Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution

Kraków

Opinie o Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution

waw 2009-08-12 18:38:12
może się nie sprawdziliście, ja mam umowę :) a co do rotacji, mają zostać najlepsi, ci co sobie radzą
anka 2009-08-14 20:37:00
Tzn na jakiej zasadzie masz ta umowe? Na umowie o prace musialbys codziennie pracowac od 9 do 16 a chyba tam to by niejest mozliwe.
;] 2009-10-03 22:45:00
Widze, iż niektorzy porywają się na coś czego nie są w stanie osiągnąć. Chcąc pracować w finansach trzeba mieć o tym pojęcie, a także rozeznanie w rynku. Praktycznie we wszystkich mniejszych firmach preferowana jest umowa o współprace oparta na działalności gospodarczej, więc nie wiem po co te komentarze na ten temat... Oczywiście są również takie osoby, które dostają umowe o prace, ale chyba tylko najlepsi, ja osobiście wole działalność gospodarczą daje mi to o wiele wiekszą swobodę i wiem na co pracuje i po co. A że niektorzy nastawieni są na ciepła posadke,umowa o prace, praca w godzinach od 9-16 do tego najwyższe możliwe zarobki i najważniejsze to nie przepracować się osobom tak myslącym życze powodzenia w dalszym życiu i ewentualnie prace na 1/3 etatu w Auchan na kasie ;)
Mój komentarz do dwóch pierwszych wypowiedzi: brak rozeznania, nastawienie na "nieróbstwo". Oczywiście możecie zgłosić się do Open Finanse/Expander/Finamo bądz do innej firmy, ale nie zapominajmy o wymaganiach tam stawianych tj. Wykształcenie wyższe kierunkowe/doświadczenie w obsłudze klienta oraz finansach tam może przyjdzie do Was klient, ale w wiekszości trzeba szukać go samodzielnie.
Apropo akwizycji, to jest akurat dobry temat, doradca który stosuje taki sposób sprzedaży niech sam odejdzie z firmy, ewentualnie w niedługim czasie powinien zostać zwolniony. To jest dobry sposób na zarobienie bardzo dużych pieniędzy, aczkolwiek nie na dłuższa mete. I nie służy to budowaniu marki firmy w ktorej sie pracuje, bo słowo doradca znaczy doradca, a nie akwizytor, jak ktoś chce być akwizytorem to niech wyjdzie z "wibratorami" na ulice.
Wytrwałych i rządnych sukcesów zachęcam do pracy w tej branży bo naprawde można się w niej spełniać pod każdym względem.
Pozdrawiam
doradca
roki 2016-04-22 11:40:34
Bo i nie szukają chyba nikogo w tej chwili w PASie
Zostaw swoją opinię o Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Biznesowe Poland Advanced Solution