Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

MMMMa

Współczuje ludzią którzy wyjeżdżają na folie.Mój mąż był na foli jest letka robota ale umiał robić na kostce i go wzięli.Placili 4 50 E na godzine wychodziło 45 e na dzień po odliczeniu ok 38 e.Objady okropne wykazał się na kostce nie mial powrotu na pole.Zapierdalała za grodze a robota była warta o wiele więcej nie mógł zapalić papierosa układał to co w polsce robi się 2 tygodnie przez jeden dzień jak maszyna.A kiedy chciał zrezygnować i wrócić na pole to powiedziano mu ze nie wroci.Podsyłano mu umowe na 2 lata pod nos nie chciał podpisać i ostatecznie po wykłuceniu się dostał ultimatum albo kosta i umowa albo do domu.Więc odmówił,problem zaczął się z wróceniem do polski,uniemożliwiano mu kontaktów z przewoźnikiem.Wogóle masakra jakaś.nie ciężko ale jest wyzysk.Nikomu nie radzę tAM wyjeżdżać za 4 tygodnie przywiuzł 1600 zł.więcej zarabia w posce i przy tej samej robocie....Powodzenia i cierpliwości rzycze

maniek 2523

Może ktoś ma jakieś propozycje pracy gdzieś bym był wdzięczny tyle czekać tu juz denerwuje

lubuskie

heh wiekszosc widze ze ma na 16luty:-) ja tez..i ciagle odwlekaja i glupio klamia..Juz mnie wkurzyli i mam ich gdzies niech sami sobie jada. Bo ja sie prosic nie bede:-)

Dana

na odpowiedz Ola;Ja jestem z Piotrkowa Trybunalskiego podam Ci nr.Firmy :Allstar" (usunięte przez administratora) ta firma zawiezie cie na miejsce bilet z Piotrkowa w ubieglym roku kosztowal 230 zl.-busy sa z Lublina

ola
@Dana

OK! wielkie dizęki za namiary.Amożesz mi jeszcze napisać czy oni zaierają z ludzi z pod domu czy są jakieś wyznaczone miejsca, jak jest np. w Piotrkowie bo ja jetem z Radomska

Serwisant

OK

Różne

dadu

czy ktoś z lukowa woj.lubelskiego mial na 16 luty???

orest

Ja również,,z 16 luty i nic nie dzwonią lubelskie

maniek 2523

Witam też miałem na 16 lutego i ciągle odwlekaja niewiem juz co robić czy czekać proszę o podp dziękuję z góry

SSja

Ja mam teraz na 6 kwietnia z kumpelką i się modlimy co sił by trafić na halę, bo na polu odpadłam .. takich twardych pól to ja w życiu nie widziałam, nie byłam w stanie wbić tego szpikulca w ziemię, a co dopiero wcelować w szparaga tyle pod nią... poprostu przemasakra, a jak nas wzieli pozniej na takie piaskowe pola, to już było po moim nadgarstku więc nic nie pomogło, a w zasadzie w takim piaseczku to powinnam była bez problemu te szpyry ciachać... Strasznie sie zrazilam. Ale ogólnie to fajna sprawa, jak ktoś lubi ruch. Mordę też sobie pięknie spaliłam bo tam chyba z 50 stopni przy tych foliach. Znowuż jak jakimś cudem znalazło się to miejsce na hali i się przeniosłam, to przymarzałam :D Całkowicie nieadekwatne miałam odzienie w tamto miejsce, więc ludzie NA HALE WACIAKI I GETRUZY a na pole to bikini. Ktos ma na 6 kwietnia? Świętokrzyskie pozdrawia :*

@SSja

Witaj. to moj mail czechu0@wp.pl pisz odpisze..ja jestem z zach.pomorskiego

@SSja

Chyba ze masz Facebooka to podaj namiary

dadu

ja mialem na 16 luty i do tej pory nie dzwonili a papiery odeslalem i drugi raz mi przyslali .nie wiecie czy jeszcze zadzwonioł??

Jak beda dzwonic do ciebie to powiedza Ci czy pojdziesz na pole czy bedziesz pracowac na hali .nie jest tam zle ja tez bylam w tamtym roku pierwszy raz i dalam rade

natalia92

Witam. Ja mam termin na 20 kwietnia. Jedzie ktos w tym terminie? Jade pierwszy raz i trochę sie obawiam. Nie wiem co mnie czeka:) moze jest ktos kto chciałby zaopiekowac sie "zbłakana owca" Prosze mi jeszcze powiedziec czy ta praca opiera sie tylko na "pracy w polu" czy tez na sortowaniu szparagow w hali?

Zyta
@natalia92

Witaj Natalia ja też jadę tam pierwszy raz i mam ten sam termin co Ty 20 kwietna do Scharinghausen, też wolałabym jechać z kimś bo to zawsze rażniej niz tak samej.Ja jestem z woj.łódzkiego.Odezwij się to może udałoby się nam razem jechać.Jeśli masz meila to możesz podać i ja się do ciebie odezwę.

Dana

ja jezdze na borowke i radze sobie nie zle i mysle ze Ty sobie tez poradzisz dzis do nich dzwonilam i powiedzialam ze chce jechac na poczatek zbiorow jestem z Lodzkiego

ola
@Dana

Napisałaś że jesteś z woj.łódzkiego ja też i jadę pierwszy raz tylko że w kwietniu,a czy mogłabyś mi powiedzieć czym jeżdzisz, jak możesz to proszę podaj jakieś namiary.

demiks01
@Dana

Ja też jestem z łódzkiego. 17 lutego dzwoniłem w sprawie pracy, to po podaniu niezbędnych danych osobowych powiedzieli, że wyślą dokumenty w przeciągu miesiąca. Wcześniej też wysłałem ofertę przez internet, ale to na Szarik i tam powiedzieli mi, żebym zadzwonił na początku marca, bo jeszcze nie mają moich danych czy coś tam... Teraz nie wiem co robić czy czekać na dokumenty z Motzowa czy dzwonić do Szarika? Też chciałbym na sezon szparagowy się załapać. Bardzo proszę o opinię kogoś zorientowanego, co robić? Myślę zaczekać jeszcze tydzień i będę do nich wydzwaniał.

lubuskie

No witaj Marek:-)ja mialem na 16lutego.jak dzwonie to ciagle odwlekaja.Widze ze Ty tez jestes z lubuskiego.ja mieszkam kolo Slubic. I tez chcialem soim autem jechac z moim wujkiem bo pozniej polowie kwietnia uciekam na sadzenie do Szwecji.Moze jeszcze gdzies sie tam spotkamy w tych Niemczech:-) Pozdrawiam serdecznie

xXx

Ja też mam na 7 lipca ;) tylko jade pierwszy raz i boje sie troche:/

codii

ja dostalem dzis papiery termin na 7 lipca jestem ze Swietokrzyskiego bylem na borowce w 2014

Dana

na odpowiedz Ala jezdza ludzie w roznym wieku ja w tym roku bede miec 62 lata a juz bylam 2 lata Pozdrawiam

:))
@Dana

I jak Pani sobie radzi? Ja mam 35 lat ale wybieram się pierwszy raz i nie wiem czy sobie poradze :)

marek1972

Spoko niema sprawy ty na kiedy masz moze pojedziesz z nami

lubuskie

Dzięki za informacje i za numer:-) Marek i pozniej po borowce zostajesz na wycinke szparagów?hm Pozdrawiam serdecznie

marek1972

Odpowiedz na lubuskie tak w papierach mam na 9marca ale kazali przyjechac 4 marca najlepiej zadzwon (usunięte przez administratora)

Rafal
@marek1972

Ja tez mam termin na 9 papiery przyszly ale jeszcze nie dzwonili do mnie

marek1972

ODPWIEDZ NA MARIAN TAK DZWONILI DZISIAJ MAM BYC W PIONTEK W ROBOCIE I DLATEGO WYJEZDRZAM Z SYNEM W SRODE NAJLEPIEJ ZADZWON NAWET DZISIAJ 725 618 355 JEDZIEMY N boruwke ty na pewno terz

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG