logo Stokrotka

Stokrotka

Iława

Opinie o Stokrotka

budda789 2014-07-06 21:02:45
Witam, jeżeli ktokolwiek z was chciałby poznać, co to teatr jednego aktora, to serdecznie zapraszam do Stokrotki w Iławie. Nie chcę nikogo zmuszać do swojej opinii, więc niedowiarków zapraszam. Mamy więc market w którym o wszystkim decyduje pani Ols., i nie byłoby nic w tym dziwnego poza całodobową potrzebą gloryfikacji swojej osoby przez pracowników przez tą postać. Zapewne wynika to z kompleksów tej pani, lecz to nie poradnia dla psychicznych, lecz zwykła praca. Wielokrotnie mam do czynienia z uwagami, które w sposób wymierny wskazują mi sposób lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są uwłaczające i obrażają moja inteligencję. Każdego, kto chciałby się spróbować swoich sił serdecznie zapraszam, ponieważ istnieje również szansa, całkowitego bezrobocia w tej placówce, wystarczy wyzbyć się honoru i postępować jak koleżanka Lidia T., bądź Marta P. Te osoby uważam, za pasożyty, niedowartościowany element pozaspołeczny, totalne dno intelektualne oraz typowe buractwo, o aparycji kilograma gwoździ.
boja 2014-10-01 21:45:16
100 % prawda
stokrotka 2014-11-10 10:07:55
hej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ukrywajacy sie za loginem budda789 miej odwage powiedziec to tym osoba w oczy a nie tu wypisujesz jakies pierdoly i swoje zale!
uprzejma 2014-11-10 14:53:33
uuu...chyba jakiś zwolniony pracownik chciał się zemścić....jak Ci ulżyło to gratulacje. Ja tam jestem zadowolona z pracy w tym miejscu!!!
nijak 2015-02-19 00:46:51
nienawidze tej firmy
eus 2016-01-23 14:35:20
Najniższa krajowa + premia.
Arot 2016-04-24 17:33:46
@eus to jak na stanowisko sprzedawcy nie jest chyba najgorzej. Tym bardziej, że nie wymagają doświadczenia żadnego, więc pracę może zacząć każdy, kto ma ważną książeczkę sanepidu lub chce ją wyrobić.
Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka