Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Truskawka

Witam. Zostałam oszukana przez biuro. Pani, z którą rozmawialam zapytała, czy dam radę przyjechać wcześniej i czy nie będzie mi przeszkadzało, że jeszcze przez 2-3 dni będzie zbieranie truskawki, a później cały czas borówka. Zgodziłam się i przyjechałam wcześniej, jednak to był ogromny błąd. Okazało się, że byłam zapisana do grupy truskawkowo-borowkowej, a miałam przyjechać na samą borówke, dlatego też zarobki były bardzo małe. Grupowa mało sympatyczna, zero organizacji. Nie polecam.

Anka

Siema zostalam oszukana przez te firme w biurze mi powiedziano ze bede na truskawce 3-4dni a potem przejde na borowke jak sie okazalo prawda jest inna zbieram truskawke a potem borowke lichy zarobek w tym roku Jedno mnie dziwi ze grupy borowkowe.maja lepsze pola jak grupa truskawkowoborowkawa sa tez kary

biznesmen.

kiedys to (usunięte przez administratora) łapanki robił żeby do rzeszy ludzi na pole zagonic a teraz sami się tam pchacie za parę euro wtyd normalnie już Ukraińcy mają więcej honoru iż wy ameby

nowy
@biznesmen.

Co poradzić ,niech robią po 15 h za 6 chyba na h netto.wstyd tyle teraz prac jest w niemcach.Nie dziwiłbym sie 7 lat temu,bo nie było tyle wyjazdów

Ola123

Dzwonią do was?

Serwisant

OK

Różne

4×500+

uff dobrze że już nie muszę jeździć do tego syfu:)

Monia

Siema. Jedzie ktos w tym tyg do Thiermanna?

Karo
@Monia

Jak wygląda sytuacja, dzwonią do was żeby przyjeżdżać? Ja miałam termin na 2 lipca dalej nie dzwonią, nie wiem czy czekać czy już nie będą dzwonic? Wie ktoś coś?

Monia
@Karo

Sluchaj. Ja mialam taka sytuacje ze nie dzwonili nic... Wiec pojechalam papiery wzielam ze soba i wszystko gra. Co maja zrobic ? Wyslac mnie do Polski jak poszukują na borowke? Tez moj narzeczony tam jezdzi i co roku kogos nowego z kolegow bierze ze soba. Mieli jechać we trójkę jeden gosciu go zastapil papierów nic nie mial pojechal z nimi i wszystko poszlo super. Jak poszukują to nikogo nie żałują. ;)

Klaudia

Zdecydowanie odradzam.. (usunięte przez administratora) jest trafionym określeniem! Jest wiele firm z ludzkimi warunkami, tą firmę omijać szerokim łukiem... Grupowe traktują ludzi jak psów, przerzucają z hali na pole tak jak im się podoba, praca w pełnym słońcu bez możliwości zjedzenia kanapki... Dodam, że byłam zapisana na hale... Zarobki najniższe z jakimi się spotkałam, ja żałuje każdego dnia który tam spędziłam

luki
@Klaudia

co Ty wypisujesz....nie ma zapisów na pole czy hale. Po prostu ktoś Ci w główce namieszał. Na hali robia stare osoby ewentualnie nowe które się nadają bo to praca ciężka, tak się wydaje że hala ale (usunięte przez administratora) trzeba czasem i po 14 godzin

Polka
@luki

W główkach to namieszano a raczej przeprowadzono pranie mózgu milionom Polaków, którzy jak niegdyś Cyganie z kołdrami, poduchami i garami włóczą się po świecie za chlebem i gotowi za 1 ojro rodak rodakowi być wilkiem. Myślę Klaudiu, że to nie był stracony czas. Jesteś młodą i mądrą osobą i nadzieją na to, że będziesz walczyć o godne życie Narodu Polskiego.

Pedro

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

kk

ja nie polecam dużych firm,na borowke znam dobrą firmę fruechtehof schindler

Figa
@kk

Kk, czy możesz cos więcej o tej firmie

Ggg

Podobno poki co za kg borowki 1,3e daje.Wiecie moze czy to prawda?ile zarabiacie?

Mee

Czy jest jakiś termin, do którego trzeba wysłać dokumenty? Dostałam je z propozycją pracy od 2 lipca, odpisałam, że mogę od 15 lipca. Tak wyszło, że dokumenty odesłałam dopiero 27 czerwca, będą jakieś problemy?

@Mee

Nie.

Mee

Dzięki za odpowiedź

Smerfetka

Witam, czy jedzie ktoś w tym tygodniu na borowke?

@Smerfetka

Ja wyjezdzam 26 czerwca

kasia

ja 28 wyjeżdzam

Isi11

Ile w tym roku płacą za kilogram borówki?

Lovelive
@Isi11

Kiedy jedziesz ?

@Isi11

Ponad euro za kilo. To jest cen za teraz a później będzie euro

Isi11

Ile dokładnie?

Lovelive1

Czy w Thiermann są jakieś limity na borowce które każdy musi nazbierac?

czy hotele sa bardzo oddalone od siebie?

Większość bardzo

ile dniówki wychodzi tak mniej więcej na borówce?

Nunu

Ile narwiesz tyle zapłacą

@Nunu

tyle to wiem ;) interesuje mnie średnio pi ile ludzie rwą

Nunu
@anonymous

To zależy jak kto rwie stali wyjadacze nawiązaniu bardzo dużo a nowi po parę kilo chociaż różnie bywa

obcy

rumuni jestescie tam już? tyle praca,a wy dalej rumuny

Aneta

Hej rumunii sa juz na borowce i kto ma grupy

kundzio51

To prawda że borówka już sie zaczęła ?

ccz
@kundzio51

Tak borówka już się zaczęła...

anka
@kundzio51

a drugi termin kiedy bedzie na borowke cos wiadomo

@anka

Najlepiej do nich dzwonić i mówić że jest się gotowym

@Kundzio

Aha mialam byc na 13 czerwca na borowce alejestem do 5 ww holandii tak jej powiedzialam i kazala mi w tym czasie zadzwonic jak wroce dlatego interesuje mnie drugi termin

@Anka

Ludzi przywożą w poniedziałki środy i piątki wiec najlepiej 2-3 dni przed dzwonić. Jeśli powiesz ze jesteś gotowa to ona zapisze cie na liste

@Kundzio

Tak tylko moj przewoznik wyjezdza we wtorki i piatki rano ale wczesnie tez mozna jechac z kolezankami jednym busem bo z tej samej miejscowosci jestesmy

@Anka

Chodziło mi o to żeby dzwonić przed tymi dniami. A co do przyjazdu to najlepiej wyjechać jeden dzień

@Kundzio

Rozumiem tylko mi chodzi o to ze ja i moje kolezanki jestesmy z tej samej miejscowosci i jednym busem jechac chcemy a nie kazda oddielnie tylkonie wiem czy biurze to uznaja

@Anka

Biuto nie ma nic do środka transportu. Tylko jak np. Do ciebie zadzwonił to musisz powiedzieć ze jeszcze koleżanka A i biuro jest zawsze do 17

Ok dzieki wlasnie 26 czerwca wyjezdzamy razem

Igor

podpowiedzcie jakie warunki bytowe zapewnia agencja na miejscu?

@Igor

Warunki w hotelu bardzo dobre z pola na obiad zwoza autokarem

@Igor

Jak za 6 euro to bardzo dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG