Opinie o MBM Electronics (grupa Toshiba) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MBM Electronics (grupa Toshiba). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MBM Electronics (grupa Toshiba) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBM Electronics (grupa Toshiba) w Kraków

Marcin Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na co należy zwrócić uwagę przed kandydowaniem?

Meg Nowy wpis
@Marcin

poszukują przedstawiciela handlowego, jeszcze jedno miejsce na Warszawę w tej chwili pozostało. Na pozostałe miasta nabory wstrzymane czasowo...

Mikołaj Nowy wpis

@skoda czasu czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co konkretnie na nią wpłynęło? Jeżeli przedstawisz szczegóły, osobom zainteresowanym pracą w MBM Electronics (grupa Toshiba) będzie łatwiej podjąć decyzję czy złożyć tam dokumenty aplikacyjne. Jednocześnie proszę Cię o nieużywanie w przyszłych wypowiedziach słów uznanych powszechnie za niezbyt eleganckie.

MD Nowy wpis
@Mikołaj

Firma MBM Electronics - jak zwał tak zwał nigdy nie była "grupą Toshiba". Do grupy Toshiba należą tylko i wyłącznie bezpośrednie przedstawicielstwa fabryki, oddziały danej dywizji w poszczególnych krajach, tzw. OC - operating companies. Może przed podaniem nazwy, jej części etc. warto zajrzeć do KRS? Jest to firma, która była/jest partnerem w zakresie sprzedaży bardzo wąskiej części produktów Toshiba a dokładnie ToshibaTec. Sami na swojej stronie piszą: Serwisujemy marki:Toshiba, Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, Ricoh, Sharp, Panasonic. Czy Waszym zdaniem reprezentant Grupy Toshiba, reprezentant fabryk producenta robi wszystko dookoła??? Ostatnimi laty nawet i tego jest coraz mniej - z całym szacunkiem do portfolio produktów i usług firmy MBM Electronics... Więc dodawanie do nazwy właściwej firmy wyżej rzeczonej "grupy" nie ma sensu. I nie jest uczciwe dla potencjalnych zainteresowanych pracą... Być może to jest jakieś uogólnienie ale niezbyt dobre.

alex

nie warto zaufaj mi....

alex

nie warto zaufaj mi

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MBM Electronics (grupa Toshiba) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
admin

Temat firmy MBM Electronics (grupa Toshiba) ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o MBM Electronics (grupa Toshiba) - Kraków

MBM Electronics (grupa Toshiba)