Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Witam, kiedy jest wypłacona premia za kwartał IV 2023?

Bożena

Programista Java więcej zarobki na zwykłej umowie czy business to business jednak bardziej warto? O ile nadal są opcje wyboru, tak jak siedem miesięcy temu, do tej pory nawet wisi tutaj to ogłoszenie. Oczywiście pytam też mając na uwadze składki i tego typu rzeczy. Pozdrawiam.

Marek z Tarnowa Podgórnegi

Polecam z całego serca oddział PKO BP w Tarnowie Podgórnym. Brałem pożyczkę przez 2 dni, tylko dlatego, że bank BNP Paribas, zamieścił złośliwy wpis o niebotycznej wysokości raty zawieszonego kr. hipotecznego. Wspaniałe Panie w oddziale, walczyły jak lwice, żeby mi pomóc i im się to udało. Tym samym uratowały mi życie. Gorąco polecam ten oddział banku PKO BP. Pozdrawiam Marek

Kika
@Marek z Tarnowa Podgórnegi

Bezinteresownie tego nie robiły. Punty za ten kredyt miały do premii

Doradca/opiekun
@Marek z Tarnowa Podgórnegi

I przez Marka, te Panie mają audyt. Dzięki Marku.

Na wypowiedzeniu

Czy ktoś wie może, czy pracownik na wypowiedzeniu dostanie premię za kwartał IV, jeśli jest zatrudniony do 31 grudnia 2023 r., a premia za kwartał IV wypłacana jest dopiero ostatniego lutego 2024?

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
PracownikPko

Jaka jest średnia dochodu brutto na BO we Wrocławiu?

Wgl to fajne mają terminy z tą premią i wypłata :/ Na pewno wszyscy zdarzą wszystko kupić na święta :/

Duooo

Mi wpłynęło. Caluskie 10 000zl. Polecam PKO BP.

Hahah
@Duooo

Dobra ściema nie jest zła, wartość premii taka sama dla wszystkich, 10 tys minus 8

Odp

Tak mam, niedawno przyszło

Tak, przed chwilą wpłynęła.

Wypłata jutro tj. 21.12 wg harmonogramu z Intry

Gwiazdeczka :)

Ho ho ho ... jak tam u Was z zakładową wigilią ? Też jesteście zmuszani do kupowania prezentów i przynoszenia jedzenia na spotkanie ?

Pracownik23

Hej wszystkim :) Czy pracownik na zwolnieniu ciążowym dostanie premie roczną ? Jeśli pracuje w firmie 2 lata ? Kiedy premia jest wypłacona ?

Vesna

Jezu ludzie co z nami jest.... A powiem ci co z nami jest pracuje z takimi głupimi (usunięte przez administratora) które niestety nie życzą ani sobie nawzajem ani pewnie samym sobie też dobrze i takie dzwonienie i proszenie po prostu nie przechodzi. A intre to mogę sobie chyba w głowie wyświetlić bo zabrano mi telefon i laptopa służbowego jak tylko trafiłam na zwolnienie lekarskie (w piątym miesiącu po krwawieniu w pracy więc nie, nie miałam się od pracy, po prostu go potrzebowałam już odpowiadając od razu na kolejne twoje nieme pytanie). A no także zadzwoń z prywatnego telefonu do działu HR na pewno mi pomogą. Już przy próbowałam z innym tematem się dowiedzieć drugi miesiąc czekam na odpowiedź nikt nie odpisuje mi nawet na maile. Także.dziekuje. dostanę to dostanę. Nie dostanę z głodu nie umrę, laski bez

Tama27

Proszę o informację czy faktycznie przyszedł mail o nagrodzie rocznej czy też premii świątecznej. Nie ma mnie w pracy a bardzo mi zależy. Dziękuję

@Tama27

Tak. Przyszła informacja. 3500 brutto wypłacone będzie przed świętami - prawdopodobnie 18/12. Dostaną pracownicy zatrudnieni od czerwca 2023.

@PracownikPKO

Pracownicy w okresie wypowiedzenia również dostaną?

Agent
@Tama27

Fajnie, że dostajecie premie roczne. Nam też bank zaproponował "premie" na święta. Nowe aneksy, które obcinają nam wynagrodzenia i sprawiają, że doradcy w agencjach nie zarobią nawet minimalnego wynagrodzenia. Wkrótce spodziewajcie się napływu emerytów do Oddziałów, bo Agenci mają dosyć.

Za co
@Agent

I dobrze,niech znikną agencje. Nikt nie sprzedaje tak nieetycznie jak agenci. Konsolidację z kwotą na rękę 100 zł a prowizja w tysiącach, dochody wymyślane z powietrza. Tragedia

Askier
@Za co

Haha wypowiada się pracownik banku.. Przypomnieć Ci o planach na fundusze i polisy?juz zapomianalas/eś jak masz zagajac rozmowę żeby wcisnąć (usunięte przez administratora)kartę bo premii nie będzie? Na szczęście jak znikną agencje zwolnią również Ciebie.. Z netem i voice botami doradca jest zbędny.

Ciekawy

Dlaczego nie? Jeśli ktoś przepracował cały rok, wyrobił zyski dla firmy a jest na wypowiedzeniu, to czemu nie dostanie? Skąd ta informacja pochodzi?

@Ciekawy

Na intrze są udostępnione warunki otrzymania nagrody. Osoby na wypowiedzeniu , urlopie wychowawczym nie dostaną nagrody i te zatrudnione przed 1.06

@PracownikPKO

Nagroda jest wypłacona 18 grudnia?

Ewelina
@PracownikPKO

Muszę wziąć kilka dni zwolnienia chorobowego, maksymalnie 4-5, zastanawiam się czy z tego względu bank nie wypłaci mi nagrody. Ktoś się orientuję?

@Ewelina

Jeśli jesteś chora to idź na L4 i daj sobie czas wyzdrowieć. Jeżeli nie wypłaca Ci nagrody z powodu choroby zgłoś sprawę do sądu. Regulaminy nie mogą być sprzeczny z prawem. Podlega to karze.

@PracownikPKO

Osoby zatrudnione przed 1.06 nie dostaną ? To co wszyscy dostaną co zostali zatrudnieni po 1.06 tego roku ?

@Marek

Sprostowanie...wg Intry zatrudnieni po 30/06/2023

@Ek

To ogólnie jakie warunki trzeba spełnić, aby móc liczyć na tę nagrodę? Jest jakiś konkretny regulamin i wytyczne, które należy przestrzegać? Pomijając już fakt związany z frekwencją.

@pracownik_kp

Czy ktoś z Państwa korzystał z obniżenia etatu w ramach urlopu wychowawczego, np na 3/4 etatu? Pracodawca nie ma prawa odmówić,ale wiadomo że życie pokazuje co innego.

@@pracownik_kp

Skieruk zapytanie do kadr. Panie w kadrach są wrażliwe na potrzeby pracowników. O wiadomości załącz bezpośredniego przełożonego. Odpowiedź, którą otrzymasz wydrukuj. Mając powyższe na uwadze pamiętaj, że wydruk moze stanowić dowod w sprawie.

Nikomu nie polecam pracy w w tym banku. Pracę w dziale KP dostałem po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych - ogólnie pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Miałem czas na przejście przez szkolenia, poznanie systemu, procedur itp. Problem zaczął się gdy miałem zaczynać siadać na stanowisku - szkolenia nijak się miały do tego jak faktycznie obsługuje się klientów. Pokazane były tylko najbardziej podstawowe funkcje a z resztą musiałem sobie poradzić sam. Im dalej w las tym było tylko gorzej - czułem się zostawiony sam sobie. Było kilka osób pomocnych ale nawet miała miejsce sytuacja że pracownica została upomniana że mi sama z siebie pomogła jak miałem z czymś problem (sic!!!). Niejednokrotnie odczuwałem pomoc którą otrzymywałem (w procesie którego wgl nie robiłem np. sprawa spadkowa) była z łaską i z przymusu. Przerażające było jak bardzo pracownicy z wieloletnim doświadczeniem nie znali się na swojej pracy. Doradcy bankowości osobistej nie znali tak podstawowych rzeczy jak to co wchodzi w skład ubezpieczenia kredytu - wyszło że najzwyczajniej na świecie wprowadzali swoich klientów ''premium'' w błąd. Strasznie też negatywnie odbebrałem to jakim brakiem szacunku i poszanowania drugiej osoby odnosili się pracownicy banku do klientów. Ok, byli oni często namolni i irytujący ale nawet z takimi osobami można sobie poradzić w sposób profesjonalny. Przepracowałem pół roku i szkoda że tak długo.

Doświadczona

Myślę, że trochę uogólniasz. Nie wierzę, że doradca bo nie wie co ubezpiecza. Chyba, że jest nowy;)) no ale każdy powinien wiedzieć gdzie to sprawdzić. Co do szkoleń….nie ma szans nauczyć siè wszystkiego co potrzebne w pracy na kp przez trzy miesiące ale….poznasz system i powinieneś już umieć znaleźć rozwiązanie samodzielnie ( procedura, HD itd) . Trochę w Was nowych jest taka postawa, że wszystko trzeba Wam pokazać. Nawet nie próbujecie rozwiązać sytuacji samodzielnie - piszesz np. o spadku. Oczywiście niektóre przypadki sà skomplikowane i nawet doświadczeni pracownicy mają problem ale na kaźdym kroku większość z Was oczekuje pomocy drugiej osoby. I żeby było jasne, uważam że w zespole należy sobie pomagać ale nie zawsze jest to moźliwe. Szkoda, że nie dałeś sobie szansy.

@Doświadczona

Sam dyrektor oddziału jak odchodziłem przyznał mi racje że zostałem zostawiony sam sobie i że widzi pole do poprawy. Nie musisz wierzyć ale tak właśnie było. Sam byłem zdumiony. Czy uogólniam - pewnie trochę tak jednak ja mogę opisać tylko i wyłącznie swoje doświadczenie i jak mi się pracowało. Mam za sobą 10 lat doświadczenia w innej branży i Zakładasz że we wszystkim prosiłem o pomoc - wcale tak nie było. Same koleżanki z wieloletnim doświadczeniem były w szoku jak usłyszały że mam sobie poradzić z tak skomplikowanym procesem spadkowym sam podczas gdy nigdy nawet nie widziałem jak ktoś taki proces realizował - gdzie tu sens? No ale nie chce wchodzić w szczegóły - finalnie bez problemu dostałem lepiej płatna prace, z mniejsza odpowiedzialnością i lepszymi perspektywami na rozwój.

@Doświadczona

Mówisz procedura, HD. Samo znalezienie odpowiedniej procedury zakopanej w milionie innych zajęłoby z godzinę. Bo niestety nie ma dobrze ułożonego miejsca z wszystkimi ważnymi rzeczami (NI jest gorsza od starej). Potem odnajdź się w samej procedurze, przygotuj dokumenty, żeby dowiedzieć się od osoby starszej stażem że "przecież my robimy inaczej". HD? Dodzwonić się tam od kilku miesięcy (mniej wiecej od kwietnia do końca mojego zatrudnienia) to był cud. 40 minut wiszenia ze słuchawką przy uchu, a klient siedzi i patrzy. Telefon w sprawie spadkobrania, zmarły ma pg. Mówię, w jakiej sprawie dzwonię. Pani przełącza na pożyczki. Na pożyczkach mówi że przecież do do spadkobrań. Niestety niektórzy na HD wiedzą czasami mniej niż my. Największym wsparciem był dla mnie mój kierownik i tylko dzięki niemu wytrzymałam tam tak długo. Zawsze pomógł w ciężkiej sprawie i wiedzę miał o wiele większą niż szkoleni ku temu ludzie na HD

Sisi

Dokładnie, przeszłam przez to samo, tylko Ty miałeś/ miałaś chodź jedną pomocną dłoń, ja natomiast nie, przeszłam trałme, brak współpracy, komunikacji, wulgarne odzywki, że strony jednej z powiedźmy ...koleżanek, która tak aprpo ma problem z alkoholem. Brak szacunku do siebie, zazdrość nie mówiąc o braku poszanowania klienta. Odbiło się to na moim zdrowiu. żałuję każdego dnia.

Ek

Poziom odzwierciedlający codzienną rzeczywstosc w PKO. Dostosowanie stanowisk pracy, nadanie uprawnień do systemów, udostępnienie niezbędnej dokumentacji, zgodnej z obowiązującymi "procedurami" to obowiązek pracodawcy. Obowiązek ten jasno wynika z Ustawy. Zachęcam kierowników PKO do czytania Ustaw. Poradniki domowe to trochę mało. Wesołych Świąt!

Martyna Stepka

Ja Martyna Stepka przepraszam Panią Małgorzatę Holz za naruszenie jej dóbr osobistych, poprzez zniesławienie jej dobrego imienia, wyrażam ubolewanie, że poprzez powyższe bezprawne działanie naraziłam dobre imię Pani Małgorzaty Holz.

Krystyna

Chciałabym p.Beacie Siwierskiej-Janiak -Dyrektor Oddziału Odział 1 Łomianki podziękować za miła obsługę oraz umiejętności i cechy pracownika, które rzeczywiście bardzo cenie, tym samym mi zaimponowała swoja sumiennością

Kiziulek88

Witam, czy orientuje się ktoś czy na KP jak przepisze punkty koleżance za sprzedaż pg to przepisze jej się też dochodowość?

@Kiziulek88

Pracowałem tam jeszcze do niedawna - przepisujesz punkty, dochodowość też leci do niej. Jeśli macie aktualnie jakieś konkursy na sprzedaż pg, to też jej się policzy do tego konkursu

Często tutaj są jakieś konkursy sprzedażowe? Czy w związku z tym nie ma tu jakiegos wyscigu szczurów między ludźmi? Jak atmosfera?

Paweł Ko

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Polecam pracę w PKO Banku Polskim. Pozdrawiam :)

Atmosfera sprzyja nabawieniu się nerwicy. Wyścig szczurów non stop . I ciągle mało - ile byś nie zrobił to ciągle mało …

@Ania

Prawda. Wiecznie mało. Ilość procesowanych dokumentów na dwa etety, wynagrodze ponizej wartości jednego etatu, ocaba obniżana za niezrealizowanie obowiązków, do których nigdy nie dostałeś uprawnień bądź dostępu do dysku/systemu. Wyzwiska pełen repertuar od (usunięte przez administratora). Ogólne Panie Pawle bawmy się w PKO. Cena zakupionego balonu z logo 15 000.00 dwa razy wykorzystany. Nagroda za rąk pracy 3500 brutto. Szacunek :) polecajcie znajomym :)

MŚP

Na jaką pensję może liczyć Doradca MŚP?

łukasz
@MŚP

10 tys brutto +/- doradca msp

@łukasz

A gdzie tak jest? U nas z 15letnim doświadczeniem nie mają tyle. Chyba że liczysz z premią to się zgodzę

Gandalf
@MŚP

Na żadną. Plany niewykonalne po ostatnich zmianach. Zastanawia mnie siatka punktów. Za 100 tys w kazdym biznesie inne punkty. Oprocentowanie podobne. Bank zarabia podobnie, ryzyko podobne. Punkty najmniejsze na MSP. Najtrudniej zrobić kredyt na MSP. Najwięcej warunkow do spełnienia ma klient MSP.

No nie wiem
@Gandalf

Zarabiasz też chyba więcej niż KP,czy nie?

Gandalf
@No nie wiem

Tak, zarabiam trochę więcej i stąd dużo wyższy plan niz na kp..

Lol
@Gandalf

Nie masz wyższego planu niż na KP, nie kłam. Plany macie podobne o ile nie niższe. Zgadzam się z tym, że trudniej wam zrobić kredyty, ale jak koleżance brakowało punktów do premii to dobiła dochodowościa. U nas takiej opcji nie ma

@Lol

KP 7000 pkt waga 80% BO 12000pkt waga 35%.Na kp zrobisz punkty górką i masz 100%. Ja nawet jak jakimś cudem zrobię 150% punktów nie mam 100% planu. Wytlumacz mi jak dziecku jakie to jest mniej niż na kp?

Lol
@Doradca BO

U mnie zawsze KP miało plan większy/porównywalny do BO a laska, która nic nie sprzedawała jakimś cudem dzięki dochodowości zawsze premie dostawała. To samo z MSP - pracownik siedzi, nie robi totalnie nic cały kwartał a 80% ma. No jakim cudem?

W KP dochodów tylko prowizja od kredytów a BO od Funduszu przewalutowania itd

Doradca_aurum
@Ania

Ale na KP łatwiej zrobić kredyt niż na BO. Niestety takie są realia. Nie ma co porównywać, każdy rynek rządzi się swoimi prawami. Jeśli źle Ci na KP idź na BO- zobaczysz jak szybko będziesz chciała wrócić. Na BO nie da rady zrobić maksymalnej premii, na KP tak

@Ania

Ale dochód waży 10% a nie 40%.punktami się nadgoni. Przynajmniej u mnie na kp dziewczyny tak robią. Ja osobiście nie sprzedaje tfi z prowizja. Wolę zrobić strukturę albo li. Nie ma co się licytować, każdy biznes rządzi się swoimi prawami. Mam kolegę, który po kilku miesiacach pracy na BO /bez premii 2 kwartaly/ zrezygnował i poprosił o przeniesienie na kp, więc nie jest tak różowo

@Doradca BO

Czy 10 tyś brutto jest realne w BO?

Maja

A jakie są obecnie stawki? pytam bo w pozostałych 2 wiodących bankach ok 9 brutto.

Askier
@Maja

W sumie odpowiedzi to już padły.. W Największych miastach, dosłownie kilku jest większa kwota z juz podanych, w mniejszych miastach stawka niższa o której też już napisano. Plus pracy taki ze Ci klienci są. Oczywiście placówka placówka nie równa. Inny klient jest przykładowo w Katowicach a inny w Zamościu a jeszcze inny w Warszawie

@Askier

Znalazłam tylko odpowiedź 7200 brutto, ale ciężko mi w to uwierzyć, stąd moje pytanie. Mam kolegę na kp i pod podwyżkach jakie były zarabia niewiele mniej, więc w BO zapewne jest więcej, tylko nie wiem ile, a on też nie wie :) I nie mówię tutaj o dużym mieście.

Niestety
@Maja

Niestety wszystko się zgadza 7200 brutto po podwyżkach + premia. Są osoby z wyższym stażem lub znajomościami wtedy maja koło 7600-9000 brutto podstawy.

@Maja

nie wiem, ja po 15tu latach pracy mam 8000 brutto podstawy, jak zrobie plan dochodzi premia ale bardzo ciężko ją zrobić

AnnaB.
@Doradca BO

Widzę że piszą tu konkretni ludzie powiedzcie proszę z doświadczeniem pracy w bankowości 8 letnim na bankowości premium 4 lata ile można dostać na start w BO w Warszawie czy ktoś pomoże? Zastanawiam się czy aplikować.

@Maja

Też jestem ciekawa zwłaszcza jeżeli chodzi o Warszawę Chcę aplikować ale nie wiem czy to realne takie 10 brutto krzyknąć

@Anna

Myślę, że jest to realne, skoro w mniejszych miastach moi znajomi zarabiają 9.

@Anna

Oczekuj 15000.00 podstawy + premie. Obecni pracownicy "eksperci" posiadają ogromną lukę kompetencyjna, a tyle zarabiaja. PKO to (usunięte przez administratora)także zazwyczaj (usunięte przez administratora)tam pracują z niskimi kompetencjami. Panie psycholozki z HR prezentuja poziom "Poradnika domowego". Ewentualne wnioski o (usunięte przez administratora)zgłaszaj i odrazu do PIPu informacje. Szukaj innych poszkodowanych na forum pozwy są już w sądach. Zakres obowiązków nie jest tożsamy z nadanymi uprawnieniami i stanowiskiem. Pani dyrektor kadr nie widzi problemu, gdyż pracownik tego nie zlosil. Podpowiem, że za to pobiera wynagrodzenie dyrektor departamentu ( ten co nie "klepie " bo pracuje umysłowo XD) to się nazywa zarządzanie :) wesołych świąt! Były pracownik grupy PKO

gosia

wypłata jest na koniec miesiąca ? czy 10tego?

Współpraca z managerem Wojciechem M. Centrala. Ja na stanowisku dużo niższym gdzie się głównie uczyłam: 1) Mam wrazenie ze nie wie co chce ode mnie uzyskać. Nie daje jasnych poleceń, a to on powinien dbac o to jaki komunikat mi daje. Z drugiej strony uważa, ze powinnam wszystko wiedzieć, a jak nie wiem to ostentacyjnie to pokazuje jakbym niewiadomo jak głupia była, czyli lapie się za głowę pokazując jak bardzo nie wierzy w to co mówię. Było kilka spotkań kiedy ziewał jak cos mówiłam kilka razy pod rząd. 2) Miesza w poleceniach - chciał wynik na odpisach - dałam mu wynik na odpisach uzgodniony z odpisami i innym zespolem, tak jak chciał. Zmienił, ze jednak ma sie to zgadzać z innymi raportami, czyli nie mial to być wynik na odpisach tylko wynik na odpisach pomniejszony o korekty MSR. No ok, dostał. Takich zmian było wiele i co spotkanie było coś nowego więc ciężko się było dogadać. 3) Traktuje pretensjonalnie przy wszystkich, przelicza jakieś najprostsze rzeczy bardzo powoli w taki sposób jakbym bardzo wolno załapywała. Mam wrażenie, ze mnie przedrzeźnia, czasami mówiąc "dobzie". 4) nie jest w żaden sposób wyrozumiały, niesamowicie ciężko mi sie z nim współpracowało. 5) mial nawet problem o to jak napisałam maila. Maile do większej liczby osób przechodziły przez jego akceptację więc potrafił zmienić jedno słowo na inna formę mimo że obie formy są poprawne plus potrafił mieć problem ze mail jest w neutralnym tonie a nie w super sztucznie pozytywnym xd

Ek

Standard PKO. Zakupione z zewnątrz, gotowe rozwiązania informatyczne 2 lata wdrażają, bo komputerów nie potrafią obsługiwać. Na czytanie czasu nie mają bo poprawiają literówki osobą zarzuconym klepacką pracą, aby poczuc się "lepiej" w tej swojej znakomitości znudzonego uczonego. Procesy wewnątrz organizacji są sprzeczne z prawem pracy oraz innymi ustawami obowiązującymi w kraju więc trudno nowe narzędzia wykorzystać w pracy. Najważniejsze: monitoring, aby bezpłatnie przywłaszczyć pomysły innych oraz wyzwiska, gdyż polszczyzna jest im obca. Zachę cam do zmiany pracy.

Ek

Faktycznie zostały przedstawione w powyższe wypowiedzi. Egzemplifikacja: liczne pozwy złożone do sądów w Ty również pracownicze, a nie tylko frankowicze :) Wesołych Świąt!

Stas

Witam Serdecznie Mam problem ze złożeniem aplikacji do PKO BP (ja wypełniam wszystkie wymagane pola, załączam CV), Ja nie otrzymuję żadnego @ z potwierdzeniem. Rekruter też nic nie otrzymuje... . Proszę o informację, czy ktoś z szacownego grona miał podobny problem i jak go rozwiązał

Nowy pracownik

Czy jak pracuje od września mogę liczyć na premie świąteczna? Jeśli nie, to wielka szkoda i będę troche żałować m, że przeszłam z innej pracy do banku we wrześniu, a nie po świętach. Bo w poprzedniej pracy miałam dostać premii na święta 2tyś. na rękę, a tu słyszałam, że wypłaty w grudniu w Pko do tego są mniejsze

1976pracownik
@Nowy pracownik

Nic nie bawi tak jak nowy pracownik pytający o nagrodę roczną. My mamy plany i to plany też na nowych pracowników. Ty się szkolisz a my robimy punkty za Ciebie. Jaka nagroda ? ?Co takie zrobiłaś/ eś dla tego Banku by coś dostać ??? Popracuj, wyrabiaj plany a później myśl o nagroda i podwyżkach. Nie pozdrawiam.

@1976pracownik

Z takim podejściem to nikt by nie przyszedł .Ludzie odchodzą i ktoś musi przyjść żeby wam pomóc .A wiadomo ,że nowa osoba nie powinna mieć od razu całego planu ,bo ucieknie i zostaniecie same. Nikomu łaski nie robicie i waszym obowiązkiem jest pomogac takim osobom .A nie zawsze tak jest .A później płacz ,bo chciałoby się wolne a nie ma komu pracować? Na plany jeszcze przyjdzie czas .Na razie bank ma fatalne oceny tutaj jako pracodawca i cieszcie się ,że są nowi pracownicy ,którzy mają jeszcze ochotę przyjść i szkolić się.Jednak to nie znaczy ,że zostaną w atmosferze złośliwości od takich osób jak np Ty. Poza tym ty im nie płacisz to o co chodzi?

@Nowy pracownik
@1976pracownik

Z początku była informacja, że to premia świąteczna, a nie nagroda roczna to po pierwsze, a po drugie to, że napisane jest „nowy pracownik” to nie znaczy, że bez doświadczenia i wyrobionych planów

Wow
@@Nowy pracownik

Nie było żadnej takiej oficjalnej informacji że będzie to premia świąteczna. To że chodziły plotki wśród pracowników to inna kwestia. Żadna to premia świąteczna w zamian premii świątecznej masz punkty na mybenefit.

Na macierzyńskim

Kochani, czy wpłynęły Wam punkty? Bi ja nic nie mam

Na macierzyńskim

A to sprawdzona informacja, że mają być? Pytam, bo przebywając na macierzyńskim jestem troszkę do tyłu z takimi informacjami

@Na macierzyńskim

Ile punktów wam wpłynęło?

To są te punkty z akcji mikołajkowej dla dzieci na mybenefit?

Dor-kp

Podejrzewam, że tak, te dzieci, które nie uczestniczą fizycznie miały otrzymać prezent w postaci punktów więc to są chyba te punkty.

Ona123

Otrzymałam 500 zł a powinnam 600. Nic z tego nie rozumiem

Ala
@Ona123

Max można było otrzymać 550. W zależności od progu dochodowego 450, 500 lub 550

doradca_kp
@Dor-kp

no ale nie rozumiem … wpłynęło 550 pkt na benefit dla pracownika a dla dziecka powyżej 13 roku które zostało zgłoszone miało wpłynąć 200 i nic nie ma, co jest?

@doradca_kp

Ja myślałam, że to są właśnie te punkty dla dzieci. Jeśli są to punkty dla pracownika to dwójka moich dzieci, która nie uczesyniczy fizycznie w Mikołajkach też nic nie dostała:(

@doradca_kp

Wpadły te punkty dla dzieci również:)

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 901.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 734, z czego 78 to opinie pozytywne, 258 to opinie negatywne, a 398 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042