Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" w Żyrardów

Marek Nowy wpis

Oni zawsze płacą na czas przeważnie 15-stego :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER". Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Odpowiedz Nowy wpis

Mailem wielu ale ty kotku jesteś spoko hahahha wysoki, bujana itp hahah tylko głupot sobie nie mysl :P

Niezadowolona. Nie wypłacaja pieniędzy na czas, ciągle te same wymówki. Wiele osób z mojego otoczenia miało ten sam problem- brak zaplaty.

Igor

W końcu firma , która ma bardzo dobre opinie widać, że zasłużyła na nie!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Biznes

Agencja super. Dowiedziałam się o nich w sumie nie dawno i od 4 miesięcy pracuje w Nadarzynie. Mam dojazd ze swojego osiedla, umowę dostaję na czas, kasa się zgadza, paski z wypłatą zawsze dostajemy od razu po wypłacie. Ogromny plus za bardzo dobry kontakt z Panią, która się nami zajmuje. W poprzedniej agencji laska nas olewała i nie odbierała telefonu, a tu nawet na SMS odpisze. Polecam!

Weronika

@Zadowolona, czy poza samą pensją pracownik może liczyć na dodatkowe świadczenia pozapłacowe, które podnoszą wartość materialną wynagrodzenia i pozytywnie wpływają na morale pracowników? Jeżeli firma Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" oferuje jakieś benefity, opisz je na forum, byśmy mieli pełny zarys sytuacji. Wielu kandydatów poszukuje informacji na temat kart medycznych, sportowych, czy bonów na zakupy, które są oferowane poza wynagrodzeniem. To mimo wszystko istotne aspekty zatrudnienia.

Zadowolona

Jeśli chodzi o Żyrardów to jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny, które pracują w biurze znają się na swojej pracy i jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby nie pomogły. Ostatnio nie mogłam dodzwonić się do kadr przyszłam do biura i od razu zadzwoniły. * wypłata na czas; * umowa na czas; * szkolenie BHP przez profesjonalną firmę a nie kartka do podpisu (!) Pracuje z nimi od kilku sezonów w okresie wakacji i POLECAM .

pracownik biznes partner

Ludziom chyba się agencje mylą. Pracuję za pośrednictwem tej agencji w jednej z firm w Błoniu. Mam zapewniony dojazd z przystanku w Żyrardowie pod miejsce pracy. Od początku dostawałem umowy na bieżąco i paski wypłaty. Dostałem jasną i konkretną informację o warunkach pracy. A i szkolenie BHP faktycznie się odbywa, nie tak jak w innych agencjach gdzie dają tylko kartkę do podpisu.

Kimciol
@pracownik biznes partner

Zgadza się. Na początek proponował bym ludziom nauczyć się słuchać uważnie co ta firma oferuje. Niektórym wydaje się że przychodzą łaskawie po pieniądze a nie do końca zdają sobie sprawę że głównym zadaniem jest praca a potem wynagrodzenie

Oszukany przez BIZNES PARTNER

Unikać tej firmy z daleka, wielcy oszuści obiecują a praca bez umowy, świadczeń, wynagrodzenia jedne wielkie dno to BIZNES PARTNER i tyle co do tematu

Oszukana

Biznes Partner Sp. z o.o. - Zyrardow -brak swiadczen -brak umowy -brak wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER"