Opinie o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Madmax Jolanta Gawron. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madmax Jolanta Gawron o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Madmax Jolanta Gawron?

Przemek Nowy wpis

z końcem umowy nie wypłacili wynagrodzenia, spłacają niby w ratach wpłynęło jedyne 400zł. NIestety ale tylko PIP i Sąd Rejenowy

Przemek Nowy wpis
@Przemek

po 11 dniach opóźnienia firma wypłaciła wynagrodzenie

Hgfgfg Nowy wpis

I nie wszyscy te śmieszna ratę dostali..... Na raty to powinni po buziach grzecznie mówiąc wszyscy dostać z zarządu za takie coś. Za każdy dzień zwłoki po jednym szlagu. Wypłaty z odsetkami mają być wypłacone niewiem czy wszyscy wiecie. !!!!!!!! Dostali za nas pieniądze od pracodawcy. Co z nimi zrobili?? Zwyczajnie nas okradli!!!!!!!!!!!

Hgfgfg

Wczoraj wypuścili przelewy z pierwszą rata. Ciekawe kiedy reszta. Te 400 zł to sobie mogą(usunięte przez administratora) Wsadzić. A za co mamy żyć? To się nadaje do mediów. !!!!!!! Pip nic nie da. Trzeba ostrzegać ludzi. NIGDY więcej pracy przez pośrednika. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Madmax Jolanta Gawron? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Parodia

Nadal nie ma wypłat za marzec kpina z firmą nie idzie się skontaktować nie dość że zostawili nas bez kasy na święta to dalej brak informacji i pieniędzy a każdy z nas ma przez to problemy musi się tłumaczyć w bankach itp z opóźnień spłat sprawa zgłoszona do pipu... Po prostu paranoja ubiegać się i upominać o własne zarobione pieniądze...

Hgfgfg

Może się wkoncu wypowie ktoś z MAdmax kiedy zapłaci ?????????

Hgfgfg

Sprawa zgłoszona do Pipu . Ta firma to kpina. Wszystko Tylko na papierze. Widzimy się w sądzie (usunięte przez administratora)

Dominika

@hgfgfg a ile się spóźnili?

Hgfgfg

Spóźnili się z wypłata a raczej jej całkowity brak i to na święta!!! Żenada . Ale karma wraca ????

Dawno nikt nie wypowiadał się o warunkach pracy w firmie Madmax Jolanta Gawron. Czy coś się w firmie zmieniło? Czy sprawy z opóźnioną płatnością się rozwiązały? Jak obecnie wygląda rekrutacja i czy są poszukiwani pracownicy? Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Każda informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy. Zachęcam Was do dodawania opinii.

Olek
@Marta

Nigdy się nie spóźniali z wypłatami, więc nie pisz bzdur.

ULIK

@xxxx Różne są powody zamknięcia firmy. Uważam, że bezpodstawnie oczerniacie firmę!

Stefan

Mad max work .dluznicy nie wywiazujacy się z opłat

Ja wiem
@Stefan

Mylisz firmy. MADMAX Jolanta Gawron i MADMAX Sp. z o.o. to zupełnie inne firmy niż Madmax Work o którym piszesz!! Sprawdź po NIP-ie.

Ja wiem
@Stefan

Gosc
@Ja wiem

Ale proszę sprawdzić wspólników i zarząd . Jedne i te same osoby

Niko
@Gosc

MADMAX i MADMAX WORK to są różne firmy

Daniel

Ta sama osoba może mieć kilka firm a każda robi coś innego i nie ma w tym nic złego!!

xxxx
@Daniel

tyle że jeśli jedną wprowadziła w długi i otwiera drugą, to słuszne jest ostrzeżenie przed wejściem z nimi we współpracę. i bardzo dobrze że jest takie info

Pomyłka

Wiele osób wypowiadających się tutaj myli firmy. MADMAX Jolanta Gawron i MADMAX Sp. z o.o. to zupełnie inne firmy niż Madmax Work o którym piszą, zresztą niepochlebnie.

@Roberto, masz inne zdanie o firmie niż twoi poprzednicy. Piszesz, że sprawy z wynagrodzeniem się poprawiły. Napisz więcej na temat warunków pracy i obowiązków jakie wykonujesz. Określasz ją jako ciekawą i pełną wyzwań. Na pewno zainteresuje to osoby poszukujące interesującego i stabilnego zatrudnienia.

@Michal, to bardzo uciążliwe dla pracownika kiedy pracodawca spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Być może firma ma przejściowe trudności z płynnością finansową. Czy wcześniej takie sytuacje się zdarzały? Niestety inne osoby na tym forum też wypowiadają się o firmie w mało pochlebnym tonie. @anonymous, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i wyjaśnić, co miałeś na myśli pisząc te słowa?

Roberto
@Marta

Wypłata z małym poślizgiem, ale tragedii nie ma. Pracodawca dobry ja jestem zadowolony, praca ciekawa pełna wyzwań.

@kakaduRozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Madmax Jolanta Gawron. Czy dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń oraz tego jak obecnie oceniasz swojego pracodawcę. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Ale to kłamstwo

Zawiedzony

Mam nadzieje ze ichv spotka to co mnie karma wraca

Miksa

(usunięte przez administratora) krętacze i bardzo źli ludzie, powinni zamknac biuro i uciekać. Wstyd

Michal

Mad max work dluznicy niewywiazujacy się z oplat

Zostaw merytoryczną opinię o Madmax Jolanta Gawron - Sosnowiec

Madmax Jolanta Gawron
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. ks. Piotra Skargi 8 lok. 1
    40-091 Sosnowiec