Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Malgorzata

Ludzie nie przyjezdzajcie !!! Dzienny zarobek to max 30 euro ! Śmieszne pieniądze za taka prace. Za borowke płaci 1 euro za kg ale jest tak mała jak ziarenka pieprzu a na krzakach jest jej bardzo malo, wiec trochę schodzi by uzbierać kilogram.

grupowy za haracz
@Malgorzata

to oszusci i kłamcy niema borówki chcą czyścić opla za darmo (usunięte przez administratora) a grupowi to czysci po 7 klasach nieuki

Thiermann uratował wam zycie

Re: Szmaciarstwo Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi biedę klepie , chodzi ubrany jak szmaciarz .We Thiermannie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć jak sie nie pije wódki .

Jest jeszcze Borówka?

Mania

Jedzie ktoś jutro (26.07) do Lehnina?

Serwisant

OK

Różne

Thiermann uratował wam zycie

Polaczki, dziękujcie że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę. Thiermann uratował temu motłochowi życie ))) Zgraja pachołków i śmierdzieli ze wsi , nauczy sie wreszcie żyć w warunkach komfortowych.

Kinga.....

Jak wygląda teraz praca w Lenin? Jest jeszcze dużo borówki?

Dominika
@Kinga.....

Dla Ciebie nie ma borówki

Bauer

Zarobki sa bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy. A tak maja pracę w luxusowych warunkach i godziwą pensję .

Weronika

@Buer, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Heinrich Thiermann? Bo jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? @niedoszły, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zakwaterowanie jeśli nie czułeś się usatysfakcjonowany warunkami mieszkalnymi?

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . Thiermann dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie pasek.Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre i premie .Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów .Thierrman ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki Niemca ktorzy was nauczyli dobrej roboty i dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z roznych dziur do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda

niedoszły
@Bauer

Warunki sanitarne bardzo dobre ? CIekawe gdzie chyba tylko na szariku i bahrenbostel.Chyba nie byłeś w "brimelo" lub Asendorfie.Tam to sie dzieje dopiero.Pokoje najmniejsze 6 osobowe z brudasami.CHyba jesteś na hali ze mowisz o premii dziwaku

Buer

Nie narzekajcie we Thiermannie, mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma czyste gacie i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów

Bauer

Do Thiermanna przyjeżdża do pracy chołota , nieroby , nieuki i nawet lejby , chcieli sie nauczyć roboty i zarabiać pieniądze. Częśc zaraz wyrzucona za bramę , dla oszołomów tutaj miejsca nie ma. , lejby i obiboki i kombinatorzy , tez kopa dostali .Reszta nie moze narzekac , bo przyjechali w kufajkach , a Niemiec ich nauczyl siadania w WC na sedesie i jak sie obsługuje spłuczke i kran w umywalni. Swołocz jak teraz jedzie w rodzinne strony / już nie w kufajce i w starych trampkach / tylko jada autem .. .........wita ich sołtys i pospólstwo wiejskie.

Luba
@Bauer

Jeśli nie chce Ci się pracować to przynajmniej nie obrażaj ludzi którzy tam jadą. Owszem niektórzy to naprawdę porażka ale niektórzy jada żeby zarobić np. na centralne ogrzewanie lub opał bo w Polsce mimo iż pracują to nie stać ich na to. Często są to ludzi wykształceni ale ze względu miejsca zamieszkania i sytuacji domowej nie mają możliwości wybicia się i godnego zarobku. Ogólnie praca jak praca sezonowa - na wolne nie liczcie, jedynie na luźniejszy piątek. Warunki ok...lepiej takie coś niż mieszkanie w jakiś kontenerach itp. Obiad się dostaje, lodówki w pokojach, dostęp do kuchni. Ale jak się pracować niektórym nie chce to i jak godzinę popracuję to narzekać będzie

Wiktoria

Jak jest na szparagach ktoś był? Byłam na borówce i fakt jest faktem że się pracowało po 15 godz dziennie (zdarzało się) . Kto jest grupową na Hali ? Pani Krystyna? Jak jest z Kobietami czy one też idą w pole i zbierają te szparagi? Słuchy mnie dochodziły że to jest praca tylko dla mężczyzn jeśli chodzi o zbiory. Proszę się więcej wypowiedzieć na ten temat

Fanatyk
@Wiktoria

Na hali masz trzy grupowe nie jedna jeśli chodzi o półki. Tak szparag kopia również kobiety to jednak jest ciężka praca na akord indywidualny.

moni
@Fanatyk

Na hali jest 9 grupowych

Nunu

Jeśli chodzi o Lenin to na borówka o na szparadze jest Kryska na 100 bo jeżdżę

Sona
@Wiktoria

Byłam w tamtym roku na szparadze,a wcześniej na borówce więc mam porównanie... ogólne na szparadze gorzej,moim zdaniem, a zarobki te same (chyba że Ci się poszczęści i trafisz na dobrą grupę) Grupowymi są Marzena,Karolina i Baśka Barbara :D Jeśli miałabym Ci doradzić,to jedź na borówkę,mniej się narobisz a tak samo zarobisz.

megi
@Sona

a jaka stawka jet na borówce? może ktoś udzielić uczciwej odpowiedzi?

Basia
@Nunu

Czy możesz napisać coś o Kryśce z hali na borówkach?

Nunu
@Basia

Pojedziesz to poczujesz na własnej skórze jaka jest

Kundzio

W tym roku nie opłaca się przyjedzac ściągnęli za dużo ludzi i nie ma borówki

Ola123
@Kundzio

Są w tym roku plewione szparagi?

Kundzi
@Ola123

Nie wiem Jak narazie jedziemy na borowke plewic bo nie ma borówki

Irek

Podpowiedzcie jak agencja organizuje warunki bytowe za granicą?

Plewione są w tym roku szparagi???

Och

Byłam chwilę i doswiadczylam. Tam takie pojęcia jak godność, szacunek, uczciwość, normalność są nieznane. Tam masz tyrać na polu lub hali i cieszyć się, że możesz to robić. Zarobki inne niz te, o których mowa przed podpisaniem umowy, której nawet nie możesz przeczytać i oczywiście jej nie dostajesz. Warunki socjalno-bytowe oplakane. Za każdy drobny błąd jest awantura, jakbyś zrobił cos nieodwracalnego. Groźby pracy za free przy najmniejszej pomyłce. Ja jak Ci za dobrze i za szybki praca idzie, to wymyśla, żebys błędy , wysypia wszystko co w skrzynce żebyś jeszcze raz to wybierala - strata czasu i kasy i tak Już mocno oskubanej. Nigdy więcej tam pojadę, nawet w celach trursytycznych.

Taka tam

Totalna porażka , dniówka masakrycznie mała tak jak i borówka na krzaczkach. Nie polecam

Malgorzata

Ta firma to jedna wielka porażka , ludzi maja za nic. Grupowe zamiast po polsku czy niemiecku to mówią po rumuńsku, mimo tego ze są polkami. Przyjezdzasz pierwszy raz i nikt Ci nie wytłumaczy jak masz zbierać i co robić. Organizacja fatalna. Przechodzimy z jednego pola na drugie pieszo pol godziny. Na polu panuje chaos, nikt nie wie co ma robić.

Agd

Banda oszustów. Nie polecam. Zastanówcie się kilka razy zanim podejmiecie decyzję.

Kleopatra

Ludzie nie przyjezdzac sa kary od zarobku jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG