Opinie o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Furnittia sp. z o. o.,. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Furnittia sp. z o. o., o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnittia sp. z o. o., w Dębno

ciekawy

Czy ktoś może wie, kiedy SYNDYK zacznie wypłacać resztę zaległych wynagrodzeń pracownikom??? Uda mu się coś spieniężyć z tego bajzlu, czy już nie ma co?

kiedy były

ponoć zaczęli wypłacać zaległe pieniądze . Czy to prawda?

były

Inspekcję Pracy to oni mają w kieszeni. Już nawet ciężko zliczyć ilość zgłoszeń i bezcelowych wizyt PIP.

jutro dzwonię do inspektora pracy niech się weżmnie za ten (usunięte przez administratora) ileż można tyrać

Aplikowałeś do firmy Furnittia sp. z o. o.,? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
cyrkonia

To prawda,dzwoniłam do Funduszu Świadczeń Gwarantowanych do Warszawy i potwierdzili że fundusz wypłaci tylko dla ludzi którym pokończyły się umowy,bądź zostali zwolnieni po 1 marca 2012. dzwoniłam także do syndyka przydzielonego do sprawy i to potwierdził...ci którym umowy wygasły bądx zostali zwolnieni czy sami sie zwolnili przed 1 marca zostaną przydzieleni z urzędu na listę wierzycieli i zostaną wypłacone im pieniądze juz tylko z majątku firmy który to syndyk spienięzy. Podaję wiadomość z wiarygodnego źródła...także droga dla niektórych byłych pracowników jeszcze daleka do odzyskania pieniedzy ( między innymi dla mnie ) pozdrawiam

emigrant

nie rozumiem ludzi , ktorzy pchaja sie w to (usunięte przez administratora) po raz n-ty.Ja pracowalem tam jeszcze za scanwood pierwsze 3 lata (usunięte przez administratora), wyleczylem sie w 2003 r.,byla to jedna z lepszych decyzji w zyciu.,To co slyszalem co sie tam dzialo i dzieje to szacun za hart ducha dla Was ,zastanawiam sie tylko za co Wy zyjecie.Szukajcie lepiej pracy na zachodzie [jestem na zasilku w UK ] i na chleb mi nie brakuje i oplaty a mam zone i 2 dzieci .Jakie tyranie bez kasy ,zapomnij o nadgodzinach (usunięte przez administratora)

weteran

Juz chciałem wrócic a tu jakies lipne umowy,ile płacą? chociaz na czas ?Kto u steru? napiszcie coś zaległe pieniądze kiedy . To juz rok minął

zonk

umowa zlecenie sama nazwa mowi ze masz coś zlecone i w danym czasie masz to wykonać np. masz wykopać 2 rowy i masz na to miesiąc czasu, przełożonego nie interesuje czy ty robileś to codziennie po 8 godzin czy raz przez 24 godziny, ty masz placone za wykonanie danej pracy, a jak placi ci za godziny to jest to niezgodne z prawem a jak każe ci zostać na nadgodziny to postrasz go pip-ą to moze zrozumie i poczyta sobie przepisy

pip

Umowa zlecenia nie jest umową o pracę czyli umową regulowaną przez Kodeks Pracy a umową cywilnoprawną określoną w Kodeksie Cywilnym. Jak wynika z treści art. 734 par. 1 k.c. poprzez zawarcie umowy zlecenia przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie. W związku z powyższym nie stosuje się do umowy zlecenia zapisów dotyczących nadgodzin czy pracy w sobotę wynikających z Kodeksu Pracy oraz zasada dotyczących pracy przy monitorach ekranowych. Czas wykonywania umowy zlecenia wynikać powinien z powierzonych zadań oraz umowy zawartej pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą.

goły

Jest Masakra !Dalej są pupilki tak jak było kiedyś!

skiper

Zaległości płatnicze nie dzielą bię na te do 30.11.2012 i te po tej dacie ,zakład jest winien kasę za pracę , za towar ,za usługi dla wielu podmiotów i nikt nie podaruje pieniędzy które utopił w tej firmie .W tym celu składaliśmy pozwy do sądu który z wielkim bólem ale ogłosił upadłość.Teraz zadanie dla syndyka.i nie siejcie fermentu na necie.jak nie znacie tematu.

Na początku jest ok, potem kolejna firma do likwidacji i zaległości w poborach po 3-4 miesiące oraz wypłaty na raty. To już w tym miejscu cgyba z 5 firma, zmieniają tylko nazwy, kolejnych "prezesów.

kaka

a jak sie tam pracuje? bo widze ze przez kuronia szukaja az 30 pracownikow i 1700 brutto ;D to ladnie ladnie ale czy to prawda?

Dżony

Niekoniecznie, dzwoniłem do Warszawy i babka powiedziała, że Fundusz najpierw sprawdza kiedy miało miejsce FAKTYCZNE ZAPRZESTANIE DZIAŁALNOŚCI! To znaczy że nasz dział kadr lub syndyk muszą wystąpić z wnioskiem dla WSZYSTKICH pracowników, a Fundusz to rozpatrzy, niezależnie od tego kiedy sąd wreszcie łaskawie się zebrał i ogłosił przedłużaną w nieskończoność upadłość.

załamana

Pieniądze z Funduszu dostaną tylko te osoby, u których do 30.11.2012 (czyli dnia ogłoszenia upadłości) nie minęło 9 miesięcy od dnia ustania stosunku pracy. Kto się zwolnił lub został zwolniony wcześniej (np. w styczniu lub do połowy lutego), nic już nie dostanie :(

Sąd Najwyższy :)

Dla zainteresowanych. Wczoraj 30.11.2012 r. Sąd w Szczecinie ogłosił upadłość Furnittia Trade Sp z o.o. W końcu się doczekaliśmy my i -- prezes -- tak samo.

Iksik

He he akurat powrot do tej firmy to ostatnia rzecz na jaka bym sie zgodzila wiec bardzo prosze o nie wypisywanie nazwiskami bo to mi jest Ciebie szkoda ze jestes tak naiwna ze liczysz na to ze zaplaca Ci krocie za ten wyzysk ktory tam byl, jak dla Mnie mozesz tak wrocic na kolanach to swiadczy tylko i wylacznie o tym ze nie masz godnosci a ja taka posiadam i dlatego ten zaklad to dla mnie dno, warto jest walczyc aby cos osiagnac a nie kulic pod soba ogon :) (usunięte przez administratora) :)

Były

Czy ktoś wie co to za twór powstał-BDFT w miejsce furnittii.?i na starcie jest już w upadłości..(usunięte przez administratora) jest nieśmiertelny upada i wstaje jak WAŃKA-WSTAŃKA .Wszyscy mówią szeptem i rozglądają się dookoła,ale co produkują to tajemnica .Słuchy dochodzą że rzeżbią nosy do nowego modelu Pinokia.Kierownik ma furę ho ho [ wśród korozji trudno znależć skrawek lakieru Pozdrowienia dla kierowcy granatowej Meganki 123

kiki

No doszły mnie słuchy że naiwniacy wracają pomału do roboty ;D oczywiście słynne obiecanki będzie zysk będzie wypłata ;D oj ludzie ludzie jacy wy naiwni tyle kasy żescie podarowali i jeszcze tyracie i dajecie sie wykorzystywac juz lepiej na te wianki isc i pracowac z godnoscia.

jarek

no i coś wiadomo ? trzymam za wszystkich kciuki , czy tam sie coś dzieje czy dalej (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o Furnittia sp. z o. o., - Dębno

Furnittia sp. z o. o.,