Opinie o CS-Lab s.c. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CS-Lab s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CS-Lab s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CS-Lab s.c. w Bydgoszcz

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę CS-Lab s.c. na stanowisko Monter? Pojawiło się 13 lutego na Bydgoszczak.pl. Planujecie na nie aplikować?

Waldek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, merytoryczne odpowiedzi i pomoc w dobraniu odpowiedniego zestawu. Polecam

Anna Nowy wpis

Wszyscy współpracownicy są bardzo mili i pomocni. Atmosfera w pracy jest serdeczna, a zespół bardzo zgrany. Do szefostwa także można zwrócić się w każdej sprawie o pomoc.

DL Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie około dwóch lat. Niestety zachorowałem i odszedłem na rentę. Do dnia dzisiejszego, choć od odejścia minęły 3 lata, mile wspominam pracę w tej firmie. Ogólnie pracowałem ponad 40 lat, jednak pracę i atmosferę w tej firmie wspominam najlepiej.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Hose

Firma super. Szefostwo to wyluzowane chłopaki, zawsze pomocni. Atmosfera ok. Robić trzeba jak wszędzie ale z batem nad głową nikt nie stoi.

robcio

Pracuję od kilku miesięcy, zarobki dobre, praca przyjemna, nie ma wyzysku i jak się starasz to na prawdę potrafią docenić! Jak ktoś ma mniej to pewnie kombinuje jak tu nic nie robić i myśli, że nikt tego nie widzi :)

Rl

Akurat miałem na myśli opinie ludzi tutaj na forum. Atmosfera jest spoko, zespół zgrany i nikt się nie obija.

wawelek

póki co niestety muisze cię rozczarować @kaśka,niestety nie widzę żadnych aktualnych ofert na stanowisko pracy w tej firmie. ale to dlatego że w sterownikach cnc raczej pracują stałe zgrane grupy super fachowców, ale bądź czujny, może się coś pojawi wkrótce

Pracownik UE
@wawelek

Póki co wawelek - dzięki za info od roku pracuję w Niemczech i jest mi bardzo dobrze jeżeli chodzi o kwestie finansowe . Więc nie mam zamiaru nigdzie się zatrudniać bo zarobki godne moich umiejętności jeżeli chodzi o sterowniki cnc. Dziękuję Ci za info .Jestem szczęśliwym człowiekiem za Euro!!!

kaska

A jakie sa zarobki bo mam zamiar zlozyc Cv poniewaz widzialam ogloszenie?

Shrek, no to wal ile ta pensja w takim razie. Czy ciężka praca, itd.

Alfredo

Drogi SHREKU pozwolę sobie Cię zacytować: "Nie ważne, że ktoś się stara i zrobi więcej płytek i to bez wad wszyscy równo mają płacone" Podejrzewam, że twoja opowieść dotyczy sytuacji, gdzie pewna osoba wybiera sobie PCB szybkie do uruchomienia, a te problematyczne oddaje drugiej osobie. Proszę odpowiedź mi teraz na pytanie, czemu te dwie osoby mają dostać różne wynagrodzenie, skoro ich praca zajmuje dokładnie tyle samo godzin.? Tak się składa, że pracuje w firmie CS-LAB i mogę powiedzieć, że warunki pracy są zadowalające. Szefostwo jest młode, nie czepia się i można z nimi porozmawiać o wszystkim. W firmie tej nie ma rygoru ani dziwnego zastraszania, którego doświadczyłem osobiście w Bydgoskich firmach. Atmosfera jest miła i dlatego trzeba pamiętać o swoich obowiązkach i mieć samodyscyplinę. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w CS-LAB, mogę powiedzieć, że w każdej chwili można złożyć CV i przyjść na rozmowę. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli zjawi się u nas osoba, która zaskoczy wszystkich swoimi zdolnościami i będzie chciała je, a także inne rozwijać z pewnością znajdzie u nas miejsce na bardzo dłuuuuugo.

xxx

Jakby przeliczyć na stawkę godzinową to nie wiem czy wyjdzie tyle co państwo nakazuje? ???? SHREK pracowałeś tam, wiesz i się wypowiadasz?

Alex

Atmosfera w firmie super! Właściciele także super. Umieją rozmawiać z pracownikami, nie wywyższają się co jest bardzo ważne. Pomagają jak tylko mogą, bo to fachowcy w swoich dziedzinach. Na hali produkcyjnej atmosfera prawie rodzinna. Pracownicy mają super warunki sanitarne. Kuchenka zawsze dobrze zaopatrzona w różne rodzaje kawy czy herbaty. Czyściutko i pachnąco. Ciężko teraz znaleźć podobną firmę. Gdyby tylko zarobki były trochę wyższe, chociaż o 300-500 zł netto, ale i tak narzekać na tę firmę nie można!

admin

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie CS-Lab s.c. nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o CS-Lab s.c. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CS-Lab s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy CS-Lab s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS-Lab s.c.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS-Lab s.c.?

Kandydaci do pracy w CS-Lab s.c. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS-Lab s.c.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 65A lok. OBIEKT 194
    85-825 Bydgoszcz