Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Szparagowiec

Witam.Mam termin NA 8 kwietnia,jadę prywatnym autem na Scharringhausen mogę zabrać 2 osoby z okolic Inowrocławia,Konina (usunięte przez administratora)

cezar

Robo sluchaj bo ja mam z dIewczyna na 4maja tak samo i jestem z dęblina a dziewczyna z pod łukowa... Musimy sie zdzwonic daj mi numer do siebie

Robo

Ja chcem sie wybrac wlasnym autem jesli znajde jeszcze kogos chetnego wyjezdzam z Siedlec po drodze moge zabrac mam termin na 4 maja a planuje jechac na 6 tyg

mika

czy macie jakieś namiary na busy które mogą mnie zawieść do Tchiermanna,ja jestem z woj.łódzkiego.Będę wdzieczna za jakieś namiary.

demiks01
@mika

Ja też jestem z woj. łódzkiego, a termin mam na 1 czerwca i pewnie będę jechał Alstarem z Piotrkowa Trybunalskiego.

Serwisant

OK

Różne

Jade tam na 20kwietnia to będa zapewne szparagi,ale nie chciałabym pracować przy wycince na polu wolałabym na hali.Czy mogę do nich zadzwonić i powiedzieć że chce na hali,czy od razu zostanę skreślona.Czy mam jakiś wybór.A tak w ogóle to na polu przy szparagu dużo jest kobiet czy bardziej właśnie biorą na hale.

dadu

jestes tego pewna bo jade tam pierwszy raz:)

ona27
@dadu

raczej tak od kwietnia sie zaczyna wycinka to pewnie na pole :) ja juz któryś rok z rzędu jade wiec kwiecen to wycinka:)

ona27

jak miales na 16 lutego to pewnie na foli albo na inne prace. szparagi zaczynaja sie dopiero od kwietnia wiec moze na wycinke cie zawolaja pod koniec marca albo poczatek kwietnia

dadu

ja mialem na 16 luty jak ostatnio do nich dzwonilem to mieli sie odezwac pod koniec marca ..pojechal już ktos z 16lutego na szparagi???

Robo

witam czy jedzie moze ktos to Sharringhausen na 4 maja z siedlec lub okolic,prosze o kontakt robo242@op.pl

Marek0701
@Robo

Mam termin na 13.04 do Scharringausen , czy ktoś z zachodniopomorskiego wybiera się w tym czasie autem? Szukam kogoś z kim mógłbym się zabrać.

cezar

Witam mam termin na 4maja i nigdy nie bylem i mam pytanko.. czy to wszystko musze kupic i zabrac ze soba..czyli kalosze plaszcz posciel itp...proszee was o ppmoc bo sie boje..z gory dzieki

rafal

WIE KTOŚ MOZE JAKA SYTUACJA TAM NA MIEJSCU??CZY DUZO LUDZI JUZ JEST I CZY W OGOLE KTOS JEST?MAM TERMIN NA 30 03 WIEC NIE WIEM CZEGO SIE SPODZIEWAC

ka

Mam termin na 14 kwietnia na Scharik,możecie mi powiedzieć jaka w tym czasie jest praca dla kobiet chodzi mi o to czy na polu też pracują kobiety przy szparagach, czy tylko na hali w tym czasie

asia

Kto z Was był w Scharinghausen mam tam jechać w kwietniu i nie wiem czego mam się tam spodziewać chodzi mi o warunki mieszkaniowe np.czy w są tam lodówki jak jest z łazienkami i toaletami,ile ich jest na tyle ludzi.A także co warto ze sobą zabrać jakie jedzenie,czy potrzebny jest czjnik elektryczny.Proszę o jakieś porady dla osoby która jedzie tam pierwszy raz.

@asia

Ale bedziesz mieszkala na szariku ? Czajnik mozesz zabrac bo sie przyda .a warunki mieszkaniowe sa w miare zalezy na jaki pokoj trafisz bo sa rozne z lazienkami i bez w tedy toalety i prysznice sa wspolne .ale ogolnie jest ok mozna zarobic .a jedzenie mozesz na poczatek sobie zabrac .

@:)

Chyba będę mieszkała na szariku bo w papierach które mi przyszły do wypełnienia był podany termin na 10kwietnia do Scharingausen,a to mogę trafić gdzieś indziej.A co do tych wspólnych toalet i pryszniców to ile ich jest bo tu ludzie pisali że podobno duże kolejki są do nich.

@asia

Bedziesz pracowac na szariku. Na szariku mieszkaja dziewczyny z myjki kucharki i wagowe.reszta kobiet mieszka w innych miejsciwosciach.prysznica jak nie bedziesz miala w pokoju to do tych wspolnych sa kolejki.ale wszyscy sie zawsze umyja trzeba czasem tylko poczekac .ja tez mam na kwietni termin

@:)

A Ty jedziesz pierwszy raz czy już tam byłaś.i mam jeszcze pytanie w tym terminie to będzie pewnie szparag, a kobiety też wycinają szparaga. Ty wiesz przy czym będziesz pracować

@asia

Juz tam bylam w tamtym roku.o tej porze to praca na hali przy sortowaniu szparagi .sa grupy kobiet na szparagach w polu.A ja podejrzewam gdzie bede pracowac ale nie jestem pewna bo tam niczego nie mozesz byc pewna.Aczkolwiek nie przestrasz sie bo naprawde jest spoko .

sebastian

Witam, prosilbym o pomoc kogos kto wie jak prawdidlowo wypelnic formularz, poniewaz jak zadzwonilem do biura to pani mi powiedziala ze mam tylko w punkcie 6tym zaznaczyc iz zajmuje sie domem, wiec jak to jest czy musze wypelniac te wszystkie podpunkty czy tylko zaznaczyc w pkt6tym i wyslac to priorytetem? Prosze o pomoc!!

bella
@sebastian

Witam na tej podwojnej kartce piszesz w punkcie pierwszym swoje dane. Imie Nazwisko adres i obywatelstwo. W punkcie 6 pieczątka od soltysa i to jest potwierdzenie ze jestes gospodynia domowa. I nic więcej na tej karcie nie wypełniasz. Reszte na pozostałych i na jednej z nich musisz miec pieczątkę z gminy

sebastian
@bella

dzieki bella :)

klaudiusz
@bella

Czesc Sebastian ! W punkcie 6-tym zaznaczasz ze jestes gospodynia domowa pod earunkiem ze nie masz renty i nie pracujesz obecnie ja nigdzie nie pracuje wiec i nie jestem ubezpieczony . dzwonilem i powiedzieli ze ich nie interesuje moj zasilek bo i tak mnie zarejestruja i ubezpiecza ' hej!

klaudiusz

MAM PYTANIE NA JAKIEJ ZASADZIE JESTESMY PRZYDZIELANI DO PRACY I CZY KALOSZE WIOSNA SA OBOWIAZKOWE

JA
@klaudiusz

lepiej mieć kalosze brak może boleć

Honorata

dziekuje bardzo woj :)

woj

płaca to akord,wiec ile zrobisz tyle masz,warunki nawet znośnepracuje sie zalezy gdzie na polu to od 6-12 ppotem zawoza na obiad przerwa ok 2 godz,potem znow na pole i tak do 17-18 czasem dluzej jak trzeba pole skonczyc.jak wyglada praca kobiet to nie wiem,poczytaj sobie forum to duzooo sie dowiesz pozdro

...

orientuje sie ktos moze ile razy i na jaki okres czasu w ciagu roku mozna wyjechac do Niemiec? bo slyszalam ze tylko na 2 miesiace.

Honorata

woj - mogl bys udzielic kilka informacji? jak tam jest z placami mniej wiecej? jakie sa warunki mieszkaniowe? po ile godzin sie pracuje? jak wyglada praca mezczyzn a jak kobiet? ogolnie prosze powiedz cokolwiek. z gory dziekjuje ;)

woj

nie słuchaj co piszą jedz i sie przekonaj,miałem tak samo w poprzednim roku byłem pierwszy raz,teraz czekam za tel i wio ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG