Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Na stronie piszą o możliwości pracy zdalnej, a lata temu ktoś tu wspomniał, że nie jest to do końca prawda. Mi by bardzo na tym zależało, aby móc chociaż kilka dni w tygodniu z domu pracować. Jak to więc w praktyce wygląda? Tylko niektóre działy mają taką możliwość? Piszą też, że benefitem jest elegancki samochód. Kto może dostać samochód służbowy?

Xyz

Są spore problemy z pracą zdalna. Źle to jest widziane. Ale w ogłoszeniu fajnie wygląda.

Sp Nowy wpis

Tylko ci którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) ( żeby nie napisać więcej) swoim dyrektorom mają dobrze i pną się do góry bez doświadczenia, wiedzy i kompetencji ( wystarczy dać…)no ale czego wymagać skoro większość dyrektorów jest tego samego pokroju na stanowisku po znajomosci. Nie mając zielonego pojęcia o specyfice pracy. Firma dla ściemniaczy i amatorów tylko ci są oceniani jako profesjonaliści a ci co naprawdę pracują nie patrząc na w/w (usunięte przez administratora) nie mają na nic szans. Aż dziwne że prezesi nie widzą tego po wynikach albo widzą ale udają że nie widzą na prośbę kolesiów dyrektorów.. No ale cóż…. Wszystko czas zweryfikuje. Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę. Na niektórych decyzyjnych stanowiskach pracują ludzie z problemami psychicznymi którzy przychodzą do pracy na „haju”

Wanda Nowy wpis
@Sp

No ja widziałam ich stare ogłoszenie dla doradcy klienta i tam dawali pracę stacjonarną. Hmmm taka gorzka opinia o tej firmie, szczególnie te słowa o ściemniaczach itd., ale może chociaż jest to dobra praca na start. Wiecie czy biorą ludzie bez doświadczenia i czy w przeciągu roku można nauczyć się wiele np. z technik obsługi klienta i narzędzi sprzedaży?

Oferty nie koniecznie muszą oznaczać rotacji. Często jest to chociażby rozwój firmy. Najlepsza zasada to spróbować samemu. Ma zamiar wysłać CV na ofertę pracy magazyniera. Praca przedstawiona jest jako 5 dni w tygodniu. Jest możliwość żeby sobie dorobić i przychodzić np w sobotę czy firma jest zamknięta? Albo dorobić sobie nadgodzinami?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Na stronie firmy jest ogłoszenie o pracę na księgową w miejscowości Ruda Śląska. Umowa o pracę, karta Multisport, ubezpieczenia dodatkowe, brzmi ciekawie. A jak z zarobkami? Ile faktycznie można zarobić na tym stanowisku? Atmosfera w porządku?

karolina
@Karolina

czeste oferty na to stanowisko powinno dawać do myślenia...

J.
@karolina

Firma się cały czas rozrasta, w związku z tym zatrudnianych jest coraz więcej Pracowniów.

Zofia
@J.

To ile osób liczy już ten zespół księgowy? Jak atmosfera? Raczej doświadczone osoby są zatrudnione, czy takie do przyuczenia też?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam. Aplikowałem na stanowisko PH Poznań. Chciałem dowiedzieć się więcej na temat warunków. Podstawa, premia, realne targety, jakie auta, czy do celów prywatnych również, Gps. Przed rozmową rekrutacyjną warto wiedzieć coś więcej a mało informacji niestety na forum pod tym stanowiskiem. Pozdrawiam

Lukas
@Zainteresowany

To się jedzie na rozmowę i wszystkiego się dowiaduje A niech zadaje głupie pytania bo jak można wierzyć komuś kto ci odpowiada go na oczy nie widzisz i nie znasz

Witam, chciałabym dopytać jak wygląda praca w dziale windykacji, aplikować czy raczej dać sobie spokój?

Sebastian

Nim zdecyduję się co dalej, proszę podać, jaka jest podstawa i prowizja dla przedstawiciela handlowego? Ogłoszenie zawiodło w tym zakresie. Jaka jest w praktyce możliwość rozwoju i awansu?

Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Jaka flota samochodów i czy można używać do celów prywatnych ? Jaka podstawa ? Jaki obszar działania ? Czy są w firmie jakieś benefity ?

Magazynier

Dzień dobry. Aktualnie pracuję jako magazynier w jednej z placówek hurtowni TADMAR, właśnie przejętej przez 3W. Pytanie dotyczy ogólnych warunków zatrudnienia, czyli socjal, urlopy itp. Kolejne pytanie dotyczy floty transportowej, TADMAR bazuje na firmach zewnętrznych, czyli brak busów w hurtowniach. Jak to wygląda w 3W?

Zofia
@Magazynier

Czyli rozważasz zmianę pracy? Właśnie tez jestem ciekawa jaki jest tam socjal, czy zachęcają jakoś swoich pracowników dodatkami pozapłacowymi

Magazynier
@Zofia

Nie chodzi o zmianę, 3W odkupiło od Francuskiej korpo, naszą sieć hurtowni i ciekawi mnie jak to będzie pracować pod ich zarządem.

@Magazynier

O popatrz. Ale to myślisz, że serio sporo się zmieni? Ogólnie to wiadomo od kiedy dokładnie zaczną zarządzać już u was?

Informacje

Kariera na stronie 3w - "możliwość pracy zdalnej". Nie do końca prawdziwa informacja...jest z tym problem.

Czy w firmie 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

Kandydatka

Jakie warunki na PH, targety realne?? Zarobki na jakim poziomie, jaka flota, czy jest szansa na dłuższą współpracę, atmosfera w firmie pozytywna?

Jaro

Ile płacą magazynierom w Lublinie? Jako jest grafik pracy?

Jari
@Jaro

Pytanie jest nieaktualne, w ogłoszeniu jest informacja o umowie zleceniu, więc odpada, nie mam zamiaru pracować na umowie śmieciowej

@Jaro

Już ci odpowiadam .najniższa krajowa jeżeli umowa przez firmę słyszałem że podobno chcą zatrudniać przez Agencję . Awans obecnie nie doświadczyłem pracuje już blisko roku

Jaro

Dziękuję za informację. Nie wiedziałem, że można płacić tak mało, teraz na rękę mam więcej i to sporo, wiec szkoda mojego czasu

3W

@Ryszard, wzywamy Cię do zaprzestania publikowania nieprawdziwych informacji na temat Grupy 3W i spółki zależnej Platforma Budowlana. Cały Twój wywód jest pomówieniem i szkalowaniem dobrego imienia naszej spółki. Dlatego wystąpiliśmy do administratora o usunięcie tych obraźliwych wpisów, a także o udostępnienie numeru IP komputera, którym posłużono się przy publikacji postu w celu rozpoczęcia dochodzenia swoich praw na drodze postępowania sądowego zarówno karnego jak i cywilnego. Oświadczamy, że nie zgadzamy się na tego typu nieprawdziwe i anonimowe wpisy w przestrzeni publicznej oraz niszczenie naszego wizerunku na który ciężko pracują wszyscy pracownicy Grupy 3W. Cenimy sobie merytoryczne uwagi i krytykę, ale nigdy nie zgodzimy się na obrażanie naszego dobrego imienia. ZARZĄD 3W

Jaruzelski

Firma, która szuka za free pracowników, wymagając doświadczenia 30 lat, Excel, 10 języków obcych i dostępność w weekendy (dyżury). Słaba firma, po rozmowie stwierdziłem, że to jest błoto! Oprócz fajnych BMW, którymi jeżdżą grubi prezesowie nic w tej firmie nie ma!

j.
@Jaruzelski

Jakaś fejkowa ta opinia, poniewaz jak pracuję w tej firmie prawie 6 lat nigdy nie słyszałem o żadnych dużurach w weekendy a tymbardziej o znajomości języków obcych. Ponadto BMW nie jeżdzą tylko Prezesi, ale również Dyrektorzy oddziałów i Menadżerowie czyli jaskieś 40-50 pracowników.

Starołęka

Osoba przemieszczająca się BMW nie dosyć, że wymusza pierwszeństwa to jeszcze się pluję. To tylko świadczy o firmie jaką prezentuje i jacy ludzie w niej pracują. Kierowca BMW ma bardzo niski iloraz inteligencji, wiec w tej firmie już nie dokonam zakupów. Żal osób które kupują towar ponieważ pracują na debila. Nie polecam również współpracy oraz kandydowania na dowolne stanowisko w tej firmie ,, 3W”

Dante
@Starołęka

dlaczego moderator pozwala na takie wpisy.... takie oceny nie mają tu racji bytu... w tej firmie pracuje kilkaset osób i jakiś frustrat nie może oceniać firmy na podstawie zachowania kogoś kto być może złamał przepisy o ruchu drogowym ... chyba ktoś pomylił ten portal z posterunkiem ...

Pracownik innej firmy
@Dante

Ktoś kto jeździ BMW w 3wdb piastuje wyższe stanowiska od przeciętnej osoby za biurkiem czy handlowca. Jakby nie patrzeć jeżdżąc samochodem służbowym i prezentując kulturę na drodze i kulturę osobistą - reprezentuje się też firmę. Najwyraźniej w miejscu, w którym pracuje (oddział, biuro, cokolwiek) jej brakuje. Ja bym z kimś takim nie chciał pracować - i dla takich osób jak ja (dla których poziom kultury jest istotny) ta opinia jest ważna. Chociaż mogła by być napisana lepszym językiem.

Robert
@Starołęka

Czy tylko ja tu widzę jakiś nonsens i niedorzeczność? Wyrabianie opinii o Firmie na podstawie jakiegoś zdarzenia drogowego i rzekomego zachowania kierowcy, który notabene wcale nie musiał być pracownikiem tej Firmy to jakiś kolosalny absurd. A zdanie- „Kierowca BMW ma bardzo niski iloraz inteligencji” — „Starołęka”, świadczy tylko o twoim stanie inteligencji. A propos nie jestem pracownikiem 3W, jestem wykonawcą i ich klientem.

Rozbawiony
@Robert

A świstak siedzi i zawija te sreberka... a dyrekcja siedzi i odpisuje... tylko dlaczego tak późno?

Job

Czy coś się zmieniło jak kupili Platformę? Jak atmosfera?

Sprzedawca
@Job

Nie ma co porównywać... trudno to nazwać atmosferą... pewnie i tak nas zaraz nie będzie...

@Sprzedawca

atmosferę (klimat) tworzą ludzie, a Ci się nie zmienili, pracują nadal tylko, że pod nowym logo

@job kto kupił ?

Czy pracownicy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Odpowiednik

Pfff, człowieku spoko tu jest taki luz, nawet jak masz problem prywatny to Ci co niektórzy pomogą.

odp

Zależy gdzie, wiadomo :) różni są ludzie.

Jan

Ogólnie nigdzie nie płacą za nadgodziny w 3w , co najwyżej można sobie odebrać. Oczywiście w listę obecności jest wpisywane 8 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.