Brand New Products

Oświecim

Opinie o Brand New Products

milla 2012-06-02 21:07:54
za Chiny Ludowe nigdy więcej do czynienia z tą pseudo firmą!!!
oszukana 2013-07-26 19:12:55
Moi drodzy ta firma to ściema - facet zatrudnia ludzi na stanowisko kierownika po czym następnego dnia wrzuca do sieci ofertę pracy na to samo stanowisko. Nic dziwnego że nikt tam nie chce pracować jeszcze za takie pieniądze jakie oferuje. Do tego jeszcze w sprzedaży jest odzież marki "X" z Włoch i nie jest tak jak w opisie na stronie firmy - nie ma żadnych ubrań marek Reebook, Adidas, D&G, Mexx... mimo że na szybie są wyklejone nazwy tych marek. Jest to wprowadzanie w błąd klienta, który widząc taką informację wchodzi do sklepu aby zobaczyć produkty tych firm a tam co?... same szmatki nieznanej firmy. Nikomu nie polecam. Tylko strata czasu! A pracodawca sam daje o sobie negatywne zdanie traktując w taki sposób swoich pracowników jak i tych przyszłych. Facet nie ma "jaj" i nie potrafi się określić a przecież jest szefem dużej firmy i ma kilkadziesiąt sklepów.
kolega kolegi 2013-09-24 15:47:57
BNP to jedno wielkie (usunięte przez administratora)! Naciagaja ludzi na sklepy, wciskaja im stary towar ! Ich dzialalnosc polega na sprzedazy starych szmat jako nowe pelnowartosciowe ubrania. Znanych marek nie ma! To jest jawne (usunięte przez administratora)!
lusia 2014-03-04 19:42:36
Zgadzam sie w 100% z "oszukana"!! Mialam "przyjemnosc" pracowac z Bryniarskimi niestety. W moim przypadku bylo tak samo zostalam zatrudniona na kierownika,w tym samym dniu pojawilo sie ogloszenie w sieci. Dwa dni pozniej ( usunięte przez administratora )i powiedzial mi ze zatrudni mi trzecia osoba do pracy zeby bylo mi lepiej ukladac grafik itp. Sam zaproponowal ze zatrudni ja na 3/4 etatu. Na nastepny dzien dziewczyna przyszla na "dzien probny" oczywiscie ja bylam poinformowana ze ma byc zatrudniona jako sprzedawca... W trakcie rozmowy z ta dziewczyna wyszlo na jaw ze ma ona zostac kierownikiem... Zdezorientowane poszlysmy porozmawiac ( usunięte przez administratora )Na szczescie juz nic mnie nie laczy z ta firma...
smerf 2016-01-05 13:49:45
Do lusia

Może nie chciało Ci się pracować po prostu i byłaś słaba w tej pracy :)
Mkbewe 2016-04-30 23:20:29
Akurat wszystko tutaj opisane jak i na pewnym forum jest prawdą.Pracowałem tam w siedzibie firmy i miałem okazję poznać ten "biznes"od środka więc mogę to z ręką na sercu potwierdzić(a kawałek czasu tam spędziłem)Zresztą już w trakcie pracy udało mi się skontaktować z kilkoma ludźmi którzy pracowali tam przede mną na tym stanowisku i dowiedziałem się tego i owego co też potwierdziłem własnymi obserwacjami.Zresztą jeśli by ten biznesik byl taki super a Ci państwo nie cwaniaczyliby to teraaz ich dom nie byłby licytowany przez komornika.To tyle HOOJ SOY
Mkbewe 2016-06-28 22:51:17
Wejdź w google i wpisz "oszukany przez brand new products" teraz ponoć operują ze szczecina ale pod inną nazwą
Zostaw swoją opinię o Brand New Products - Oświecim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand New Products