Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Klaudia

Sama bym juz chciała jechać i dostać w koncu ten telefon

beata

Do mnie też dzisiaj dzwonili,praca na polu przy szparadze.Nie wiem czy dobrze zrobiłam odmawiając.Wolałabym pracę na hali.Pani zapisała mnie na listę rezerwową.Teraz obawiam się czy ponownie zadzwonią ,niby dwa tygodnie trzeba poczekać .

@beata

Koło której godziny dzwonili ?

Szymonnn
@beata

Ja też odmówiłem bo nie dam rady przyjechać i też mam lekkie obawy czy teraz zadzwonią mi kazała o 20stym zadzwonić więc ty też tak próbuj :)

@beata

To potobie juz na 100 nie pojedziesz bo nigdy tam nie bylas to dlaniej odmowa znaczy koniec ja co innego bo bylam tam 3 razy a teraz jeszcze pracuje wiec nie moglam jechac a tak termin mialam na maja nie na kwietnia

Szymonnn
@n

A niby skąd to wiesz? Nie pieprz głupot że nie pojedzie bo dużo ludzi jeszcze nie pojechało,szparaga dopiero się zaczęła więc ludzi ściągają inni mają terminy koniec kwietnia nie którzy początek maja,ja się pytałem bo dzwoniła do mnie czy będzie możliwość żeby przesuneli mi termin bo też nie dam rady wyjechać a ona żeby do nich na bierząco dzwonić i pytać... Tak że nie wypisuj i nie stresuj bardziej ludzi...

ola

Witam.Mam pytanie, jadę pierwszy raz i przyszły mi papiery i nie wiem za bardzo jak to wypelnic.Z tego co czytalam to mam wypelnic 6 ze jestem gospodynią domową i podbic pieczątkę od sołtysa i to wszystko?

demiks01

WAŻNE DO WSZYSTKICH JA POCZĄTKOWO MIAŁEM TERMIN NA 1 CZERWCA PÓŹNIEJ NA 4 MAJ, A DZISIAJ DO MNIE DZWONILI I JADĘ JUŻ W TEN PIĄTEK 17 KWIETNIA. JESTEM Z WOJ. ŁÓDZKIEGO MA KTOŚ NAMIARY NA PRZEWOŹNIKÓW. PROSZĘ KOGOŚ O POMOC, JADĘ PIERWSZY RAZ. JADĘ NA SZPARAGI NA METZOW. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Serwisant

OK

Różne

Szymonn

do mnie też dzwonili i pytali się mnie czy umowa przyszła i czy mogę już jechać na szparagę,ale odmówiłem bo nie dam rady na razie jechać i kazała mi dopiero po 20stym zadzwonić,a jest ktoś jeszcze z chłopaków co jeszcze nie wyjechał i czeka na telefon??:P

n

do mnie przed chwila dzwonili na wycinke ale zrezygnowalam bo ja na hale jezdze a mialam termin na 4 maja i dopiero w maju jade wiec te terminy nic nie maja znaczenia

qqq
@n

skad dzwonili?

@qqq

Motzow

Wyjeżdżam w czwartek wieczorem do Motzow mam termin na 17 kwietnia rano. Jestem z Łodzi, mogę zabrać jedną osobę Wiesław(usunięte przez administratora)

sizar
@222222

A dwoch osob nie dasz rady wziasc? Do lodzi bym dojechal z dziewczyna tez mam na 17 kwietnia

SSja

a te właśnie dziwne kartki po niemiecku co nam poprzychodziły, to my mamy wziąść ze sobą jak już bedziemy jechać?

Klaudyna

Cześć jade tam pierwszy raz i nie wiem czy mam dzwonic do nich czy nadal czekać na wiadomość, bo czekam i czekam na telefon od nich ?

Justyna
@Klaudyna

A na kiedy mialas termin? Ja na 27.04 i nie mam ani umowy ani nie dzwonia.

@Justyna

Ja mam termin na 4.05 , ale juz dostałam wszystko wraz z umową teraz tylko czekam na telefon i nie wiem właśnie czy moze sama nie zadzwonić i sie dowiedzieć co i jak ? Dziekuje Pani Justyno za odpowiedz ;)

Justyna
@Klaudyna

Dlugo czekalas na umowe?

@Justyna

Oj nie nie, z tydzien od wysłania papierów

Bogus

Witam, jedzie ktoś do Motzow na szparagi 15kwietnia i ma może miejsce w aucie? pozdrawiam

mirek

Witam! czy ktoś zna jakieś namiary na busy, które jezdża do Tchiermanna z woj.łódzkiego.Może ktoś z tego województwa korzystał z jakiegos przewożnika będę wdzieczny za namiary.

adam

Denerwuje sie ktos kto jedzie pierwszy raz??????

bella

Pozdrawiam wszystkie kobiety które jada do pracy w pole.Od wtorku zaczynamy mam nadzieję że dostanę się do grupy pana Darka

Ona27
@bella

Na poczatku i tak bedzie pewnie jedna grupa przez tydzien dwa :-)a ile razy juz bylas tam?

bella
@Ona27

Tak masz rację na początku zawsze tak jest ale potem tworzą się dwie grupy i zależy mi być w grupie pana Darka, hmmm sama już nie wiem ile razy bylam ale jezdzę już jakis czas

Ja bylam w tamtym roku pierwszy raz i od razu trafilam na hale duzo takich osob bylo

klaudiusz

MAM PYTANIE CZY KAZDY KTO JEDZIE PIERWSZY RAZ ZACZYNA OD PRAC POLOWYCH W BLOCIE PO KOLANA I WSTAJE O 5 RANO .

@klaudiusz

weź nie krzycz jeśli dobrze Ci się trafi to wcale nie musisz od pola, ale to ciężko hehehehe

n

Zielonka ma sie za tydzien zaczac tak wczesnie w tamtym roku byla chyba koncowka maja sama bym na nia pojechala tylko nie wiem czy wogule w tym roku pojade

malanowski i partnerzy

mam pytanie do osob doswiadczonych,wyslalem papiery wedlug tej zoltej kartki,tylko w kwestionariuszu ubezpieczeniowym mam pieczatke pkt6 i dalem tez na koncu pod podpisem czy to moze byc problem?

SSja

chciala mnie na motzow rzucic, ale teraz i tak nie jade, bo ja na zielonke i mi powiedziala ze musze tydzien jeszcze poczekac bo nie otworzyli ;)

,..

do koogos dzis dzwonili ze ma przyjechac?

@,..

do mnie dzisiaj przed dwunasta, że na hale :D

A gdzie jedziesz

na 6 kwietnia....

kaja

dzieki ja mam na 20 04 pierwszy raz

@SSja

I na kiedy masz być tam i do jakiej miejscowości, to znaczy że kobiety zaczynaja ściągać.

@ja

Motzow jakoś po przyszłym tyg, bo ja na zielonke, a ją dopiero będą otwierać. Na ta glowna hale to juz chyba teraz ludzi biorą z tego co zrozumiałam.

@SSja

A od kiedy ma ruszać ta główna hala, wiesz może mówiła ci ta babka z biura

@ja

No sama nie wiem, bo wyszło z tej rozmowy tak, że już teraz mnie chciała żebym przyjechała, tylko, że kazała mi czekać jak się dowiedziała, że ja z zielonki, więc chyba już ?

Melo

Na czym byliście u Melmana? W jakim okresie są u niego zbiory? Dobrze płaci?

fafik
@Melo

ja byłem tam od września do listopada na sałacie płaci na akord grupowy

ada
@fafik

hala czy na polu

fafik
@ada

ja byłem na polu

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG