Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

@klient

Najgorszym oddziałem Banku PKO BP jeśli chodzi o obsługę klienta oraz kompetencje i fachowość kierownictwa i pracowników 'to Bank PKO BP w Tarnowskich Górach na ulicy Litewskiej.

Rafal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy ktoś wie ile można zarobic jako junior java developer?

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak można dać możliwość dopisania karty do konta G amerykańskiej korporacji, a samemu z tej opcji zrezygnować?

Marcela

Na stronie w zakładce staz znalazłam stanowisko na wsparcie biznesu. Chodzi tu dokładnie o marketing/HR a to mi najbardziej odpowiada po studiach ekonomicznych. Ciekawi mnie tylko w sumie jaka stawką jest dla stażystów bo nie widzę informacji. Czy da się za to spokojnie wyżyć ?

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

makler
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam, będzie u nas w placówce możliwość awansu na stanowisko w punkcie maklerskim ale chciałem się dowiedzieć na jaką podstawę mogę liczyć oraz jak długo trwa szkolenie aby się tego wszystkiego nauczyć? Może ma ktoś taką wiedzę i chciałby się nią podzielić?

aaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dlaczego w Crw pracują w wieku emerytalnym? Jakie są kryteria utrzymywania takich osób w pracy i tym samym blokady miejsca pracy dla osób młodszych..

Opiekunka

W naszym regionie zakazano niemal rejestrować reklamacji klientów! By nie psuć statystyk mamy zbywać klienta lub sugerować by składał je w ipko lub na 800 302 302. Kpina! Pisemnie nie chcą dać takich zaleceń, ale rozliczają z ilości zarejestrowanych reklamacji!

nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

pytanie:czy w naszej firmie zwalniają osoby które zachorują na raka?

Ela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak wyglądają benefity w tym banku? Myślę o podjęciu pracy. Czy jest stażowe, 13, premia za brak L4, dofinansowania do kursów?

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Hej! Jestem nowym pracownikiem banku (pracuję tu 5-ty miesiąc). Chciałabym zmienić pracę (ze względu na powody osobiste a nie specyfikę pracy, chociaż ta jest lekko mówiąc wymagająca) w każdym razie jak to wygląda przy rozliczeniu się z pracodawcą? Chodzi mi o szkolenia, które odbyłam do tej pory. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to wygląda tak naprawdę? Ewentualnie jak długo muszę pracować żeby nie oddawać za szkolenia? Dziękuję za odpowiedzi i życzę wszystkim wytrwałości ????

@zadowolony klient

Pani Karolina w oddziale w Płocku bardzo pomocna, super kontakt z klientem, polecam

Klakier

Cześć, czy z doświadczeniem kilkuletnim na stanowisko doradcy KP w rejonie GOP ale nie Katowice podstawę 5500 netto dostanę spokojnie?

hmmm….
@Klakier

Mam 17 letnie doświadczenie i na rękę mam po wszystkich podwyżkach 4969 PLN więc nie sądzę byś dostał więcej

Klakier
@hmmm….

Dziękuję za odpowiedź. A czy cały czas w PKO BP te 17 lat? Bo jak się nie zmienia pracy to teraz wynagrodzenie małe jest. Trzeba regularnie zmieniać pracę mówią. Przy każdej zmianie pracy negocjować stawkę na wyższa bo nowym dają więcej.

Pracownik kp

Czy tez dostaliście dzis jakis dziwny przelew jako składniki wynagrodzeń? Ktos wie o co chodzi? Malutka kwota

Pracownik kp

Na pewno? Bo nie ma nadgodzin u nas

Kropek
@Pracownik kp

Rzekomo jakaś mikro podwyżka najniższego bankowego wynagrodzenia.

Jola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy wiadomo już kiedy nam przeleją premie? Wyniki już w ubiegłym tygodniu były. Może ktoś coś wie?!

Cześć , wpadła mi oko oferta na specjalistę ds. koordynacji testów. Dali informację, że jest możliwa praca hybrydowa, co by mi pasowało. Pytanie, jak się rozkłada, ile maksymalnie dni z domu można pracować ? Mam nadzieję, że jak najwięcej :p

Szafirowa

Hej co z naszymi podwyżkami. Sprawa ucichła

Paweł Kociński
@Szafirowa

Bank musi przejść skomplikowaną transformację, która dużo będzie kosztować, ale mam nadzieję, że pieniądze na podwyżki się znajdą. Pozdrawiam :)

Paweł Kociński

W PKO Banku Polskim trzeba wymienić całą kadrę zarządzającą. Utrudniają życie szeregowym pracownikom. Kochani, zbuntujcie się przeciwko swoim przełożonym. Nie dajcie się źle traktować. Pensje Zarządu powinny być dużo niższe, bo nie są współmierne do ich pracy. Należy dać podwyżki uczciwym pracownikom z długim stażem.

Wojtasik

Część:) mam możliwość pracy jako doradca klienta indywidualnego w oddziale Warszawskim ROTUNDA. Chciałbym zapytać o atmosferę w tym miejscu? Może polecacie inne oddziały? Jeśli tak to które? Mam pytanie odnoście pensji na tym stanowisku. Ile proponują na start? Czy coś jeszcze wchodzi w skład pensji np. stażowe? Z góry dzięki za pomoc.

Wojtasik

Mam jeszcze kilka opcji. Chciałbym poznać opinię osób, którym znana jest praca w PKO ROTUNDA przy obsłudze klienta indywidualnego. Chciałbym wiedzieć jaka panuje atmosfera, jakie jest wynagrodzenie podstawowe plus jakie nagrody. Pracowałem wcześniej w urzędzie miasta Warszawy i socjal tam jest bardzo korzystny czego kompletnie nie potrafię znaleźć o PKO. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi:)

Wojtasik

Skoro praca na okienku w rotundzie jest przez was bardzo serdecznie odradzana jakie macie zdanie o ogłoszeniach w siedzibie na Puławskiej 15. Czy te wszelkie ogłoszenia to ewidentnie szukanie specjalistów i ekspertów czy raczej każdy z ulicy by się odnalazł na stanowisku biurowym w siedzibie?

Doradca BO
@Wojtasik

Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyrobiony plan. Nie ma stażowego, jubileuszowek i innego rodzaju dodatków. 2x w roku punkty na my benefit, luxmed i tyle.

Dyrektor

Istnieje taka możliwość.

aaa

Z innej bajki. Czemu pracownicy banku są tak niezadowoleni i skrzywieni na obsłudze klienta? Ja rozumiem słaba praca i kiepsko płatna ale widać i czuć (usunięte przez administratora)atmosferę.. . Plus możecie przestać tak nachalnie wciskać ubezpieczenia bo aż mdli od tego i wygląda na desperę..

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 902.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 735, z czego 78 to opinie pozytywne, 261 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski