CS-Lab s.c.

Bydgoszcz

Opinie o CS-Lab s.c.

admin 2015-08-04 15:05
Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie CS-Lab s.c. nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!
Alex 2015-10-03 07:28
Atmosfera w firmie super! Właściciele także super. Umieją rozmawiać z pracownikami, nie wywyższają się co jest bardzo ważne. Pomagają jak tylko mogą, bo to fachowcy w swoich dziedzinach. Na hali produkcyjnej atmosfera prawie rodzinna. Pracownicy mają super warunki sanitarne. Kuchenka zawsze dobrze zaopatrzona w różne rodzaje kawy czy herbaty. Czyściutko i pachnąco. Ciężko teraz znaleźć podobną firmę. Gdyby tylko zarobki były trochę wyższe, chociaż o 300-500 zł netto, ale i tak narzekać na tę firmę nie można!
wawelek 2016-04-26 14:52
póki co niestety muisze cię rozczarować @kaśka,niestety nie widzę żadnych aktualnych ofert na stanowisko pracy w tej firmie. ale to dlatego że w sterownikach cnc raczej pracują stałe zgrane grupy super fachowców, ale bądź czujny, może się coś pojawi wkrótce
SHREK 2017-04-07 22:24
Masakra! Zarobki niskie ledwie na czynsz starcza. Nie ważne, że ktoś się stara i zrobi więcej płytek i to bez wad wszyscy równo mają płacone - nawet jak ktoś zbija bąki. U nich zasada wszyscy za jednego jeden za wszystkich. Można się starać nie wiadomo jak , a i tak zarobisz tyle samo co inni co tylko się wymądrzają i dużo gadają, a nic nie robią. Kuchenka tak dobrze wyposażona w kawę i herbatę dla pracowników,ale co z tego jak nie ma na czynsz. Praca dobra dla singli , którzy nie mają rodziny. Atmosfera i dobrze zaopatrzona kuchenka to nie wszystko drodzy szefowie -bo ludzie muszą za coś żyć cały miesiąc, a u Was zarobki marne . Jakby przeliczyć na stawkę godzinową to nie wiem czy wyjdzie tyle co państwo nakazuje? Dobrze,że tam nie pracuję. Nie polecam chyba ,że ktoś ma ,żeby dokładać do pensji.
KLIENT 2017-04-07 23:41
Ha ,Ha Ha panie Alex - ale zachwalasz firmę wazeliną, ąż pachnie. Czystość w pracy to podstawa bo Sanepid skontroluje jak trzeba! Żadna łaska ,że jest czysto zapraszam do Niemiec tam jest dopiero czysto- jesteśmy w UNII -przypominam. Szkoda,że zarobki ,nie takie jak w Unii!
kaska 2017-04-11 20:03
A jakie sa zarobki bo mam zamiar zlozyc Cv poniewaz widzialam ogloszenie?
IWO 86 2017-04-30 01:14
Kaśka czytasz posty ludzi i nic nie rozumiesz !!! Widzisz jaka płaca i się pytasz. Nie rozumiem. Płaca ledwo starcza na czynsz. Dobra dla singli bez rodziny bo rodziny za to nie utrzymasz jak ją masz?.
Zostaw swoją opinię o CS-Lab s.c. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS-Lab s.c.