MOOSE Centrum Języków Obcych

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o MOOSE Centrum Języków Obcych

totimi Nowy wpis

Dla mnie panie z oddziału są super, mam z nimi świetny kontakt i wszystko mogę uzgodnić

White Nowy wpis

Mam już podpisaną umowę, teraz czekam na uczniów, wrażenia z naboru bardzo dobre.

Leees Nowy wpis

Znam tą szkołę od środka, z większością ludzi dobrze się współpracuje, centrala tez normalna, ale to co tu naprawdę zaskakuje to to że oni rzeczywiście sprawdzają swoich nauczycieli, jesteś oceniony pozytywnie podpiszą umowę, nie jesteś to do widzenia.

Dominik

Przed podpisaniem umowy przeczytajcie ją dokładnie jest dużo kar za wiele rzeczy, i po podpisaniu jej ciężko jest ją rozwiązać bez ponoszenia kosztów. Moim zdaniem wiele zapisów jest na granicy prawa, w dodatku umowa nie została mi udostępniona do wglądu w domu, wobec czego z niej zrezygnowałem.

SQ
@Dominik

Cześć, dasz znać o jakie kary chodzi? one jakieś zmienne w czasie może są? Chce znać konkret żeby jednak sytuacje ogarniać. Czy co roku cokolwiek się zmienia? mnie praca dopiero w późniejszym okresie by interesowała

Dominik
@SQ

Kara za próbę rozwiązania umowy, albo kara za odejście po szkoleniu. Zakaz konkurencji, zakaz prowadzenia zajęć z uczniami którzy jakiś zaś temu byli uczniami szkoły. Wszystko obwarowane karami więc polecam dokładnie przeczytać umowę:)

UE
@Dominik

Cóż to jest za umowa w takim razie? Zlecenie, o pracę, B2B? I jak reagują na poprawki, które kandydat wnosi do umowy? Wiesz, wykreślające wspomniane zakazy, czy kary?

Wiktoria
@UE

Zlecenie, zadnych poprawek nie mozesz wniesc a umowa ma jeden wzor dla wszystkich. Jak prosisz o czas do namyslu i rezygnujesz to pani prowadzaca rekrutacje sie obraza :-D

Remek Nowy wpis
@Wiktoria

To słabo. Powiesz w jakiej wysokości te kary. Jest ich tak dużo że jakby się zsumowały to duże obciążenie czy bardzie symboliczne kwoty?

Lektor

test na poziomie pre-intermediate - uczniowie w liceum takie pisza. Dodatkowo wypowiedz ustna na jakis temat

pytali cos o metody np callana o sposoby motywowania uczniow

Estris

Dla mnie stawka mogłaby być tu nieco wyższa, uczę w moose drugi rok, ale z drugiej strony uczę też w innej szkole z wyższa stawką tylko że tam mam tylko kilka godzin w tygodniu.

nitka

Hejka, po teściku i wypowiedzi miałam następne spotkanko i zaczynam z nimi pracę

Maja
@nitka

Teścik, spotkanko... jesteś doroślutką kobietką? Bo chyba tylko doroślutkie ludziki mogą prowadzić lekcyjki z uczniusiami.

YZ

Czy w tym roku centrum też będzie prowadzić rekrutację? Bo wszystkie ogłoszenia na stronie mają dopisek "(zatrudnimy) do pracy w nowym roku szkolnym od 1 września lub 1 października 2023". Mamy już 2024, więc nie wiadomo, czy oferta nadal aktualna.

@YZ

Po prostu nikomu nie chciało się edytować ogłoszenia z poprzedniego roku :-) To dużo mówi...

bredo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Nie wiecie co na 2 etapie? Podobna stawka jest dobra, czekam na ten telefon

zakkis

Dla mnie spoko szkoła, mam stawkę może niższą niż w innej szkole, ale tu mam pełno uczniów a tam dwie godziny w tygodniu

Sylwia

U mnie nabór online, test i wypowiedź, dużo pytanek o doświadczenie, fajna prowadząca

nitka
@Sylwia

u mnie podobnie, test, wypowiedz i spotkanie

Lucek

A inni też będą zadowoleni? Nie napisałaś ile płacą i na jakim stanowisku. Jeśli chodzi o posadę lektora, to ile wynosi stawka godzinowa?

Ile jest zmian w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Aga

Jak oceniacie? Jest ok?

Paulina
@Aga

Moim zdaniem ok. Fajnie prowadzone zajęcia. Zaliczyłam duży progres.

Kordi
@Aga

Szkoła językowa z pomysłem na nauczanie i indywidualnym podejściem do ucznia.

ok
@Aga

Mam uczniów na różnym poziomie, lubię uczyć i w tej szkole to doceniają, gdybym miała oceniać całość współpracy to daję mocne cztery +

Karo
@Aga

Dobrze wspominam czas pracy w Moose :) Pracowałam cztery lata i nie uważam żeby to był czas stracony :)

Mixi
@Aga

Pracuję w tej szkole dwa lata, podoba mi się dobry kontakt z biurem, jak czegoś nie wiem to zawsze mogę zapytać.

Mixi

Magdalena
@Mixi

A jak z planem zajęć, odchodzą do tego elastycznie? Ile godzin w tygodniu średnio się pracuje? No i najważniejsze, czy stawka dla lektorów jest konkurencyjna?

Seness
@Aga

Ja chciałam uczyć, żeby nabyć trochę praktyki w tym zawodzie, a ostatecznie skończyłam z 16 uczniami, czterech mam online, więc wrzucam ich na wieczory, a resztę rozpisuje od poniedziałku do piątku, żeby weekend mieć wolny.

fann
@Aga

Dla mnie rozpoczęcie współpracy z MOOSE było bardzo zaskakujące, była dobra atmosfera rozmowy, co nie zawsze się zdarza i rzeczywiście sprawdzali mnie i testem i w wypowiedzi ustnej. Podpisałem umowę zlecenia, miałem szkolenie i nagle cisza przez tydzień. Już myślałem że to nie wypali, a tu telefon i dwóch uczniów, potem trzech następnych, po miesiącu miałem ich już ponad dziesięciu. Teraz po dwóch latach wiem, że trzeba chwilę cierpliwości, dobrego kontaktu z obsługą no i muszą sprawdzić jak lektorowi idzie z pierwszymi uczniami. Nie narzekam, nawet już więcej uczniów nie chcę, a kasa schodzi w terminie.

Megg
@Aga

Współpracuję od roku, fajna sprawa, nigdzie nie miałam uczniów na tak różnych poziomach, a to właśnie lubię. Dla mnie to mega doświadczenie.

@fann

To jak Cię sprawdzali podczas rekrutacji to najbardziej pod kątem znajomości języka czy coś jeszcze ich interesowało? A ile trwało szkolenie i czy gdzieś musiałeś na nie jechać? Powiedz mi jeszcze czy zamiast zleceniówek podpisują umowę o pracę, jeśli ktoś zajmuje się tylko nauczaniem?

liq
@Aga

ja oceniam pozytywnie, mam poniedziałki wolne a w soboty cały dzień prowadzę zajęcia

Bella
@Aga

Podpisałam umowę, jasną i konkretną, na moje wszystkie pytania dostałam odpowiedzi, szkoła robi wrażenie bardzo uporządkowanej, teraz czekam na uczniów

@Aga

Miałam nabór onlinowy, leciałam na komórce, naprawdę dobrze są przygotowani, dostałam kod wejścia na aplikację i naprawdę mnie sprawdzili, bardzo ciekawe doświadczenie.

osa
@Aga

Wynagrodzenie na czas, to dla mnie się liczy i to tu mam

Patrycja
@Aga

Dla mnie jako lektorki z wieloletnim stażem ważne jest przede wszystkim bym mogła uczyć tylko indywidualnie, nie chcę się już męczyć z grupami, w tej szkole tak to uzgodniłam i tak nauczam. Czasem w domu ucznia, czasem w salkach oddziału, a czasem uczeń przyjeżdża do mnie, no i nie martwię się jak uczeń nie odwoła lekcji, nie zostaję na lodzie, bo i tak musi za to zapłacić. W ogóle biuro mi bardzo pomaga, a umowa zabezpiecza, polecam zdecydowanie tę szkołę.

jest ok
@Aga

Dla mnie spoko praca, nie ma co narzekać, a dziewczyny z biura i tak dzwonią do mnie tylko z uczniami z grupy wiekowej którą im podałam, jest dobrze

DY
@Patrycja

Zgaduję, że w zależności od wybranej opcji nauczyciel otrzymuje inne stawki za lekcje? Tak, jak przy korepetycjach - inna kwota, jeśli nauczyciel dojeżdża do ucznia, inna w odwrotnym przypadku? No i jak wobec tego wyceniana jest lekcja w salce oddziału?

Samm
@Aga

Nie spotkałem tak profesjonalnego naboru, testy, wypowiedzi, aż jestem zdziwiony, stawkę też zaproponowali normalną

BS
@Samm

Cześć, jesteś upoważniony do tego by napisać tę „normalną” stawkę wprost? Lubię mieć wszystko na liczbach, zwłaszcza ze piszesz na bieżąco? To aktualne dane? Wiadomo czy te stawki ulegną jakiejś zmianie wraz z nowym rokiem?

Esstik
@Aga

Stawka jest ok, mogłaby być wyższa, ale pracując tu nie biegam za uczniami żeby mi wreszcie zapłacili.

pitty
@Aga

Uczniowie spoko, lubię przygotowywać do matury, nie nudzić się na lekcjach i poznawać nowych ludzi, mi się w Moose po prostu podoba.

Riss

Ja uczę tam od 3 lat czasami sztywno trzymają się zasad, ale jak się je ogarnie to się wszystko załatwi, metodyk tez pomaga jak coś.

Felek
@Riss

Co w zasadzie masz na myśli, pisząc, że sztywno trzymają się zasad, napiszesz więcej o jakie zasady Ci chodzi i czy wiesz, dlaczego nie idą w tych kwestiach na kompromis? Zauważyłem po ostatnich dostępnych tu wypowiedziach, że firma nie udostępnia do wglądu umowy, by na spokojnie ją przed podpisaniem przejrzeć i że ponoć nalicza kary, w tym za rozwiązanie współpracy. Z jakimi więc karami trzeba się liczyć decydując się na współpracę i z jakimi korzyściami?

Miła menedżerka na rozmowie, test poszedł mi raczej dobrze, ciekawe co dalej?

Eva
@Ania

Nic. Szukaj nowej pracy, nie warto marnować swój czas na czekanie...

Kostek

Jestem anglistą z wieloletnim stażem, pasuje mi uczeń podawany „na talerzu”, dobra organizacja pracy biura i szybka wymiana informacji, a także wynagrodzenie na czas

Samm

Ja tez już podpisałem umowę, mam nadzieję, że będzie to dobra współpraca, bo na rozmowie było bardzo miło i profesjonalnie, sama umowa tez jasna, dużo dopytywałem, jak coś to jest okres wypowiedzenia i jak się uda to mam mieć pierwszych uczniów już niedługo.

Papiti

Uczę u nich i jest spoczko, wynagrodzenie na czas, dziennik elektroniczny, miła obsługa w biurze.

Oki

Szkoła w porządku, czuje się tam dobrą, energiczną atmosferę, lubię się tez pośmiać z dziewczynami jak tam wpadam po książki czy dokumenty.

Patrycja

Jestem lektorką w tej szkole czwarty rok, uczę dorosłych najczęściej w firmach, podoba mi się współpraca z biurem, stawka ok, nie martwię się o płatności uczniów.

Zostaw merytoryczną opinię o MOOSE Centrum Języków Obcych - Wrocław

• Jak się pracuje w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy MOOSE Centrum Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 37 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOOSE Centrum Języków Obcych?

Kandydaci do pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOOSE Centrum Języków Obcych