Opinie o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 494-496

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. w Malbork Al. Wojska Polskiego 494-496

AlKbabib

Nie polecam nikogo wiązać swojej przyszłości z tą firmą nie zarobisz więcej niż 3tys co w tych czasach jest śmiesznymi pieniędzmi nawet za 10lat stażu cie nie docenią świeży pracownik do 26 lat bedzie wiecej zarabiał od tej osoby, premia to jest jakieś nieporozumienie ktos kto ją wymyślił kosi ludzi niezle na kase gdzie trzeba się natyrac zeby miec cos dla siebie, w Malborku jest lepszy wybór chyba ze chcesz w swojej karierze stanąć w miejscu i sie nie rozwijać, system zmian jest po prostu śmieszny caly tydzien masz wyjęte z życia nic nie załatwisz praca od 9 do 18 na magazynie? Gdzie tak się pracuje? To magazyn nie restauracja.

Alkhabib
@Zofia

Oczywiście, zalezy to od Ciebie twojej koncentracji i szybkości składania zamówień, przez caly dzien składasz praktycznie to samo wiec sobie wyobraź, Nie ma żadnych bonusów ani dodatkowego ubezpieczenia haha, ludzi nic nie trzyma bo co chwilę sa rotacje w tej firmie ogłoszenia o nabór co chwilę. Narobisz sie A nie zarobisz.

Muszę się Was zapytać jedną rzecz, bo nie łapię. Jeżeli zarabia się najniższą, a dodatkowo "klikaniem" zamówień można dorobić max. 700 zł, jak tu ktoś pisał, to czym się magazynier zajmuje w ramach tej najniższej podstawy? Myślałam, że właśnie to jest główny obowiązek magazynu, obsługa zamówień...

AlKbabib

@AlKbabib

Pracujesz 9 godzin na magazynie czy masz przerwę która nie jest wliczana do pracy? Nie da rady się dogadać i elastycznie ustawić grafiku żeby czasem przyjść później albo wyjść wcześniej?

Alkhabib

Witam, tam nie ma czegoś takiego jak przerwa, robisz ją kiedy chcesz A ludzie tam nie robią przerwy bo stracą 30min cennego klikania, zarabiając na śmieszną premię.

@Alkhabib

To premia jest tak mała że aż śmieszna? Już jest wliczona w te 3 tysiące o których wspomniałeś? To faktycznie niewiele. Nie szykują się w tym roku jakieś podwyżki? Choćby inflacyjne?

Alkhabib Nowy wpis

Podstawa to najniższa krajowa A z klikania zrobisz max 700zl jezeli zasuwasz, jest jedno ale każdy zle jezeli wrzucisz przykładowo jedna sztange za dużo to zabiorą ci 7zl jezeli cos sklikasz i tego kierowca nie będzie miał przy rozładunku to 5zl, fajnie że wszystko wraca spowrotem ale muszą cie ukarać ????

Zofia Nowy wpis
@Alkhabib

A łatwo popełnić te błędy, o których piszesz? To się opłaca w ogóle? A są jakieś dodatki dla pracownika? Nie wiem, jakiś bonus świąteczny, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne? Coś w firmie jednak ludzi trzyma :P

Alkhabib Nowy wpis
@Zofia

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dam

Do pracy normalnie.

kierowca

ja tam jestem zadowolony z pracy. co miesiac około 3300 brutto, robię swoją robotę i rzadko mi się zdarza żebym pracował więcej niż trzeba. Od lutego będe mial również opiekę medyczną PZU dla mnie i rodziny to fajny dodatkowy bonus. Sprawdzałem z ciekawości inne firmy w Malborku i szału nie ma! Tu mam pieniądze na czas, spokój i pewność bo to duża firma. moja ocena jak gwiazdki na stronie

Grzegorz
@kierowca

Kto normalny podaje pensje brutto? Przecież 3300 zł brutto to 2360 zł netto, dostawca pizzy w osiedlowej spelunie zarabia więcej i nie ma praktycznie żadnej odpowiedzialności bo wozi przy sobie co najwyżej 100 zł. A tu papierosy warte setki jak nie tysiące tysiące złotych drugie tyle w gotówce niech Cię okradną albo ktoś z klientów Cię oszuka to oddajesz ze swoich już wielu tak miało. W każdej innej firmie nawet w Malborku kierowca busa zarabia minimum 3000 zł netto więc 2300 netto to śmiech dlatego przez cały rok szukają tam kierowców a firma się nie rozwija a cofa bo zatrudnienie z miesiąca na miesiąc jest coraz mniejsze .

Karol
@Grzegorz

Co nie przedłużyli okresu próbnego - nie przejmuj się nie każdy się do tego nadaje, z tego co mi wiadomo kierowcy w tej firmie zarabiają między 2500 a 2800 NETTO, a szukają pracowników jak wszędzie - gdzie nie ma problemów z pracownikami..... Nie wiem skąd jesteś ale chyba nie z Malborka, bez problemu zarobisz 3000 na rękę? ps. co do ilości pracowników to jak nie wiesz to nie pisz głupot - dla informacji pracowników jest więcej niż rok temu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Igor

Wiecie może czy firma szuka teraz ludzi? Jakie mają wymagania na początek?

Maciek
@Igor

firma ma konto na olx - szybko znajdziesz aktualne ogłoszenia na ich stronie www.stopol.pl w zakładce praca

Najgorsza firma w jakiej pracowałem kasa mega mała stosunku do przepracowanych godzin i obowiązków, wgl. Nie adekwatna dodatek za nadgodziny to jakis żart wyzysk straszny! Odpowiedzialność tez mega duża mozna utopić duzo hajsu, mam znajomych którzy byli kierowcami i zdecydowanie nie polecają i odradzaja tam prace, od strony technicznej to jest poziom średniowiecza przedszkole i cyrk w jednym, ci którzy tam zostali to chyba potrzebują porządnego kopa w (usunięte przez administratora) aby pójść do przodu. Stopol to nie wszystko.

STOPOL

Dziękujemy za wyrażenie opinii, z przykrością jednak informujemy, że poruszone wątki budzą wiele wątpliwości stąd nie jesteśmy w stanie właściwie się do nich odnieść, np. 1) czas pracy - z treści rozumiemy, że był Pan kierowcą - trasy są tak zorganizowane, że średnio Kierowcy pracują mniej godzin niż 40 godzin tygodniowo (czas pracy pełnego etatu). Kierowcy, którzy pracują w wydłużonym czasie (większym niż 8 godzin w dniu) mają w tygodniu 2, 3 lub 4 dni pracy (łącznie w tygodniu nie pracują więcej niż 40 godzin). 2) dodatek za nadgodziny - patrz pkt. 1 (jest to stała składowa wynagrodzenia - wypłacana za nadgodziny, których tak naprawdę nie ma.....). Zdarzają się przypadki, ze Kierowcy w okresie szkolenia poświęcają pracy więcej czasu ale to już zależy od pracownika nie od firmy. Zasada w firmie jest prosta - wykonujesz swoje zadanie na przypadający dzień a niedogodziny, które występują są dodatkowym wolnym czasem pracownika (dlaczego mamy karać za sprawne wykonanie określonych działań?) 3) najgorsza firma w jakiej pracowałem - a w ilu firmach Pan pracował? 4) mam znajomych, którzy byli kierowcami - to dlaczego zaczął Pan pracę w takiej firmie skoro znajomi tak mówili? 5) od strony technicznej jest to poziom średniowiecza - chyba pomylił Pan firmę....... dla informacji stosujemy najnowsze technologie w branży w której działamy. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2019 :)

Bartek

Może trzeba dawać z siebie dużo jeśli chce się pracować w super firmie? Oczernianie po fakcie jest mało wiarygodne.

Aneta

@pracownica potwierdzasz swoim wpisem wpis pracodawcy, który pisze o motywacyjnych pakietach dla pracowników i o terminowym wynagrodzeniu. Czy jeszcze możesz potwierdzić to, że w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. pracuje się tylko 4 dni? Uważasz to za wartościowy benefit? Bo myślę, że wolny piątek można potraktować jako benefit.

pracownica

pracuję od kilku lat w tej firmie i ze swojej strony nie mam co do niej zastrzeżeń, tj. mam gwarantowaną podstawę oraz jakie pieniądze (premie) mogę wypracować w danym miesiącu (nie pamiętam kiedy miałam wypłatę poniżej 2000 na rękę). Firma daje zarobić ale kto marzy o pracy typu "czy się stoi, czy się leży" to trzeba szukać gdzie indziej :( Chyba na wszystkich stanowiskach są określone systemy motywacyjne także nie ma niespodzianek ile zarobisz. Ale co najważniejsze: praca na miejscu! (kiedyś dojeżdżałam, czas który traciłam na dojazdy to 2 godziny dziennie x 5 dni w tygodniu to szybko licząc 40 godzin miesięcznie czyli jeden tydzień ekstra poświęcony pracy bez profitów i ze stratą 200 złotych na dojazdy) , wynagrodzenia zawsze na czas, a jeżeli potrzeba w ciągu dnia wyskoczyć gdy coś pilnego wypadnie nie robią problemów.

leser

Z tego co słyszałem na niektórych stanowiskach wprowadzają 4 dniowy tydzień pracy. Dla mnie bomba!

znawca
@leser

@leser Ale piszesz nowości - już dawno w kilku oddziałach to działa :)

Stara gwardia

He czytam wasze opinie dajcie sobie spokój firma dno siada wszystko roboty pełno kasa mała.Stara gwardia uciekła lub się niektórzy zastanawiają są też tacy co siedzą bo gdzie pójdą.Ja odszedłem i wcale nie żałuję,a ci co się zastanawiają to chyba potrzebują kopa.Pozdo stopol to nie wszystko.

lexis
@Stara gwardia

stara gwardia to narobiła złych opinii baranie!

biedronka

nie jest tak jak piszecie bo jak pracujesz to zarabiasz np. na magazynie możesz zarobić nawet 2.500 na ręke - wiadomo lenie myślący że ktoś za darmo będzie rozdawał pieniądze nie zagrzeją tu długo miejsca a do tego później wyżywają się na forach

Porażka

@07

@07 gratulujemy rozbudowanej formy wypowiedzi :) Tak na serio to nie rozumiemy w jakim kontekście mamy odpowiedzieć na tak "rozbudowany" post, tj: - czy porażka ma oznaczać osobiste określenie swoich możliwości w czasie okresu próbnego? - czy porażka ma oznaczać niezrozumienie stawianych warunków zatrudnienia? Tak naprawdę ilość wątków jest nieograniczona ilość, stąd prosimy wypowiadając się w postach o precyzyjne (i w szczególności prawdziwe) określenie kierunku wypowiedzi...... Pomimo wszelkiego rodzaju porażek życzymy wszystkiego dobrego !

STOPOL

@dziadostwo Z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować kierunku do którego Pani/Pan zmierza: 1) mamy świadomość, że ten portal został stworzony m.in. z myślą o np. byłych pracownikach - ale jako firma mamy również prawo do wypowiadania się, szczególnie w przypadkach, które nie są zgodne z rzeczywistością 2) jeżeli pracownicy, którzy z ramienia firmy uprawnieni są do wypowiadania się w jej imieniu zamieszczają informacje w "godzinach pracy" - raczej wykonują to w ramach ich pracy ...... Idąc dalej - jeżeli post tak jak dzisiejszy zamieszczany jest poza godzinami pracy należy go traktować jako wykorzystywanie przez firmę pracowników bo robią to po godzinach ? 3) "Odpowiadając na Pana pytania..." - jeżeli jest to odpowiedź na prośbę o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku to przyznajemy szczerze, że nie mamy więcej pytań..... Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego :)

Aneta

@dziadostwo a za wyrobienie tych norm, o których piszesz były chociaż premie czy nagrody? Czyli dokładnie na czym polegała Twoja praca? Możesz opisać to dokładnie pozostałym użytkownikom forum, którzy zastanawiają się nad pracą w P.H.P.U.Stopol?

dziadostwo

dajcie sobie siana liczą sie tylko wyniki w tej pracy wy wszyscy bedziecie tylko liczbami zero szacunku praca po nocach zarobki ile sobie wypracujecie a to nie łatwe w tej robocie jak roboty powodzenia hehe

@dziadostwo

@dziadostwo Prosimy o rozwinięcie kwestii związanej z brakiem szacunku (w którym momencie firma nie okazywała szacunku?). Na większości stanowisk są systemy motywacyjne (za konkretne wynagrodzenie), które są osiągalne dla ludzi chcących pracować i mających do tego PREDYSPOZYCJE. Systemy motywacyjne stworzone zostały aby nie było rozczarowań co do wysokości wynagrodzeń. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przedstawiane są wszystkie warunki związane z konkretnym stanowiskiem dlatego nie mamy pojęcia skąd takie rozczarowanie...... Prosimy w przyszłości o wypowiadanie się personalnie - będziemy mogli precyzyjnie odpowiedzieć na stawiane zarzuty (wg nas bezpodstawne) Dla informacji firma istnieje 27 lat i zatrudnia ponad 100 pracowników, a większa część pracowników ma wieloletni staż w naszej firmie - co potwierdza, że nie jest do końca tak jak Pan/Pani opisuje. Niemniej jednak życzymy wszystkiego dobrego i znalezienia wymarzonej pracy Pozdrawiamy, STOPOL

dziadostwo
@STOPOL

Drogi Panie STOPOL a może Panie P. wiadomo o kogo chodzi zaznaczam że to forum zostało stworzone z myślą o opiniach np byłych pracowników,skoro Pan Panie P. dba o przyszłość firmy to proszę zabrać się do pracy a nie pisać na tym forum w godzinach pracy.Odpowiadając na Pana pytania powiem tylko jedno firma się rozwijała i zatrudniała ok.300 pracowników a teraz 100.Pozdrawiam.

Aneta

@lry minął miesiąc i nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku sam się zdecydowałeś zaryzykować i zaaplikować do firmy P.H.P.U.Stopol? Jeżeli tak to chętnie poczytamy o Twoich pierwszych wrażeniach, a jeżeli nie aplikowałeś to nadal czekamy, aż jakiś pracownik odpowie na Twoje pytania, które również przydadzą się innym zastanawiającym nad pracą.

lry

witam jak teraz wyglada praca w stopolu? warto tam wysylac CV czy lepiej odpuscic? jak zarobki i ludzie?

Aneta

Pracujesz w P.H.P.U.Stopol? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity może liczyć pracownik firmy?

mb

Kolejny byly pracownik stopolu rozpoczyna prace w konkurencji.Bydgoszcz pozdrawia dwa ciecie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.?

P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.
4.2/5 Na podstawie 376 ocen.

P.H.P.U.Stopol Sp.z o.o.