Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Kiler

@yeti co za stwierdzenie jak długo?Jak przypilnuje interesu i nie zaprzepaści szansy to wróżę,że długo.Tylko nie może tego zmarnować poprzez p....

@Kiler

Chyba nie jestem w temacie jakieś zmiany zaszły w Radomiu?

nazi funk
@Adam

Radom to jedna wielka zmiana, są tak wspaniale warunki że ludzie nie czują się godni tam pracować

yeti

Jakoś sobie radzi tylko pytanie jak długo?

PH

Do szukających pracy przede wszystkim musicie mieć bazę klientów najlepiej takich którzy chcieli by przejść z konkurencyjnych składów do 3W.Na pewno nie jest to taki łatwy chleb jak niektórym się wydaje.Nikt wam nie poda tu nic gotowego na tacy.Żeby zarobić trzeba się narobić.

Obecny
@PH

Mówisz że bazę klientów trza mieć i że trzeba się narobić.. gaddemet to co wkoncu

@sweet a gdzie chcesz aplikować o pracę? Chodzi mi o miasto

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Cześć wszystkim.Dzisiaj przeglądając oferty pracy znalazłem to-Menedżer Sprzedaży ds. Obsługi Obiektowej i Doradca Handlowy lokalizacja Gniezno.Moje pytanie jest takie czy faktycznie szukają???? Od kogo zależy czy dana osoba zostanie przyjęta? Od dyrektora czy od kogoś z kadr? Trzeba mieć znajomości?

Z branży
@Adam

@Adamie jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie w branży budowlanej to próbuj.Jak ktoś wyżej napisał zaproś Wielkiego p.K na parę wódek a nóż się uda.

Tadeusz

A ja mam pytanie,czy taka wielka znana firma dysponuje swoim transportem?Chodzi mi o zwykłych małych klientów

SzukamPracy

Hej, czy handlowiec 3W sprzedaje w Hurcie i Inwestycjach ? Z tego co wiem w AB Bechcicki PH zajmuje się tylko Inwestycjami?

Mam pytanko czy w Poznaniu lub Gnieznie szukają przedstawiciela? Mam doświadczenie

Pomocny
@Michał

@Michał może Ciebie to zainteresuje- poszukiwany Regionalny Menedżer Produktu płytki ceramiczne lokalizacja-Gniezno Poznań Konin Kalisz

Kolega

@Michał z tego co się orientuje to w GNIEZNIE jest komplet

Kolega
@Kolega

Słyszałem że do Gniezna też szukają PH

maxikask
@Kolega

Firma się rozwija o nowy asortymet i chwała im za to bo można coś sprzedać a nie oddać. Pewnie zmniejsza się o to sprzedaż ujemnomarzowych produktów. Ale tu już nie ma wyrozumiałości jak sprzedaż spada to cie zatowaruja na siłę

BMW

Jak się robi sok z buraka ? Wystarczy do BeeMki wrzucić granat :) Znasz jakiś dowcip o kierowcy BMW to właśnie strona gdzie warto go dorzucić. "Panowie" dostali nowiuśkie BMKi dorzuć dowcip dla przestrogi

Jasio

Ulubiona dyscyplina sportu kierowców BMW? - Triatlon. Czytanie-pisanie-rachunki.

Skoda

Do @ BMW kto niby dostał te fury? Zwykły PH chyba nie

BMW
@Skoda

Przedstawiciele nie . Podobno dostali nowe Leony w Kombi . A przecież dopiero dostawali nowe Octavie . Czy ktoś wie czemu tak często wymieniają auta ?

Jacek
@BMW

Bo lubimy jeździć nowymi autami :) a SiG lubi francuskimi hehe

zorientowany
@BMW

Octavie nie miały alufelg, podgrzewanych siedzeń, climatronic'a i wbudowanej nawigacji... a i podłokietnika.

Dyrektor

Poza tym firma się rozwija. Teraz 3W rozepchnie się we Wrocławiu i Szczecinie. Konkurencja już robi w gacie... ;)

leoś
@Dyrektor

Co taka cisza nastała?

Pan Prezes
@leoś

Wszystkim na opinii zależy i nie chcą z Tobą gadać.

Łów

Od nowego roku najniższa krajowa ma wynieść 2 koła czyli wszyscy kontraktowcy beda mieć podstawę najniższa krajowa

ekonom

kiedy sie sprzedajecie i kto was kupi bo to pewne? cała firma od kilku lat jest sztucznie nadmuchana jak wydmuszka i prawdopodobnie przynosi straty, jak nic podzieli losy Raab Karcher w ciągu najbliższych max. dwóch lat

obserwator

Do wszystkich zazdrosnych i zawistnych w Gnieznie przypominam,że jest to strona o 3W a nie biografia panów W czy K.Jak wezmiecie się do roboty to nie będziecie mieli czasu ani siły na wypisywanie głupot. A tak na marginesie pan W pracuje w tej samej branży i nikt nikogo nie pozbawił pracy.Kto wie może nawet sobie polepszył

prymas

a wiecie że w starej stolicy urzęduje ks. Prymas, do dzisiaj. Tyle o historii a teraz trochę o teraźniejszości. KW i JW to starzy kumple i kibole Kolejorza. od lat JW wspiera KW i denerwuje to wielu ludzi tylko im to wychodzi. Bo chłopaki maja jaja i gryza trawę, nie odpuszczaja tematów. Pracowali razem w trzech firmach i zawsze zamiatali rynek. Zazdościcie im bo nie potraficie przegonić ich w profesjonaliźmie i chęci do pracy. jak jesteście leserami co o 15 wala do domku to macie problem. JW miał wielu chętnych na kierownika w pierwsszej stolicy ale pozostał przy swoim. bo KW to fachowiec osoba pracowita która wreszcie została zauważona. cały zespół to od lat ludzie z branży i całe miasto szanuje ich za to. panie i panowie do dzieła.

biskup
@prymas

@prymas po pierwsze-W.O nie był i nie jest leserem.Bardzo dużo zrobił dla oddziału a że nie był wazeliniarzem i nie miał parcia na szkło jak K to go wyeliminowali.A panu K się udaje sprzedawać bo grono klientów to jego znajomi wiadomo od czego.Kierownikiem powinna zostać kobieta która pracuje tu najdłużej i to Jej należało się to stanowisko

denat

@bip A Ty jesteś jasnowidzem:) , że mówisz , że sama prawda, o jakim temacie mówisz? Konkrety proszę jestem ciekaw kogo znasz i kim jesteś może z Radomia , bo to strona 3W Radom :)

bip

@dyrektor jakie głupoty????Sama prawda

Dyrektor

Po kilku miesiącach przerwy, widzę że nic się nie zmieniło... nadal ludzie same głupoty tu wypisują...

klient

Widzę że portal ten to Fakty i Mity o K.W

bolo

@king było jeszcze WKT.A koleżanka to nie była klientka tylko bardzo dobra znajoma

king

@pip widzę ze sukces ekipy z Gniezna cię boli. wiadomo ze cała ekipa w oddziale to dobrzy znajomi i się trzymają razem. nie wspomnę o tym ze większość to kupmple Jarosława W. z czasów jak był szefem rabba w pozniu i chyba chwile w Gnieźnie tez. on ich zatrudniał, przypomnij sobie gdzie KW pracował pomiędzy Raabem a 3W. mówi ci cos firma baustof. nowy PH to tez stary znajomy i KW i Jarosława W. nowa koelżanka jak prowadziła firmę to kupowała materiały w Raab gniezno i baustof poznan. to swiadczy o tym ze budują dobry zespół. ja u nich kupuje i będe kupował bo sa profesjonalni

pip
@king

@KING to że kupowała materiały to nie znaczy że jest dobrym materiałem na doradcę wewnętrznego.Dlaczego nie było ogłoszenia o pracę? Nie boli mnie sukces oddziału tylko to że ktoś robi karierę kosztem innych ludzi.Dlaczego nie walczyli o W.O? Nie dziwi was to?

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.