Agencja Reklamowa ARVID

Radom

Opinie o Agencja Reklamowa ARVID

baltimore 2010-08-03 12:46:42
nie trzeba być grafikiem żeby tam pracować, liczy się zarabianie milionów dla szefa a jak to zrobisz to już Twój problem...Za dużo tam nie zarobisz co najwyżej najniższą krajową a i tak za to powinieneś całować szefostwo po stópkach...
pracownik 2014-12-10 07:57:47
Przy przyjęciu same superlatywy a w rzeczywistości jedna wielka rzenada ,
w samochodach które już wiek temu powinny iść na złom niema nawet płynu do spryskiwaczy bo szyby można umyć na stacji benzynowej , na hali produkcyjnej jest tak dobre ogrzewanie że woda w kranach zamarza . a hit tekstu to :
szefie tu jest takie podłoże że z pod kilofa idą iskry , to spróbujcie szpadlem . ARVID - kamieniołomy dwudziestego pierwszego wieku .
ugi 2016-04-26 18:00:41
Gargamel, skoro nie narzekają to chyba jest dobrze. ARVID to dobra agencja, istnieje na rynku od 1992 roku. Mają bogate doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych. Wykonują litery blokowe świetlne, kasetony, neony, szyldy, tablice reklamowe, okazjonalne dekoracje wnętrz w marketach.
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa ARVID - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa ARVID