Opinie o Mucha w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mucha. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mucha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mucha w Tychy

Sziukacz Nowy wpis

Od jakiegoś czasu czytam wpisy żeby wyrobić sobie zdanie o firmie, bo stałe są ogłoszenia o wolnych etatach i nawet mnie kusi się tu zatrudnić. Z przykrością jednak stwierdzam, że często wpisy uświadamiające o sytuacji międzyludzkiej po prostu znikają. Jeśli to presją ze strony szefostwa żeby sytuację wizerunkowo poprawić to już wiem wszystko. Jeśli to radosna twórczość osób obsługujących to miejsce wyrażania opinii to już niczego nie rozumiem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mucha?

Klient

Tragedia.Temu serwisowi powinni odebrać autoryzację.Dwa razy moje auto odstawiałem do nich.Za pierwszym razem 2 tygodnie naprawiali i po odbiorze dalej to samo.Drugi raz miesiąc trzymali i ręce rozkładali że nie wiedzą co jest.Ostatni tydzień mydlili oczy że dalej szukają a auto stało na parkingu.Nie naprawili i dali do zrozumienia że mam go odebrać bo opel ma 100 tyś przejechane a to bardzo dużo na niego.Jakiś magik od nich,szef podobno wszystkich szefów na koniec polecił mi bym cewki zapłonowe wymienił.To pytam się po co jadę na serwis opla i płacę???By sam potem to naprawiać???.Panowie serwisanci,jak to czytacie to powiem wam że ten czerwony opel karl chodzi a koszt naprawy to 1 roboczogodzina i 3,50 zł za część.Pozdrawiam i proponuję się doszkolić

Nick Nowy wpis
@Klient

3,50 ? To co kupiłeś? Wykałaczkę?

Wiktoria Nowy wpis

Widzę, że kiedyś ktoś pisał, że zarobki lekko ponad 2000. Coś się zmieniło? Wtedy jeszcze nie było szalejącej inflacji. Dajcie znać, co teraz proponują i czy warto.

Mechanik

rozmowa o wszystkim i o niczym z ludźmi którzy na niczym się nie znają . Tam prace dostanie każdy.

Można ściemniać ile się da na każdy temat . Oni nawet uwiężą ze jak szybę się strzaska to trzeba wymienić cały samochód :D

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
nowy

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracownika działu myjni , zarobki itd ?

@nowy

Zastanów się dwa razy nim podejmiesz pracę w tej firmie, która bawi się w ASO.. zarobki od 2100 i co miesiąc ci z wypłaty będą urywać po trochu. W firmie rządzą układy, zero szacunku dla fizycznych, mottem firmy jest sprzątanie i koszenie trawy przez pracowników. Ostatnio zwolnili chłopaka z myjni który pracował bodajże od 4 lat i chciał pracować, to kierownik i dyrektor go zwolnili bo walczył o swoje i o podwyżkę.

szycha
@Mokka

jakieś szczególne wymagania mają, 2100 na rękę płacą ?

@szycha

Masz być dyspozycyjny, na każde zawołanie. Nieraz widziałem jak chłopaki z myjni flagi nawet w deszczu zaciągają bo szef tak sobie wymyślił... Nie możesz mieć własnego zdania, no niestety taka przypadłość naszych czasów. A o często zostajesz na nadgodzinach, z tym że możesz zapomnieć o ich wypłaceniu.. Masz je do wybrania, ale wtedy gdy kierownik ci pozwoli.. Na myjni masz do ogarnięcia mycie nowych samochodów, mycie po serwisie, mycie aut demo, przed salonem, czyszczenie aut na salonie, wieszanie i zaciąganie flag. 2100 zł tak dostawali na początek po zmianach chłopaki na myjni.

Foxix
@szycha

Zerowe. Zebyś tylko chciał. Bo mało już kto chce. Ale na wakacje zarobisz. Albo na podręczniki. I nie będziesz nudzić się w domu. Byle do października.

Prank
@nowy

Omijaj tę firmę z daleka. Nie zarobisz. A to, a tamto. Zawsze coś stoi na przeszkodzie i w końcowym efekcie - nie zarobisz. A teraz zadanie domowe: czy z fajnej firmy prcownicy non stop odchodzą? Odpowiesz i będziesz wiedział już wszystko.

Zygmunt F.
@Prank

Albo myjkowy za 2100, albo magazynier w Lidlu za 3500 - wybieraj.

Tak, tak.
@Zygmunt F.

W Lidlu magazynier momentami się narobi. Ale za to zarobi na rękę spokojnie pod te 4 tysiące. Na rękę. Zbliża się sezon na opony. Pozdrawiam :)

Nie wiesz tego?
@nowy

Wynagrodzenie jest jak w tym aktualnym teraz ogłoszeniu - od 3 do 6 tysięcy brutto. Czyli dostaniesz za każdym razem te 3. Jak dobrze pójdzie.

Kontny

I tak to właśnie działa.

@Nie wiesz tego?

U muchy, mykjkowi zarabiają po 3,do 6 tyś? To chyba święta się zbliżają ???????? jak mechanicy mają ledwo 2.5tys.

Wiaderko
@Nie wiesz tego?

Pracujesz tu, pracujesz, potem odchodzisz i masz gdzie indziej na dzień dobry trzydzieści procent większą pensję. Bo tam tak dobrze płacą? Niekoniecznie. Długo czekali tam na pracownika. Bo widać jeszcze dawali za mało jak na dzisiejsze czasy. I już wiesz, że tu było jednak bardzo skromnie. Bardzo.

Hirek
@Tak, tak.

Pracownik wypracowuje, firma go nagradza i ma z czego - trza chyba odwiedzić ten sklep. Tutaj nie będzie poprawy nigdy.

najt

są, akurat w musze ciężko o premie bo nikt nie jest tak efektywny jakby wymagało tego szefostwo. sam się zastanawiam jakie są szanse na to żeby coś się zmieniło w temacie

A co mnie to...
@najt

Nic się nie zmienia. Przedziałek rządzi. Co roku tylko słabiej. Maszyna całe lata chodziła świetnie ale zaczęto w tryby sypać piasek, taka chyba teraz nowoczesność... Szefostwo chodzi i narzeka ale sytuację taką akceptuje. Gdzie tu logika?

Trufla
@A co mnie to...

Ha, ha, logika to tu wyszła wraz z odejściem dobrych i oddanych tej firmie długoletnich pracowników.

Pozytywny
@Trufla

Najlepsze jest to, że nadal uważa się, że nie na ludzi niezastąpionych. Pozwala się lekką ręką ("jak się nie podoba to się zwolnij") aby odchodzili ludzie z wiedzą i doświadczeniem, bo się im skąpi parę groszy więcej, a potem... Cholera jasna, nie nadaje się, nie przedłużamy umowy, szukamy następnego. W sumie - można i tak.

Aleksander
@najt

Ale chyba własnie o to chodzi, nie?

Driver

(usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników i do klientów nie polecam ani tam pracować ani aut kupowac jebiesz jak osiol za najniższsza krajowa a i tak cię wydymaja. Zresztą brak słów lazisz 1.5godziny po salonie i nikt się nie kwapi żeby cię obsłużyć no chyba ze się odezwiesz to wtedy ktos z łaska błędzie ci wmawiać ze Opel mający 3 cylindry jest niebo lepszy ód reszty no (usunięte przez administratora) dramat. No ale jaka płaca taka praca. Wszyscy mają (usunięte przez administratora)

By'Walec
@Driver

Jakbym tam nie bywał pewnie bym uwierzył. Moja rada, poczytaj jakąś książkę. Widać, że ci się nudzi.

Kielon

A sa przyjęcia?

Kielon

To ja tam się nadaje będę mógł legalnie pic w pracy. Ciekawe czy firma stawia.

Driver

Zapomniałem dodać ze mozna przychodzić do roboty pijanym przynajmniej niektóre osoby albo osoba moze wtedy cię nie zwolnia, ale jak się upomnisz o swoje to aut bo jestes problemem. Ciekawe ze takie przyzwolenie w firmie. A Prezes wie ze takie obyczaje na panują w firmie za przyzwoleniem przełożonych?

NIGDY

Największy problem to wszyscy kierownicy a jest ich tylu że nie wiadomo kogo słuchać, nic nie robią i wykazują się brakiem jakiejkolwiek wiedzy technicznej . Tu się zgadzam z przedmówcą zawsze jest źle, żaden wynik nie jest w stanie zadowolić szefów. Jednego dnia gonią cie bo masz słaby przerób a każą ci plewić malować i czyścić, a za to nie masz płacone. Jedne serwisy się rozwijają, w czymś specjalizują Mucha specjalizuje się w porządkach, dlaczego? Tylko na tym jednym zna się kierownictwo. Szkoda gadać.

Ex
@NIGDY

Najlepsze jest to, że na nich musisz zapracować. Każdy z nich weźmie swoje kilka tysi, a ty co miesiąc mniej, bo sprzedaż słabnie. Zawsze słabnie tylko temu co na wszystkich musi zarobić.

Małgorzata
@Ex

Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w Mucha? Opisz proszę, jak wyglądają relacje między przełożonymi a pracownikami. Wielu kandydatów do pracy poszukuje informacji na temat warunków pracy i tego jak funkcjonuje dana firma. Twój wpis będzie dla nich pomocny, więc warto zawrzeć w nim jak najwięcej informacji.

Bo
@Ex

tak to właśnie działa.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Mucha?

Hahahahahahahaha!! Czlowieku! Awansowac to mozesz na produkcji

Serio?
@Andrzej

A co takiego produkujecie w firmie?

Witold

Możliwość zdobycia doświadczenia i kwalifikacji jest bardzo ważna, bo dzięki temu można nauczyć się zawodu. Czy pracodawca także daje możliwość udziału w szkoleniach lub kursach branżowych? Napisz na ten temat coś więcej.

Powodzenia.
@Witold

Sami sobie udzielajcie odpowiedzi skoro kasujecie wpisy.

Arek

@Móminek skoro wiesz jakie zarobki są na stanowisku młodszy doradca, to może powiesz?

Ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku młodszy doradca?

Móminek

Ja wiem.

Barabasz

Atmosfera jest super . A kierownictwo jak to kierownictwo żartuja sami ze soba . Cele zawsze niemozliwe do zrealizowania. Place trzeba wynegocjowac od samego poczatku. Na podwyzki nie liczyc . Premia jest taka ze w sumie jej nie ma . Ale ludzie sa swietni moze na poczatku podchodza z dystansem ale pozniej juz jest tylko zabawniej . Polecam wytrwałym

Weronika

Hej. Jak tam atmosfera w pracy?

Już inny

Dopóki Pan (usunięte przez administratora) i pan(usunięte przez administratora)nie odejdą z tej firmy, to o ile nie rozłożą jej na łopatki to nic się tam nie zmieni. Bezsensowne działania tylko pogarszają sytuację firmy i sprawiają że ludzi którzy dbali o dobre miano tej firmy się zwalnia w taki sposób, że aż żal! Za plecami kombinują jak cie zwolnić, zatrudnią nowego, o wiele tańszego ale i też mało doświadczonego, którego znów trzeba szkolić i tracić czas, by po chili sam odszedł widząc co się wyprawia na serwisie.. Ale przecież dyrektor wykaże się przed szefem oszczędnościami. W firmie stawia się na redukowanie etatów niż na długofalowe relacje zawodowe. Ciągle narzekanie że jest źle, że są małe przeroby, to czysta bzdura!

Rotatorres
@Już inny

Im więcej inwestycji jest akurat czynionych, tym więcej słychać biadolenia jak jest źle. Taka ciekawostka. A nad sytuacją w firmie nie ma co dywagować. Jedynie co pracownik może zmienić, to zmienić firmę.

I tak to właśnie działa.
@Już inny

Muszą tak narzekać żeby ludzie nie chcieli podwyżek. To też element strategii marketingu wewnętrznego. Pracownik ma się cieszyć, że w ogóle ma pracę.

Jeremiasz

Idealnych firm nie ma, przesadą jest takie narzekanie bo w firmie trzeba pracować i pewnie nie każdemu to odpowiada.

Szef
@Jeremiasz

Pracuj więc wydajnie i nie trwoń sił na pisanie tutaj farmazonów.

Pejcz na lenistwo

Debile z serwisu nie potrafią nic naprawić lepiej wymienić całą część bo im się nie opłaca . Ludzie nie korzystacie z serwisów tylko w ostateczności lub gdy auto jest na gwarancji. Pasożyty w garniturkach muszą się z czegoś utrzymać.

Krycha od pierogów :)
@Pejcz na lenistwo

Potrafisz się normalnie wysłowić czy tylko rzucać inwektywy? I co to znaczy: lepiej wymienić całą część bo im się nie opłaca. A tak w ogóle to mieli ci pół tej części wymienić? Chciałeś mniej zapłacić? Jedź do Zenka Z Placu. Zanim usterka minie wymieni ci pół samochodu aż mu się uda trafić. Ale "będzie Pan zadowolony,," I jeszcze: "tamte części i tak już trzeba było wymienić". Nie stać cię na serwis to nie płacz; od czego jest internet i wszechwiedzący koledzy... Dzięki ASO i oryginalnym częściom mój samochód śmiga lata i nigdy się na nim nie zawiodłam. A jak mnie na coś nie stać, to tylko mnie na to nie stać. Nie dorabiam żadnej ideologii.

Zostaw merytoryczną opinię o Mucha - Tychy

• Jak się pracuje w Mucha?

Zobacz opinie na temat firmy Mucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mucha?

Kandydaci do pracy w Mucha napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mucha