Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

koko12

Nigdzie sie nie wilcza to tak jak bys na czarno robila zadnych pita nnie ma i nigdzie nie podajesz co zarobisz

Marks

Oczywiście, że każda umowa z pracy za granicą jest rozliczana na picie..

oliwia2611

A powiedzcie mi jeszcze bo nie wiem czy ktos pytal ale chodzi mi o ta umowe . czy ona sie pozniej gdzies "wlicza" . czy musimy sie np z niej rozliczyc na picie? Dojstaje alimenty i nie chce zeby mi je cofneli za prace za granica?

Serwisant

OK

Różne

Marks

1000 euro za obiady i zakwaterowanie??? Strasznie dużo!!! Cały tydzień się robi? Czy niedziele wolne? Ile h dziennie?

Na truskawkach tez ?

pojawiam sie i znikam

Tam za 2 miesiace mozna zarobic 3-4 tysiaki euro ale z tego odliczaja 1000 na obiady i zaliczki i zakwaterowanie

oliwia2611

Witam , czekam na dokumenty i powiedziano mi ze bedzie termin mniej wiecej na 18.05 na zbiory truskawek . czy ktos jedzie w tym terminie na truskawki?

@oliwia2611

Ja mam termin na 18 maja ale nie wiem na co mnie przydzielą :)

Tom

Kiedy mniej więcej kończy się sezon na szparagi i większość ludzi, która dotrzymała do końca zjeżdża?

Marks

To jak się zepnie to ile można przez te dwa miechy w polu wyciągnąć przy szparagach? Może ktoś podać jakąś konkretną sumę ile udało mu się zarobić?

pojawiam sie i znikam

Do lubuskie W tamtym roku w czerwcu bylo cieplo i bylo duzo szparagow Malo kto zostaje do konca sezonu wiec tego niewie pod koniec zdaraly sie dniowki 120 -150 euro

lubuskie

heh same pytania w kolko. Ale fakt jest taki ze wielu z Was w ogole tam nie pojedzie:-)A Ci co pojada w polowie maja itd to raczej kokosow juz nie zarobia. Najlepszy zarobek to tak 1.5 miesiaca Kwiecien i polowa maja a pozniej zostaje tylko czysczenie pol i wietrzenie folii:-) ludziska otworzcie oczy...ale powodzenia moi drodzy heh:-)

pojawiam sie i znikam

Kiedy rozpoczyna sie sezon szparagowy??????????????????

Marek0701

Mam termin na 13.04 do Scharringausen , czy ktoś z zachodniopomorskiego wybiera się w tym czasie autem? Szukam kogoś z kim mógłbym się zabrać.

Lenka

Mam pytanko czy posciel itp to brac ze sobą...

@Lenka

na szariku dają kołdry lub koce ale poszwy i prześcieradła trzeba mieć swoje

n

dlaczego nikt nie czyta forum wystarczy cofnac 2 lub 3 strony i poczytac jak wyglada praca na hali w polu co wziosc jedno i to samo podziwiam osoby ktore podpowiadaja caly czas na to samo eh

Zuza
@n

Zgadzam sie naprawde z Twoja opinia Czytajcie prosze co napisane jest te same pytania 1000-razy jak piszesz wystarczy zaglebic sie w lekture owego forum i juz wszysto sie wie.Sama odpowiadam juz chyba ze 100-razy na te same pytania,jednak jakos ludzie nie odczytuja tego poprawnie byc moze cos zle pisze ale -mysle ze nie tylko troche trzeba miec wytrwalosci aby przejrzec wypowiedzi-byc moze ktos to odczyta.

n
@Zuza

zadko tu siedze tylko na wieczor i chcacy byc w temacie poprostu cofam sie i czytam co pisz ale cos mnie trafie jak jedno i to samo i te same osoby odp rozumiem kazdy jedzie 1 raz i ma stracha ale znajac zycie nie wytrzmaja 2 tyg i wruca do domu malo osob dociera do konca

klaudiusz
@n

DZIEKUJE POZDRAWIAM !

obert

wie ktos może czy wzywają ludzi na szparag na Metzow ???

klaudiusz

MAM PYTANIE JAK JESTESMY PRZYDZIELANI DO PRACY I KTO NAS TAM KIERUJE . O KTOREJ GODZINIE ZACZYNAMY I KONCZYMY ILE GODZIN PRACUJEMY 10 CZY WIECEJ.CZY NIEDZIELE MAMY WOLNA CZY JEST PRZERWA NA OBIAD I KIEDY ROBIMY ZAKUPY CZY MOZNA JECHAC I COS KUPIC W JAKIMS MARKECIE .

arbuz

Witam, jestem zarejestrowany w KRUSie na rolnictwie, nigdzie nie pracuje, więc mam w formularzu ubezpieczeniowym zaznaczyć pkt 6 gospodynia domowa ?

mirka

Mam pytanie do kobiet które pracowały przy szparagach jak wygląda zbiór tzn jak zbierają kobiety i czy wogóle zbierają czy zajmują się tym wyłącznie mężczyżni.A jak wygląda praca na halach, gdzie jest lepiej pracować i czy jest możliwość wyboru gdzie się chce iść.Mnie się wydaje że lepiej byłoby na hali ale może się mylę.Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami.

@mirka

pewnie ze kobiety zbieraja szparagi i to czasami lepiej niz faceci hehe ;p ja na pole jezdze kilka lat i jestem zadowolona na poczatku moze byc ciezko ale jak potrafisz sie spiac to dasz rade i zarobisz. na hale raczej jest stala ekipa czasami biora kogos nowego, ale tam jest zimno zero slonca stanie w miejscu ps. chyba ze takie cos lubisz ;p

@mirka

raczej nie ma wybor oni mowia gdzie idziesz czy pole czy hala pozniej mozesz sie starac o przeniesienie

mirka
@ona27

A możesz mi powiedzieć jakie ubranie i obuwie na pole ze sobą zabrać.I w jaki sposób zbiera się te szparagi recznie czy jakeś maszyny.A Ty pracowałaś tylko na polu czy na hali też

@mirka

ubranie na pole kilka par dlugich spodni i bluz bo jak przemokniesz to lepiej sie przebrac w autobusie , napewno deszczowke kalosze no i cos na cieplejsze dni spodenki koszulki jakis trampki zeby bylo wygodnie czapke okulary przeciwsloneczne bo jak jest folia na bialo to daje ocza w kosc. jezdzisz albo wozkami recznymi albo maszyna ale w obu przypadkach wycinasz szparagi sama. ja bylam tylko na polu

@ona27

a to nie mówili odrazu ? mi powiezieli ze na szparagi nie ma miejsc a borówki w lipcu dopiero wiec tez moze na truskawki ? dobrz by było kogoś znać :)

baska
@ona27

pewnie wszyscy spotkamy się w tym samym dniu a na miejscu wszystko się okaże ja też mam ten sam termin 18.05

A Ty skąd jesteś ? Bo wiadomo, że lepiej było by znać kogoś wcześniej :P

ja z wrocławia ...

@oliwia2611

A ja z Rzeszowa, ale we Wrocławiu jest przesiadka jak coś :P także, gdyby ściągali nas w jednym terminie było by fajnie:) a przyszła Ci umowa?

Szymonnn
@/ona/

Hehe to fajnie że chociaz ty jesteś z podkaracia :) jeszcze mi nie przyszła

lodz

Ja mialem termin na 30.03 a umowy jeszcze do dzis niemam???? I sie martwie

@/ona/

Nie jeszcze nie przeslali , czekam cierpliwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG