Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

piotrunia

Witam wie ktoś co się dzieje z Wojtkiem O?

robert

Co tak cicho nagle się zrobiło?

blady

widzę że ktoś tu bardzo nie lubi Pana Roberta i wypisując takie bzdury o zwolnieniach dyscyplinarnych nie zna struktur organizacyjnych 3W a tym bardziej struktur w Radomiu. współpracuje z 3 W od początku i choć nie jestem jego klientem nigdy mnie nie oszukał zawsze wszystko jest ogarnięte. To że przemądrzały to fakt.

@koleżanka to pewnie M

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
kolega

Gniezno dacie radę nie potrzebujecie wsparcia mafii poznańskiej.W tym oddziale pracują ludzie którzy wiedzą co mają robić.Nie ważne kto będzie sprawował nad Nimi władzę.Liczy się to co mają w głowie i jakie podejście do powierzonych zdań

koleżanka

Wielki to w Poznaniu jest Marek, J. ok ale M. to ma klasę. w Gnieznie fajna ekipa K. nie czytaj bzdur, jesteś gościu na poziomie Trzymaj się będę u Was kupowała.

klient

A oferty zapytania leżą pewnie nie ruszone,bo macie ciekawsze zajęcie.Kogoś tu żal du...e ściska

tylko Gniezno

Gnieźnianinie to ja odpowiem. Ty nie pytaj o układy. Cala ekipa w Poznaniu i Gnieźnie to asy z rękawa "wielkiego" Jarosława. Nawet Małgorzata zaczęła sprzedawac jak pojawił się jarosław. Jak on to robi że sam ch... robi a inni sprzedają. nie lubię gościa ale za to go podziwiam.

gnieźnianin

@pip a nowozatrudnione osoby w grodzie Mieszka Chrobrego to niby z jakich układów?

funfel

Czyżby Krzychu był dupowlazem?Raczej nie sam sobie zapracował na to co osiągnął

pip

gnieźnianinie. popytaj ludzi zanim się wypowiesz. Wiesz że ekipa 3W, Baustof i cały Bechciu to koledzy i koleżanki jarosława, ostatnio doszła karolina karieria 3w,Baustof, Bechciu .Tak pisze bo słowo dyrektor nie przechodzi mi przez gadrło i klawiaturę. Tylko dziwne że uchowalai si (usunięte przez administratora) a prawdziwi gracze muszą szukać pracy gdzie indziej. tak jak nasza władza lepiej mieć dupowłaza niż kompetentego pracownika który ma swoje zdanie.

gucio

pip to co piszesz to bzdury wyssane z palca;jesteś kiepsko doinformowany

pip

@lewy może ostro ale z jajem i sama prawda.

gnieźnianin

Czyli WSZYSTKO OK!!! w starej stolicy, grodzie Mieszka, Lecha, Bolesława Chrobrego. Nie wiem pip w jakiej branży działasz ale obrażasz ludzi którzy wiedzą co i jak. Jeden stworzył w Poznaniu Wodan a drugi Raaba i Baustof. Może sprzedawałeś frytki w Mc Donald, może znaczki na poczcie, nie wiem ale na szacunek ludzie pracują latami. Dla mnie i wielu ludzi z branży koledzy i mam ta przyjemność że mogę ich tak nazywać Jarek i Marek to osoby na poziomie i każdemu życzę takich szefów. Może pip powinieneś wypowiedzieć się nt. pracy w NASA albo w Gazpromie bo o naszej branży nie masz pojęcia.

lewy

@pip ostro pojechałeś

Marian

Nie ma z powodów osobistych , jedno co potraficie wszyscy to pisac bzdury i klamstwa w tym faktycznie jesteście mistrzami , bo jako pH czy Do nigdy nie byliście bo firma na pewno nie pozwoliłaby wam odejść , miłych snow amatorzy

troll

Hej@marian skoro tak sobie chwalisz pracę w 3w to dlaczego Ciebie tu nie ma?

Sol
@troll

Marian, nie płacz tak Maniek nie płacz :-)

marian
@Sol

ty troll jaki Maniek ? o co ci chodzi ?

marian

witam czytam te bzdury i powiem szczerze że pracowałem w 3W i to co piszecie to bzdury zwolnieni praccownicy którzy nie mieli wyników tak można was tu ocenic brakuję mi firmy 3W otwierałem oddział i firma była i jest zajebista a wy nie możecie patrzeć jak się rozwija pseudo DO i PH

abcde

@Gucio a co ty wiesz o pierwszej stolicy. Moze nie dałeś rady i cię wy..... może zazdrościsz że to nie Ty jesteś namaszczony na nowego dyrektora. trochę szacunku dla ludzi którzy są od lat w branży. ja kibicuje całej ekipie bo to są fachowcy. powodzenia

zarabianie

Witam mam wam do polecenia dodatkowe zarabianie pieniędzy (usunięte przez administratora) wchodzisz rejestrujesz się i klikasz w reklamy a pieniądze same się naliczają nie są to kokosy ale zawsze coś jeśli ktoś jest kreatywny to może rozwinąć się na tym programie polecam info na maila po zarejestrowaniu Zarabiaj sam/a na siebie siedząc w domu przed komputerem a nie być uzależniony/na od pracodawcy! To jest wygodna i prosta strona w obsłudze rozwijaj się sam/a nie daj sie pracodawcą !

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.