Opinie o DaGrasso w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DaGrasso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DaGrasso na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DaGrasso w Kraków

Nozyk Nowy wpis

Uwaga na os dywizjonu 303 56c Wlas iciel to (usunięte przez administratora) ołsztafer nędza (usunięte przez administratora) ludzi muwiac że coś mu nie jesteś winien a puzniej muwi że masz oddać kasę i za straszą ludzi i nie wypłaca wynagrodzenia i (usunięte przez administratora)za nędzne parę groszy a wymagania ma jak na 5gwiazdek gdzie podają ukraiński pizze z podłogi sam byłem świadkiem nie muwiac o sosach czy sercach mieszanych do pizzy kture są chowane przy katroli

Tonik Nowy wpis

Przestaliście zamieszczać na forum swoje opinie o pracy, dlaczego?

Zaritywoany człowiek Nowy wpis

Złożyłam zamówienie i nie przyszło nawet żadnej informacji o braku dostawy totalnie Dno!!

Sebastian Nowy wpis

@201604/05 Twoja uwaga jest bardzo cenna, może pracodawca zainteresuje się nią. Czy jesteś pracownikiem firmy DaGrasso w Krakowie lub znasz kogoś, kto pracuje w tej sieci w Krakowie? Na jakie warunki może liczyć kelner, pizzer lub menadżer w lokalu sieci DaGrasso? Czy sieć oferuje swoim pracownikom umowę o pracę i bezpłatne obiady pracownicze? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DaGrasso. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
201604/05

Opinia dotyczy pizzerii w Krk obok Kobierzyńskiej. Auto którym jeździ tam dostawca pizzy to trup który w życiu nie powinien był otrzymać przeglądu - ciekawe ile mechanik dostał w łapę dodatkowo. Opona z jakimś wystającym drutem i zbieżność opon no cóż - każda jechała w swoją stronę, dobrze że nie wyskoczyły z orbity. Po 2 atmosfera może miła, ale szans na pracę na umowę nawet zlecenie tam nie było. Byłem 3 dni na okresie próbnym za żałosne 6zł za h po czym żadnego kontaktu - najwyraźniej żerują na takich co się zgodzą na okres próbny. Chociaż tyle że wypłatę otrzymałem, żałośnie niską, ale jakąkolwiek. Nie polecam, zwłaszcza że tyrałem z NH żeby tam dojechać, doświadczenie to żadne i tylko strata czasu. Pizzę to może mają jakoś dobrą, ale żerują na ludziach.

jacek

Nie wiem co w tym niby takiego dziwnego, może na zastępstwo szukają @n bjjhabjlh? I tylko dlatego taki czas..wiadomo, że raczej trudno znaleźć osobę na tak krótki okres ale teraz są wakacje więc myślę, że jeśli ktoś będzie sobie chciał dorobić to ma jak znalazł

demi

6 zl zlecenie

...

Słuchaj człowieku forum jest po to aby wypowiedzieć swoja opinie na dany temat a więc ostrzegam innych przed kucharzem w Dagrasso który ma długie włosy, które często lądują w pizzy

Niezadowolona

Ostatnio byłam w Pizzeri na ul. Czarnowiejskiej własnie w Dagrasso miałam włosa w pizzy a obsługa potraktowała mnie bardzo nieprzyjemnie tak jak bym sama go tam wrzuciła szkoda tylko, że tak był głęboko,że nie dało sie go wyciągnąc. A pani kelnerka nie raczyła nawet przeprosić zabrała pizze i tyle nie usłyszałam słowa przepraszam nawet nie zostałam poinformowana czy mam czekać na nową czy mam wyjść z lokalu. Nigdy więcej tam nie pójdę i wam też to radzę. A do pana właściciela apeluję o zmianę personelu, ponieważ osoby które obecnie tam pracują są bardzo, ale to bardzo nie miłe.

Zostaw merytoryczną opinię o DaGrasso - Kraków

• Jak się pracuje w DaGrasso?

Zobacz opinie na temat firmy DaGrasso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DaGrasso