Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

poldus

umowa-praca na czarno-ja raz dodtałem-czekaj cierpliwie na tel.-zazwyczaj 2 dni przed wyjazdem a...raczej się nie dodzwonisz

asasa

hej wysłałam papiery i nic mi nie przychodzi jakas umowa czy cos ?a jak dzwonie to sie poczta włacza prosze o odpowiedz co robic?

dorota
@asasa

dzwon do skutku może za ktoryms razem się odezwa

Dana

Na odpowiedz Olka;ja jestrm zajnteresowana Pani oferta pracy tylko zeby to ogloszenie bylo uczciwe poniewaz ja jestem uczciwa w kuchni troche umiem mozna na mnie polegac tylko nie znam jezyka i mam 61 lat ale jestem zdrowa i moge pracowac w takiej pracy i nie zawiode Pozdrawiammoge wyjechac od maja

ona

na poczatek dostaje sie 100e a pozniej co dwa tygodnie tez po 100e a hotel z obiadami 5 e ( w tamtym roku napewno nie byłes bo masz stare info)

Serwisant

OK

Różne

poldus

SKOŁOWANA-na miejscu dostaniesz 50e na wyżywienie-póżniej zaliczka co 2 tyg.codziennie jest obiad+nocleg to koszt ok-6e

kaska

w tamtym roku pojechałem 2.04

dorota
@kaska

gdzie dokładnie ta restauracja się miesci ile na miesiac

@dorota

Ten portal sluzy czemu innemu a nie zeby reklamowac inna prace Chcesz sie czegos dowiedziec masz tel dzwon Porazka

olka

Poszukuje sumiennej, pracowitej kobiety do pracy w restauracji (sprzatanie, krojenie warzyw, mycie talerzy) Mieszkanie i wyzywienie bezpłatnie . Pokój z łazienka jest na pietrze w tym samym budynku co restauracja. Wiecej informacji pod numerem tel. (usunięte przez administratora) ( w jezyku polskim)

skołowana

weszłam nA to forum zeby sie czegos konkretnego dowiedziec, poradzic, a tu wiekszosc negatywnych opinii o pracy. zastanawiam sie czy jechac czy nie, tez przeciez musze wydac na busa, jedzenie przezyc tam i jeszcze cos zarobic. moze ktos odpowiedziec konkretnie kto tam byl i to przezyl czy sie oplaca?

demiks01
@skołowana

Witam, Proszę spojrzeć na to inaczej. Ile pani zarabia w Polsce? Co do wyżywienia to w Polsce z tego co mi wiadomo to też trzeba przeznaczyć część kasy na jedzenie, chyba że jakiś katering bezpłatny ma Pani w firmie. Więc nie ważne gdzie się pracuje zjeść trzeba. Dojazd ile pani wydaje miesiecznie na dojazd do pracy w Polsce? Do Niemiec płacimy tylko dwa razy po te 250=500zł odliczyć za dwa miesiące. W domu musi pani dokonywać tych wszystkich opłat, rachunków itd. W Niemczech te 5 ojro= 20 złotych za dzień, a za miesiąc 600zł za dwa 1200zł. Podsumowując pracując w Polsce za najniższą krajową (tak jak ja) maksymalnie 1300 zł zarabiamy na miesiąc. ile możemy zaoszczedzić przez dwa miesiące? Wydatki pracując w Polsce (podam mniej wiecej swoje, dwa miesiace liczac): przeżycie -800 zł, rachunki: gaz - 50zł, woda -20zł prąd -200zł. Ja mam swój dom więc za mieszkanie nie płacę. Odejmijmy ze 300zł na drobne wydatki. Podliczmy teraz: W polsce w dwa miesiące przychód: 2 600zł wydatki: 1370zł zaokrąglijmy do 1400zł (nie policzyłem nawet rozrywki i zapomniałem o dojeździe do pracy). W polsce zoszczędziliśmy w dwa miesiące przy zaciskaniu pasa 1200 zł(chociaż i tak to raczej za dużo coś... minus 200zł na dojazd do pracy i mamy 1000zł w dwa miesiące). Teraz Niemcy wydatki:500zł transport, 600zł mieszkanie z obiadkami. wyżywienie 600zł, jakieś zakupy: odzież ochronna i nie tylko przed wyjazdem 300zł W SUMIE WYDAMY 2 000 ZŁ W DWA MIESIĄCE A NAWET MNIEJ WEDŁUG MNIE. Teraz kluczowe pytanie ile zarobimy? Ja jadę pierwszy raz i liczę chociaż na 9000zł. Po odjęciu W DWA MIESIĄCE MAMY 7 000 NA CZYSTO! Jeszcze ma pani jakieś wątpliwości? Wszystko zależy od tego ile pani potrafi zarobić w Polsce, a raczej ile zaoszczędzić? Oczywiście w Niemczech przez jeden miesiąc będziemy pracować tyle co dwa miesiące w Polsce jakieś 350 godzin w miesiącu na bijemy, ale plusem tego bedzie że wydatki bedą za dwa miesiące, a nie za 4 miesiące. Pozdrawiam.

@skołowana

praca jest spoko i mozna naprawde zarobic jak sie chce a te negatywne opinie to sa od leserów co sie im robic nie chciało a teraz pisza ze kicha. jedz sprawdzisz ocenisz sama.

skołowana
@demiks01

też pracuje za najniższą krajową, utrzymuje się sama, pracy się nie boje bo wiele się w życiu przeżylo cieżkich momentów i dawało się rade, moje obawy wynikają raczej z oszustwa w Niemczech, nie wypłacania wynagrodzenia i znęcania się psychicznego ze strony Niemców nad Polakami.

zuza
@skołowana

Witam .Nie musisz sie martwic ,ze ktos w tej firmie nie wyplaci Tobie zarobionych przez Ciebie pieniedzy.Rozliczaja sie do tak zwanego centa.Pracuje tam juz wiele lat i nie zdazylo sie jeszcze aby kasa sie nie zgadzala.A co do pracy to jest ciezka ale jakos wszyscy sobie radza to i Ty poradzisz sobie,nie jest zle naprawde ,troche wytrwalosci i samozaparcia i juz po klopocie,pracujesz jak wielu innych.Pozdrawiam wiecej optymizmu zycze

na truskawke

wiktoria

hej na co polecacie pojechać bardziej truskawki czy borówki? Gdzie można lepiej zarobić?

lukas

Podobno sezon na folie ruszył kiedy robią nowe grupy?

karol
@lukas

siema kto jedzie na szparagi termin początkowy mam na 21 kwietnia.chętnie bym sie zabrał jak toś tez ma taki termin i jest z okolic zachodniopomorskiego proszę o kontakt jestem zainteresowany moje gg 8045786 :):)nawet jak ktos ma termin wcześniej niech pisze ja zadzwonię i może przesuną

kaska

Jak tam chlopaki wyjezdzacie juz na zbior szparaga? Bo nie wiem czy juz mam sie zbierac do wyjazdu na hale :)

Z tym to jest roznie czasem jest tak ze sa zjazdy i musisz zjechac ale te 6 tygodni sie zreguly jest .a kiedy ty masz zamiar jechac klaudia

Ja jak jechalam w tamtym roku nie mialam w punkcie 6 tylko w 7 napisalam im ze jestem na utrzymaniu meza ipieczatki nie mialam i pojechalam wiec moje papiery nie poszly w kosz czemu wprowadzacie ludzi w blad

W punkcie 6 musisz mieć pieczątkę bo dokumenty pójdą do kosza taki jest wymóg więc musisz kombinować,co do meldunku możesz mieć zaświadczenie na pewno Masz kogoś na wsi-powodzenia

:) !

Jedzie ktoś z was na borówkę na 6 lipca ? Ja mam taki termin podany jak do tej pory , ale jeszcze nie wiadomo , papiery muszę odesłać i się okażę . Może ktoś z was był na hali , ile wam się udało wyciągnąć na akordzie grupowym a ile na polu ? Jadę pierwszy raz , lekko nie będzie na pewno ale staram się być nastawiona pozytywnie :) Piszcie kto jedzie to można wcześniej coś się zapoznać :)

praca nie jest lekka ale przynajmniej na głowe nie leje deszcz i słonce nie przygrzewa.jest czasem ciezko ale do pracy tam sie jedzie .tez mysle ze niezle zarobiłam .a ty gdzie masz jechac na hale czy w pole?Klaudia

@:)

na razie zapisałam się telefonicznie, czekam na dokumenty z Niemiec, do thiermana jade pierwszy raz i zbieram opinie od ludzi;) głownie jezdziłam do holandii, a na polu nie wiesz jak zarobki?

@klaudia

tam pracujesz sama na siebie ile sobie zarobisz tyle twojego .na poczatku pewno kokosów nie bedziesz miała bo jak nie zbierałas truskawek to bedziesz musiała wejsc wprawe.ale nastaw sie pozytywnie to bedzie dobrze.

@:)

a mam jeszcze takie pytanko czy jest z góry określone na ile się jedzie? czy zależy od sezonu?

nu nu

Jak tam z tymi umowami dostajecie je bo ja juz ponad miesiac temu wyslalam i cisza

miśka

opłaca się jechać na truskawki to thiermanna?

@miśka

zawsze sie opłaca.to zalerzy w sumie od ciebie jak bedziesz zbierac. ale jeszcze niewiadomo czy trafisz na truskawki a nie gdzies indziej

@:)

a ile da rade wyciągnąć na miesiąc kasy? byłam już na zbiorach ale tylko jabłka i gruszki.

@klaudia

to zalezy jak bedziesz na polu to podobno po około 50 euro dziewczyny maja i wiecej ja byłam na hali chociaz jak składałam papiery to miałam jechac na truskawki a jak zadzwonili to pytali czy chce na hale. ja na hali miałam wiecej tam jest akord grupowy to masz rózne stawki.ja za 6 tygodni wyciagnełam 2000 euro

@:)

uuu no to elegancko na hali miałaś, ja jak byłam na halach w Holandii to tam dużo nizsze zarobki. Ja chciałabym za dwa miesiące do 10 tys dobić.

jadąca

Czy pary i znajomi jak jadą razem są rozdzielani na grupy kobiety-mężczyźni ? Czy można mieszkać razem w pokoju ? No i czy jak jest dana grupka osób którzy razem jadą czy jest możliwość mieszkania razem w jednym pokoju czy to oni tam decydują kto , z kim i gdzie ? PROSZE O INFO JAKIEŚ .

@jadąca

Nie wiem na co jedziesz ale mężczyźni nie mieszkają z kobietami bo jak to sobie wyobrażają inni to nie hotel tylko pokoje pracowników sezonowych zresztą długo by pisać zobaczysz na miejscu co innego kobiety razem lub mężczyźni razem jest szansa że w pokoju będziesz że znajomymi kobietami chyba że już nie ma wolnych pokoi i zageszczaja ale potem jak są zjazdy można się przeprowadzać ją pierwszego roku przyjechałam z grupa znajomych i z dziewczynami dostaliśmy jeden pokój 4 osobowy bo akurat były jeszcze wolne i było w czym wybierac do końca udało nam się wytrwać i mieszkać razem podobnie z mężczyznami.to tyle na co można tam liczyć to szczęście a pokoje to istna loteria.ale można poznać super ludzi i z każdym rokiem coraz to lepsza ekipa na pokoju:-)

jadąca
@ona

jadę na borówki , byłaś kiedyś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG