BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.

Czeladź

Opinie o BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.

anonim 2011-10-17 22:20:38
Kiedyś firma na poziomie, szczególnie za św.p. pana Liczberskiego. Dziś dla zarządu liczy się jedynie budowa siedziby, a pracowników mają za nic. Budowa spowodowała, że obowiązków przybyło, a podwyżek ludzie już dawno nie widzieli. Nie polecam !
anonimowa 2014-04-13 14:51:55
jest to firma z zasadami szanują swoich pracowników. nie zgadzam się ze swoim poprzednikiem uważam że pan ( usunięte przez administratora )był cudownym człowiekiem i dawał tej firmie to coś ale nadal pozostaje jego współ pracownik( usunięte przez administratora )
Jorg 2015-12-30 15:45:06
2000-3000 zł owszem zarobisz ale w dwa miesiące. Właściciel postawił siedzibę za 10 mln i teraz spłaca kredyty. Na pracownika juz brakło kasy.
były pracownik 2016-04-26 14:37:45
Max płaca to 2000 brutto. Wyciągniesz 3000 na dwa miesiące. Tylko desperaci i emeryci tam pracują. Ja uciekłem.
Zostaw swoją opinię o BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J. - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDROPOL Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn Budowlanych S.J.