Inwest-Sart

Kraków

Opinie o Inwest-Sart

anonim 2011-07-25 12:37:05
Polecam pracę w tej firmie, świetny szef, pracownicy w porządku, zorganizowana, rodzinna firma z tradycją.
anonim 2011-09-09 12:32:11
Witam jestem bardzo zadowolona z ekipy która przeprowadzała remont w moim domu naprawdę solidna i dokładna firma. Szczególnie dla mnie jako dla kobiety był ważny fakt iż panowie dokładnie po sobie posprzątali. serdecznie polecam
anonim12345 2011-09-21 20:33:16
Nie pracujcie w tej firmie jak chcecie cos zarobic, robilismy z chlopakami "prezes" jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej nie wyplacal pieniedzy, nawet na gwozdzie nie mial kasy. Nie polecam,[usunięte przez moderatora]
naiwna 2012-03-01 17:56:36
Uwaga należy być ostrożnym współpracując z tą firmą ponieważ dostawcą też nie płacą, ostrzegam!!!! [usunięte przez moderatora]
Krakus 2012-04-15 09:46:20
Widzę ze ten człowiek oszukał setki ludzi w tym mnie ! Proponuje razem wspólnymi siłami to załatwić bo inaczej będzie oszukiwać dalej a widzę ze co roku ma nową firmę ! Uwaga na niego
oszukany 2012-07-26 23:33:48
trzeba zgłaszać sprawy na policje jeśli nie to nic mu nie grozi i będzie bezkarnie oszukiwał kolejnych ludzi. [usunięte przez moderatora]
Były pracownik INVEST SART 2013-06-10 22:33:36
Nie zastanawiajcie się nad pracą w Invest-Sart, nie warto tracić czasu i nerwów. Są jeszcze pracodawcy u których uczciwie można zarobić dobre pieniądze i takich należy szukać. [[usunięte przez moderatora]
szyp.inski 2014-12-19 02:38:57
Witam. Jestem prezes szczyp.inski. Prowadzilem ta firme tylko dzieki kilku osobom, bo Sam nic nie ogarnialem. Szarpnalem Sie na vw lt35 z 82roku za 600zl i w sumie tyle bo narzedzia pozamawialem i za nie nie placilem. Ludzi tez mialem za nic. Zamiast im placic wolalem pojechac na wakacje za 30tys. A najlepsze to ze mialem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawo budowlane i inzynierow, dzieki temu doprowadzilem do katastrofy budowlanej w opatkowicach i omal nie zginelo 2 pracownikow. Teraz systematycznie odwiedzam sady w w wolnym czasie nadal robie waly wiec jesli lubisz ryzyko i wolontariat to zapraszam.
rajner 2016-05-18 19:04:24
Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia?
Zostaw swoją opinię o Inwest-Sart - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwest-Sart