Opinie o Taxcare w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Taxcare. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Taxcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxcare w Łódź

Norbert Nowy wpis

Jeśli ludzie są zadowoleni z pracy to efekt jest widoczny na forum pracowniczym,!!!

Robert Nowy wpis

Tylko dobra praca może być powodem takiej ciszy na forum.!!

Ulianka Nowy wpis
@Robert

Albo dużo pracy i brak czasu na forum. :D Ci, co pracują dobrze, nie szukają okazji do narzekania w sieci. Takie moje wrażenie.

Patrycja Nowy wpis

Pracuję pół roku, nie mam powodów do narzekań. Trzeba zasuwać jak wszędzie, księgowość to nie picie kawy i przekładanie papierków w końcu. ;) Chociaż, kawa pomaga. :)

Yaco

A chyba z miesiąc. Myślę, że nie masz co się martwić, bo tu wchodzi okres świąteczny, więc raczej nikt w tym czasie nie będzie się tym zajmował. Pewnie odezwą się po nowym roku. ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Taxcare? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mikaela

Wysłałam aplikację, ale nikt się nie odzywa do mnie. Długo czekaliście?

Księgowa

Nie mam problemów ze snem póki co. ;) Nie pracowałam jako doradca, wypowiadam się o tym czym sama zajmuję się na co dzień. Jeżeli potrzebuję wolnego to po prostu jest to kwestia odpowiedniego zorganizowania pracy tak, by to co się da podgonić "przed" i to co się da odłożyć na "po". Kombinowanie jak wszędzie. ;)

Może księgowe śpią spokojnie :) ale doradcy nagabujacy ludzi mają się dość marnie. Praca na kontrakcie, cóż na urlop niby możesz iść na zwolnienie też ale nie zmienia to faktu, że jak pójdziesz to nie zrobisz planu. A plan robi 10 osób na 300. Jeśli jesteś orłem sprzedaży, jest wiele innych firm gdzie z tym samym nakładem pracy zarobisz wiele więcej. Jeśli jesteś kiepski albo dopiero zaczynasz to będzie dla Ciebie szkoła życia za pensje niższa niż w biedronce, ale przy tak trudnej sprzedaży można wiele się nauczyć. Atmosfera wydaje się przyjemna, resztę zostawię dla siebie. Mam nadzieję, że kiedyś taxcare będzie uczciwym i porządnym pracodawcą. Pracowałem przez wiele miesięcy bez dnia urlopu, kiedy się zwalnialem poprosiłem o umowę z wypowiedzeniem i urlop. Zasmiano mi się w twarz, każdy niech resztę sam sobie dopowie.

Księgowa

Wybaczcie, nie miałam czasu zajrzeć chociaż miałam powiadomienie. @Kusz, z ilością pracy to różnie, bo to zależy od tego ilu masz klientów i jaką ilość pracy generują. No ale nie jest tak, że się nie wyrobisz. @Olcia nie jest ciężko, ale jest sporo nauki i zadań do wykonania, więc raczej nie posiedzisz z nudów na fejsie. ;) Czas leciał mi szybko i trafiłam na fajną "opiekunkę", która pokazywała i wyjaśniała mi co i jak. Jak macie jakieś pytania to piszcie. Może nie od razu, ale od czasu do czasu zajrzę to wam odpowiem.

Olcia

czy na stażu jest ciężko proszę o odpowiedź

Kusz

A jak tam jest z ilością pracy? Wyrabiasz się? Jak z kasą?

Księgowa

To moja pierwsza praca, zdobyta zaraz po stażu i cieszę się, że udało się zostać, bo i ludzie fajni i lubię to co robię. Jak ktoś się zastanawia, to warto spróbować, bo sporo można się tutaj nauczyć. I to na prawdziwych klientach. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Taxcare - Łódź

Taxcare