Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

mati

witam, czy ktoś pracował na hali przy tzw. "wannach" jadę tam pierwszy raz ze znajomym który już jezdzi od dluzszego czasu i nie wiem czego mogę się spodziewać i czy wgle tam dam rade ;o!? z tego co mi znajomy mowil skrzynie ważą około 20kg

Szymonnn

Słuchajcie Ci co czekają jeszcze na telefony od nich to w poniedziałek lub wtorek dzwońcie do nich i mówcie że jesteście zainteresowani jechać i wtedy wam podadzą termin bo takie czekanie od nich na telefon to wieczność,i nie rozumiem tego o co ściągają ludzi tam jak szaraga nie rośnie :P i nie dość że polaków to i rumunów ściągają :P

Justyna
@Szymonnn

Trzeba czekac :( tak uslyszalam, ze hala pracuje, a reszta leniuchuje :) Wiec za tydzien mam znowu zadzwonic.

kk

jedzie ktoś z podkarpacia na wtorek ?;)

@kk

Noo ja jestem z podkarpacia :P a dzwonili do Ciebie już kiedy masz przyjechac?

tak, na wtorek ;)

@kk

Czyli dzwonili do Ciebie i kazali ci przyjechać na wtorek?

@Szymonnn

tak, ale ja jadę na halę

iza
@kk

A na którą halę jedziesz i pierwszy raz czy już tam byłaś.

Wycinaja tez na 1000%

Serwisant

OK

Różne

Szymonnn

A jedzie ktoś w następnym tygodniu do nich? dzwonili juz do was?

ssja

u nas pieczątek z gminy nie dają, trzeba zamiast tego (mowie o tym prowadzeniu podwójnego gospodarstwa ) wziąść zwyczajne zaświadczenie o zameldowaniu co jest darmowe jeśli się powie ze do pracy za granicą. Te ich umowy są po chińsku :D ale jak się wypełnia juz któryś raz to już nie ma stresu, to ominąć tu zaznaczyć tu podpisac, dołączyć papierek z urzędu miasta i jadymy :))

Adrian87

Pomocy. Dostałem dokumenty do wypełnienia z Thiermannu i nie wiem jak się do tego zabrać. Jestem bezrobotny a w ulotce pisze o tel do nich jak bezrobotny i czy punkty od 1-3 mają być wypełnione czy nie. Pomożcie wyjazd wyznaczony na 27 kwietnia

@Adrian87

Punkt 1-3 masz nie mieć uzupełnione, a potem są takie punkty że pieczątkę musisz mieć, jeśli jesteś ze wsi to w pkt.6 musisz mieć pieczątke z gminy :) i tyle :)

Adrian87
@Szymonnn

A jeżeli nie jestem ze wsi tylko z miasta i nie chcą mi podbić takiej pieczątki.

@Adrian87

Hmm to nie wiem bo tam można było podbić w urzędzie gminy lub u Sołtysa a w miastach to nie wiem.

ccc
@Adrian87

z tym dzwonieniem tam to masakrA JA DZWONILAM DZIS i dalej nic niewiem dzwonie co tydyien adzis ta pani powiedziala mi tak ze niewie moze maj moze lipiec czekac tylko na co

Mesiasz

Ok dzięki zaraz dzwonie

Mesjasz

A mam się stawić do Scharrinhausen 23, będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu transportu z Białegostoku na niedzielę,znajomy był rok temu twierdził że na czysto 12tysia przywiózł

Justyna
@Mesjasz

(usunięte przez administratora) transport z lomzy ale przyjezdzaja na terenie podlasia po Ciebie. Warto sprobowac.

Mesjasz

Witam termin mam na 18 maj ale dzwonię co jakiś czas,wczoraj 17 zgodziłem się na 20 czyli ten poniedziałek,zbierają grupę 100 osobową,niestety wszelkie busy do jakich dzwonię są ZAWALONE ludźmi: ponoć po świętach tłok .Pochodzę z Białegostoku :jak by ktoś miał namiar na busa na niedzielę ?lub jechał własnym wozem,niech napisze na meila azrafrael@interia.pl.. dogadamy się .Taboły spakowane jestem gotowy,ale dopiero od środy zluzują się miejsca P.S dzwoniłem do kolegi siedzi tam od 10 maja twierdzi by się nie śpieszyć nie ma szparagówale wesoło tam..^^,zastanawiam się za co skoro nic nie rośnie ?

Szymonn

Dziś do nich dzwoniłem i baba mi powiedziała że zbiera grupę ludzi na 20stego (poniedziałek)i w niedziele był by wyjazd jeśli jest ktoś zainteresowany niech dzwoni tam i pyta :)bo potem jadą Rumuni a dopiero następna grupa Polaków :)

Ana
@Szymonn

Wiem właśnie że dzwonią dwa, trzy dni przed wyjazdem, już jestem prawie spakowana ☺ podobno jak dzwonią to dają namiary na busa.

@Ana

Tak,tak dają namiary :) i z jakiego miasta bus jedzie :) to dobrze że jesteś spakowana to teraz czekaj na telefon jak nie zadzwonią w tym tygodniu do Ciebie to zadzwoń sama do nich w poniedziałek i się dopytaj :)

Ana

Miałam termin na 13 kwietnia i jeszcze nie dzwonili do mnie.

@Ana

To spróbuj dziś do nich zadzwonić i zapytać się kiedy bedziesz mogła jechać :) bo tak to zadzwonią do Ciebie 3 dni przed przyjazdem do nich i trzeba będzie wszystko w biegu kupować busa załatwiac itp :)

bywalczyni
@Ana

Ja miałam na 30 marzec i czekam nadal na telefon.Pogoda winna temu.

ana
@bywalczyni

To chyba troche poczekamy jeszcze. Co tam jest teraz do roboty dla kobiet , chyba sadzenie jakies tylko, a czy kobiety tez szparagi wycinaja?

@ana

Poczytaj forum kobiety tez wycinaja czyli pracuja w polu i dosadzaja szparagi :)

ana
@n

w zeszłym roku tam byłam i nie widziałam kobiet na szparagach , a że sadza to wiem bo przez ponad miesiąc sadziłam tam tylko szparagi :)

ala

Czy dzwonili do kogoś że ma przyjechać w następnym tygodniu.Jak myślicie są już te szparagi czy jeszcze pogoda nie odpowiednia i trzeba poczekać.

Szymonnn

Wiadomo jak ktoś jedzie tam do pracy kase zarobi i przepierdzieli na wódę i cygary to wiadomo że wróci z niczym praktycznie :P

BooBoo

Oj Wiesiu :D :D Prawde powiadasz, jakze okrutna. Z hali to się 1000eu powinno przywiezc... a z tych umów co poprzysyłali wynika, że po odjeciu kosztow za mieszkanie i zarcie, to nam około 900eu zostanie na czysto po miesiacu. Chyba że ktoś wydaje tak jak tutaj kolega wspomniał na papirochy czy chlanko. Ano i o tych menelach kolega tez nie kłamał. TO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH :D :D

JKKK

jedzie ktoś może z woj. lubelskiego? macie jakies namiary na busa? lub może jedzie ktoś własnym transportem i ma miejsce?

wiesiek

Do wszystkich którzy jadą z nadzieją ze tam ładnie zarobią.Lepiej zrezygnować niż żałować wydania kasy na przejazd i tyrania za darmo.Czy 1000 euro to tak duzo za 300 godzin ciężkiej pracy w pogode i nie pogode.Tyle zarobi zbieracz z pierwszego roku minus koszty dojazdu a i jedzenia przeciez na tym obiadku nie ujedziecie cały dzien.Nie wspomne juz o menelach stałych pracownikach których chlanie bedziecie tolerowac co wieczór;)Jeszcze jedno ta praca do lat pracy sie nie liczy jedziecie ubezpieczeni jako białe murzyny;)wasz wybór POWODZENIA

n

przeciesz nikt nie napisze ile sie zarabia ile wziol pojedziecie to sie do wiecie

Szymonn

Jedzie ktoś w następnym tygodniu??:) dzwonili do kogos?

agusiek``

A jakie zarobki na hali?? ile moge wyciagnac w miesiac?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG