ROWMIX

Kraków

Opinie o ROWMIX

bulbulator 2014-05-06 20:26
szef to kij do gry nie mylić z analogiczną grą w usa chora jednostka
Anna Ellada 2017-02-14 12:16
Rowmix to bardzo dobra rzetelna firma pracują tu fachowcy znający się na swojej branży rzetelność i uczciwość to podstawa tego miejsca.Jestem bardzo zadowolona kontakt bardzo dobry polecam wszystkim
misiaczek147 2017-02-15 13:21
Rowimix to bardzo rzetelna i solidna firma . Firma rowmix ma ogromny i szeroki wybór rowerów maja atrakcyjne ceny zarówno tanie jak i sredniej ceny. Wybrór jest ogromny i zachecam do skorzystania z tego sklepu . Serwis rowimix jest bardzo fajnym serwisem ma atrakcyjne promocje bardzo miła obsługa oraz rzetelna a to jest najwazniejsze w dzisiejszych czasach pozdrawiam
Marek 2017-02-16 14:25
Miła i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Pomogli i doradzili mi przy wyborze nowego roweru. Posiadają spory wybór rowerów. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. Rower sprawuje się bardzo dobrze. Naprawdę warto
Basia L 2017-02-17 15:30
Super profesjonalna i przemiła ekipa , serdecznie polecam wszystkim, którzy słabo znają się na rowerach i potrzebują fachowej porady i doboru sprzętu. Ekipa rzetelnie dzieli się wiedzą i pomaga w doborze sprzętu, wracam do nich po dodatki.
daro444777 2017-02-18 16:33
Moim zdaniem super serwis i miła obsługa . Bardzo duży wybór świetnych rowerów w atrakcyjnych cenach polecam wszystkim.
kos 2017-02-23 06:20
Najlepsze rowery w przystępnych cenach,to Row-Mix - rowery Kraków.Polecam super serwis rowmix kraków jest to super serwis zatrudniający świetnych fachowców znających się swym fachu i uprzejmych.Warto tutaj robić zakupy jak i naprawiać rower ponieważ ceny są nawet przystępne.
Zostaw swoją opinię o ROWMIX - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROWMIX