DaGrasso

Kraków

Opinie o DaGrasso

Niezadowolona 2011-07-19 17:53:26
Ostatnio byłam w Pizzeri na ul. Czarnowiejskiej własnie w Dagrasso miałam włosa w pizzy a obsługa potraktowała mnie bardzo nieprzyjemnie tak jak bym sama go tam wrzuciła szkoda tylko, że tak był głęboko,że nie dało sie go wyciągnąc. A pani kelnerka nie raczyła nawet przeprosić zabrała pizze i tyle nie usłyszałam słowa przepraszam nawet nie zostałam poinformowana czy mam czekać na nową czy mam wyjść z lokalu. Nigdy więcej tam nie pójdę i wam też to radzę. A do pana właściciela apeluję o zmianę personelu, ponieważ osoby które obecnie tam pracują są bardzo, ale to bardzo nie miłe.
... 2011-11-03 21:02:10
Słuchaj człowieku forum jest po to aby wypowiedzieć swoja opinie na dany temat a więc ostrzegam innych przed kucharzem w Dagrasso który ma długie włosy, które często lądują w pizzy
demi 2014-09-23 11:25:44
6 zl zlecenie
jacek 2016-05-18 08:40:25
Nie wiem co w tym niby takiego dziwnego, może na zastępstwo szukają @n bjjhabjlh? I tylko dlatego taki czas..wiadomo, że raczej trudno znaleźć osobę na tak krótki okres ale teraz są wakacje więc myślę, że jeśli ktoś będzie sobie chciał dorobić to ma jak znalazł
Zostaw swoją opinię o DaGrasso - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DaGrasso