Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Z całego serca odradzam prace wszystkim spawaczom w firmie Logstor Zabrze. Jest tutaj pełna inwigilacja, wiecznie mało, (usunięte przez administratora) pośpieszanie. Trzeba zgłaszać wyjścia do toalety. W całej mojej karierze nie spotkałem takiego podejścia do pracownika.

Witaj w Piotrolandzie

Tam może by się i nieźle pracowało, gdyby UCZCIWIE płacili za pracę, ale Logstor broni się jak ognia wszelkich akordów, płacenia "od styku" itp. Lepiej dać spawaczowi jakąś dziadowską stawkę godzinowa, banana jak małpie, w środę i wyciskać pracownika jak cytrynę. Piotruś pan myśli że spawacz to maszyna, postawi go przy spawarce i będzie "świecił" przez 7 godzin i 45 minut non stop. A jak 3 minuty wcześniej pozamiatasz stanowisko, to zaraz ciężki foch i pretensje do brygadzisty. Panowie spawacze, czy (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) już dawno minęły.

Elektryk

Jajco nadal ssie puloki?

Pracuje jako spawacz 3 rok i jestem zadowolony, nie narzekam na atmosfere, warunki czy płace.

Tomasz

Już tak nie oceniaj. Każdy ma prawo się wypowiedzieć i komuś może podobać się robota. Ty tu pracujesz? To prawda ze zgłasza się wyjście do WC? A na fajka też?

Monter
@Tomasz

Niestety prawda, brygadzista jajo jest (usunięte przez administratora)i wymaga zgłaszania takowych wyjść. Na odprawie pierniczy że mała wydajność bo za często do kibla chodzimy, W dodatku pan jajo jest jak by dyrektorem samozwanczym, bardzo uciążliwy matoł

@Monter

a ta wydajność to jak u was jest tak w praktyce sprawdzana? na oko czy serio są wykresy i tabelki dla każdej z osób?

Janina

Witam. Pracuje dlugo w tej firmie i nie zgadzam sie z wieloma opiniami poprzednikow. Otrzymuje godne wynagrodzenie w firmie ktora ciagle sie rozwija co widac na przestrzeni lat a ja razem z nia. Na hali panuje dobra organizacja i swietna atmosfera. Pozdrawiam

po 12 latach pracy 4400 brutto ......:(

@Janina

Z jakimi opiniami konkretnie się nie zgadzasz? Również zarabiasz 4400 czy mniej?

@Zuzanna

Tak 4500netto????

Emilia

No i czemu się z niej śmiejesz? :( Na dzień dobry ile dostanę, ostatecznie 3,7 jak ktoś pisał?

@Emilia

Nie wiem ile na dzień dobry można dostać, jakie mają widełki.ns rozmowie się dowiesz ale możliwe że okolice tych 3,5

Emilia

I się nie wynegocjuje więcej? I o co chodzi z tym stażem lat 12, naprawdę tak mało by dorzucili podwyżki przez ten cały czas? Coś dodatkowego może za to oferują?

Monter
@Janina

Organizujcja? Hahahaha tam nigdzie nie ma organizacji

@Monter

:( A która z Twoich obserwacji na to miałaby wskazywać? Co zauważyłeś?

Kocik
@Janina

Na produkcji pracujesz czy w biurze

Zabunia

Ile dostaje nowy pracownik na dzień dobry np.kobieta i ile dla kobiet wynosi norma dźwigania bo pisze ,że nie może być więcej niż 12 kilo

Nowa

Witam.Wiecie może kiedy znów będzie rekrutacja dla kobiet na stanowisko pracownik produkcji?.

Logstor

Byłem na rozmowie w sprawie pracy jako spawacz do pytalem się o brygadzistów i okazało się,że człowiek który 12 lat temu stosował (usunięte przez administratora), dalej pracuje w tej firmie,odrazu podziękowałem,wystarczylo tylko skorzystać z toalety i zobaczyć co ludzi o nim myślą,zobaczcie jak to jest,jak kierownictwo trzyma takich ludzi,pokazuje to tylko,że kodeks pracy tam w ogóle nie obowiązuje i nie chroni pracownika,skoro dalej trzymają taką osobę, wszyscy wiedzą o kogo chodzi,wy ludzi powinniście się zebrać,napisać pismo o odwołanie tej osoby,ze stanowiska brygadzisty, ponieważ nie szanuje ludzi,stosuje (usunięte przez administratora)i ta osoba powinna zostać odwołana,musi się zebrać większość załogi i muszą go odwołać i wybrać inną osobę na jego stanowisko, ponieważ brygadzista jest dla was nie wy dla niego, ,jeżeli to nie poskutkuje,złożyć pismo do PIPu zeby się tym zajęli,nie może tak być aby osoba terroryzowała ludzi w pracy,wywoływała nie potrzebny stres ,to pokazuje tylko jak kierownictwo nie ma szacunku do pracownika trzymając takich ludzi przez tyle lat,nie bać się działać po napisaniu pisma przez ludzi,kierownik nie może udostępnić waszych nazwisk i kto zgłosił na niego skargę,ponieważ sam może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej

Lidia
@Logstor

Znasz osobiście brygadzistę, o którym piszesz czy kierujesz się tylko opiniami z internetu ? Bo może warto by było spróbować i samemu ocenić sytuację ? W ogóle to jest tam opcja trafienia po prostu pod innego brygadzistę?

Logstor
@Lidia

Napisałem że pracowałem tam 12 lat temu czego nie rozumiesz kobieto ta osobą dalej pracuje i gnębi ludzi jakom mam poznać sytuację jak od 12 lat się nic nie zmieniło wystarczyło popytać ludzi którzy tam pracują czy coś się zmieniło i ponoć jest gorzej bo jest pod ochroną kierownictwa miał sytuacje gdzie omal nie doszło do rękoczynu i dalej go trzymają

Nowa
@Lidia

Cześć Lidia. Pracujesz może w firmie Logstor?.

Karierowicz

Co wy na to,że minimalna od nowego roku 3500 zł ?

Wiktoria
@Karierowicz

z tego co pisaliscie wczesniej firma placi dobrze, powyzej minimalnej, wiec jakie to ma znaczenie o czym piszesz ze wzrasta minimalna ustawiona przez rzad?

Henio
@Wiktoria

Takie ma znaczenie że minimalna podstawa w logstor też ulegnie zmianie

Karierowicz

Kto jeszcze z pracowników produkcji uważa ,że jest tak super ? Praca aż do emerytury ? Albo miał szkolenia np. z języka angielskiego ? Albo w ogóle miał jakieś kursy płacone przez firmę ?

Olek
@Karierowicz

Ja mam uprawnienia z żurawii, suwnic i na wózki i każde zapewniła mi firma, dodatkowo od niedawna mamy platforme do języków obcych

Fachowiec
@Olek

Gratuluję ! To musisz sporo zarabiać w tej firmie.

@Olek

4400Brutto + premia no i nadgodziny:)

Szarak
@stały

Ktoś ma może więcej ?

Honorata
@Szarak

Na tym samym stanowisku czy o co pytasz?

Damian

@Szarak

Na górze w biurach no i Kamyk na magazynie..... a to 4400 brutto... to po 12 latach pracy w tej firmie

Wik
@stały

Jak nie pasuje to zawsze mozna isc do konkurencji za 3700 brutto bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Czy praca w Logstor jest od poniedziałku do piątku?

Fazi

Nie... 7 dni w tygodniu

@Fazi

Aha, ale pracownik to 5 dni pracuje, a firma działa cały tydzień tak?

Maro

Maro
@Emilia

6-14, 14-22, 22-6

Damian

Nocki są od niedzieli do czwartku ale to akurat zaleta

Adriann

Jestem po miesiecznym okresie probnym i nie narzekam, w firmie jest dobra organizacja i porzadek na hali a mam porownanie bo w poprzedniej byl totalny balagan, ludzie mili i przede wszystkim pomocni. 30 minutowe przerwy na plus w poprzedniej mialem 15 min. A co najwazniejsze to wypłata na czas a nawet 3 dni przed terminem

Kapi

Po przeczytaniu opinii na tej stronie zastanawialem sie czy wgl isc na rozmowe jednak mimo to sie zdecydowalem i poki co nie zaluje. Ludzie z ktorymi pracuje w porzadku.

Mati

Nie wiem, dlaczego tutaj wszyscy tyle narzekają. Jak dla mnie praca jest super, zespół (przynajmniej ja) mam świetny. Kasa też ok. Skończcie biadolić, bo firma inwestuje dużo w pracownika - uprawnienia, kursy. Nie chcecie się rozwijać to ok, ale przynajmniej nie narzekajcie. Ja np. zapisałem się do tej nowej platformy do nauki języków obcych i spoko, bo podszkoliłem swój angielski

Władysław

Pracowalem w Logstor 10 lat, odeszlem na emeryture w tym roku. Polecam prace i firme chocby ze wzgledu na atmosfere i super zespol. Z checia tam chodzilem, przelozeni w porzadku, pieniadze dobre, czasami wiecej pracy, czasami mniej

Czy firma prowadzi znowu rektutacje na czas sezonu ? Czy bedzie pewna praca do września ? Jakie zarobki ?

Filip
@Nowy

Firma zatrudnia na sezon, np uczniów czy studentów, ale pozostali którzy chcą pracować na stałe to zostają i pracują dalej. Ja pracowałem na okres wakacyjny i spoko było

Karierowicz

Dalej szukaja ludzi na sezon a potem kop w dupę ? Sezon urlopwy w pełni i nie ma komu pracować a urlop sie należy jak psu buda. To już trwa latami.Nie dajcie się oszukać. Praca do września.Premi brak bo jesteś na szkoleniu.Parodia jak co roku.

Iwona
@Karierowicz

A co doświadczyłeś czegoś takiego, że wzięli cię do pracy a po sezonie zwolnili? Skąd masz info że tak jest co roku?

Agata

A może zamiast pisać na publicznym forum to warto zgłosić ten fakt do zakładowej komisji antymobbingowej? Jestbtez anonimowa infolinia- nr na tablicy ogłoszeń jak się do szatni idzie. Bez dowodów łatwo szerzyć oszczerstwa. Pamiętajcie, że w necie nikt nie jest anonimowy

Miły
@Agata

Pani Agato, wolność słowa i demokracja to widzę dla Pani pojęcia odległe. Straszenie, że to necie nikt nie jest anonimowy? Nie ładnie, naprawdę nie ładnie z Pani strony. Może to jednak są fakty a nie oszczerstwa? A ta komisja antymobingowa to przecież żart. Nikt nigdy nie stanął po stronie zwykłego szarego pracownika, tylko się ich neutralizuje i usuwa więc albo pracujemy w innych firmach, albo niestety proszę wybaczyć moje słowa, płacą Pani za obronę. Życzę szacunku do innych i cudownego dnia.

Klient

Zajebista robota ! :)

@Klient

Czad, a co konkretnie zrobili, że taki super entuzjazm? ;)

Xyz

Ja pracowałem w Logstorze lata,lata temu.Nie było tam aż tak źle.Ekipa spoko choć niektórzy lenie i obiboki.Milo wspominam te parę lat.Bywa gorzej

Szm

Dalej na spawalni takie słabe premie?

Mark
@Szm

Byłem na rozmowie w sprawie pracy i pracownik który mnie przyjmuje pokazał stanowiska pracy i były zamknięte i potem pytam czy można zobaczyć na laptopie jak ta praca wygląda a on mówi że nie bo nie ma a ja nie biorę w ciemno i zarobek niski jak na pracę na 3 zmiany i jeszcze przez agencje

@Mark

No to faktycznie trochę dziwnie jak tak to wyglądało. A doprecyzujesz z tym zarobkiem ile konkretnie on wynosi? No i praca na 3 zmiany jest jakby dla każdego czy można się dogadać, że ktoś będzie robił tylko 1 lub 2?

Kandy
@Mark

Filmy z produkcji mają bo jeszcze rok temu pokazywali.

Jakie zarobki ?

@Nowy

Pytasz o podstawę czy jakieś możliwości premiowe?

Areczek

Wiela Hahnie Nowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.