TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O.

admin 2015-08-04 12:43
Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.
xxx 2016-05-31 13:51
Pani z kadr która przyjmuje CV jest strasznie gburowata nie miła i się wywyższa to moje pierwsze wrażenie jak ją spotkałem.
Jan kowalski 2016-10-22 20:56
Dokładnie zgadzam się z tobą opinia też byłem w kadrach i pani z kadr jest delikatnie mówiąc niemiła. Odrazu jak składałem cv to dala mi do zrozumienia że się nie nadaje na motorniczego , wręcz mi odradzala podjęcie pracy, kierowała do mnie takie teksty typu: a co ja wiem o tramwajach i zaczęła mi wytykać błędy , a to chyba powinienem się nauczyć na kursie, i jeszcze mówiła dlaczego nie pracuje w swoim zawodzie i poradziła mi żebym poszukał zagranica pracy. Na koniec rozmowy grzecznie powiedziałem że mam nadzieje że jednak rozważa moje cv pozytywnie moja kandydaturę na co usłyszałem od niej cytuję: nie sądzę . Składałem do nich 3 razy cv ! Nie oficjalnie wiem że głównie przyjmują po znajomości z ulicy się nie dostaniesz , mimo że ja spełniłem wszystkie formalne wymogi i byłem chenty to nie dali mi szansy podjąć pracy. A widziałem kilku nowych małolatów co jeżdżąc tramwajami oni na pewno mieli większą wiedzę niż ja na początku ! Nie ma co się dziwić tramwaje szczecińskie to spółka państwowa w której udziały ma miasto tak że jak wszędzie bez znajomości nie ma pracy !
Matek 2016-11-03 13:59
Ja byłem w sprawie pracy i dla mnie Pani kierownik Kadr była bardzo miła i sympatyczna...
Jan kowalski 2016-12-18 18:04
Napisz teraz jakie masz koneksje kto z rodziny tam pracuje ?! Bo nikt z ulicy pracy tam nie dostanie.
mietek 2017-03-25 13:51
Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda kurs na motorniczego? Czy płaci się za niego? Czy dostając się na kurs już trzeba rezygnować z dotychczasowej pracy? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informację.
Zostaw swoją opinię o TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SP. Z O.O.