Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Szczera opinia

Pracowałem w tej firmie ponad 6 lat począwszy od Niemiec po Norwegię itp.Firma w porządku do nabrania doświadczenie później jak najszybciej uciekać.Dlaczego ? Warunki mieszkalne tragiczne po kilka osób w pokojach z lat 80/90 Stawki bardzo słabe maksymalna do 17€brutto Problem z bhp(maski rękawiczki itp.) Dzwonisz do kierowników jesteś zbywany lub obiecują gruszki na wierzbie byś dalej u nich pracował Dojazdy płatne (płacisz za kazdy przejechany kilometr w firmie ) Ucinają na każdym możliwym sposobie(wypada święto za granica dostajesz Polska stawkę nie zagraniczna,ucinane procenty z godzin w soboty niedziele i swieta oraz ponad normatywne (usunięte przez administratora)od przełożonych na budowie zgłaszasz to kierownictwu jesteś traktowany jako osoba w pierwszej kolejności do zmiany brak interwencji pracując za granica przy 160h dostajesz wypłatę około 7000/8000tys Firma idzie bardzo złym kierunku,zamiast szanować pracowników którzy na nich zarabiają traktują ich jak (usunięte przez administratora) byle zarząd wypracował odpowiednie zyski by na koniec roku się nimi podzielić. Śmieszne podwyżki po kilka centów w skali kilku lat Wypadają ci badania okresowe musisz jechać specjalnie do krapkowic bo innych badań nie respektują Samochodu w tragicznym stanie są wypożyczane z wypożyczalni która są własnością członków rodzin zarządu lub bliżej spokrewnych każda skarga w tym kierunku jest zbywalna Wywyższanie ludzi z krapkowic lub pobliskich okolic

Jestem pracownikiem

Nie umiem dostać się do pracodawcy problemy z mieszkaniem problem ze stawkami problem jest odpisują tu ludzie którzy mają rotację podłe siebie problem jest który wszyscy wiemy jak jest dobrze to kierownik robi zmiany chętnie porozmawiam z pracodawcą ale nie umiem bo dzwonię to mnie przełączają tam nikt nie odbiera i tak życie idzie

Krystyna
@Jestem pracownikiem

O co chodzi z mieszkaniem? To firma zapewnia jakieś mieszkania pracownikom? Co to za kwatery, pokoje czy mieszkania? Jaki standard?

Nigdy Multiserwis

Praca w tej firmie niszczy zdrowie i życie. Kierownicy stale stosują mobbing i zastraszanie. Warunki mieszkalne podobne jak za czasów niewolnictwa. Tragiczne stawki i wykorzystywanie pracownika do granic możliwości, na najgorszych możliwych projektach. Stałą metodą w tej firmie jest zastraszanie pracownika prawnikami i windykacjami za różne ukryte opłaty, za przejazdy i skradzione narzędzia przez innych pracowników. Zdecydowanie NIE POLECAM, jest ogrom innych firm które dają perspektywy. Multiserwis nie daje żadnych perspektyw poza zniszczonym zdrowiem psychicznym i fizycznym.

@Nigdy Multiserwis

A podasz jakieś przykłady jak tego podejścia kierownictwa? O jakich stawkach w ogóle mowa? macie jakieś aneksy do umowy odnośnie kar? Na jakim stanowisku w ogóle pracowałeś? Duża jest tutaj rotacja wśród pracowników?

Jacus
@Anna

Witam. Mi przysłali za grudzień jakąś fakturę, której nigdy nie widzialem. Zarzadali zapłaty w ciągu 3 dni, ja zarzadalem faktury do wglądu i z podpisem bądź do podpisania. Cisza, nic mi nie wysłali (usunięte przez administratora) To nie pierwszy raz.

Muszę przyznać że firmie pracują osoby nie kompetentne albo leniwe lata temu organizowano kursy na rusztowania w Norwegii wydano certyfikat nie wydano małej plakietki od której dziś zależy praca w Norwegii pani z działu szkoleń nawet nie chciało się zadzwonić do Bilfingera żeby dowiedzieć się czy mogą pomóc rozłożyła ręce nawet nie raczyła powiadomić żenada.

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
irek

w tej firmie jest tak ze ty odpowiadasz za nie swoje bledy i ponosis koswekjecje za kogos ! a ty nic nie zrobiles ! 0ni sa jebnieci ! za wszystko cie karaja mimo to ze ty nawet nie masz pojecia o co chodzi ! odpowiedzialnosc zbiorowa !

Dorota
@irek

Nie ma jak udowodnic swojej niewinnności w takich sytuacjach? Czy jest z góry powiedziane że cały zespół odpowiada za całość pracy? Jakie te kary są, premie ucinają czy co się wtedy dzieje?

Dawid

Firma to (usunięte przez administratora) brak diet za wszystko kasę biorą za polecenie pracownika w kulki lecą

Dawid

Pieniądze są wynagrodzeniem za nasz trud pracy dla pracodawcy prawda? Niestety tutaj w tej firmie nie dostaniecie nic wraz ze stażem i doświadczeniem od 4 lat jestem pomocnikiem. Nie liczcie na podwyżki chyba że wybłagacie u tych żałosnych kierowników. Konkurencja nie śpi, widzi i obserwuje. W sumie w (usunięte przez administratora) mam już tą firmę niech się dzieje co chce...

...
@Dawid

Ciekawe, a jak rozmawiałem niedawno z jednym z kierownikow, to wręcz narzekał,że brakuje ludzi do pracy... Czyli jak zawsze wszędzie DOBRZE, gdzie nas nie ma

Pracownik22

Pracuje 15 lat czas się zwijać tak źle jeszcze nie było

Iwona
@Pracownik22

15 lat to naprawdę sporo. Przeczytałam tu sporo negatywnych opinii sprawdzając je dla męża. Możesz powiedzieć w takim razie czy chociaż przez te 15 lat trafiały się jakieś podwyżki wynagrodzenia? Chętnie się też dowiem czy zatrudniają pracowników bez doświadczenia?

Pracownik22
@Iwona

Podwyżka jest 0.50 centów na rok Bez doświadczenia biorą i ciepią po budowach tydzień tam tydzień gdzieś indziej. Nieatywne opinie to jednak prawda w 100%

Dorota
@Pracownik22

No dobra a podasz jakieś aktualne widełki płacowe? Bo ciężko się zorientować ile tak naprawdę można tu zarobić na ten moment. Za nadgodziny chociaż jakieś dodatki są?

Leon

Firma wprowadza eko flote czyli podali spalanie przeciętne nowych aut tym czasem auta którymi jeżdżą pracownicy maja po milione przebiegu śmiechu warte.byłem świadkiem nie raz kiedy oddawałem auto do serwisu i na liście miałem zapisanie kilometry a po serwisie uzdrowienie czyli licznik cofnięty Firma bardzo dobrze o tym wie ale cisza. A teraz Eko Flota śmiech na sali. Ta Firma się kończy.

Jaka jest umowa w firmie Multiserwis Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Majster Budowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Umowa o pracę Polska + aneks eksportowy

Damik

Tak jak wyżej kolega pytanie do biura DLACZEGO NIE MAMY WYPŁACANYCH DIET po obtronceniu diet masz na rękę 10€ Śmiechu warte.

Firma spada na psy jak tak dalej pójdzie to biuro będzie musiało jechać pracować Zarobki to śmiech na sali

dziadek

Strona internetowa mocno nieaktualna, ale działa pod patronatem PZ, "zawsze najlepszy jak jego zespół z Ostrz...", czyli do(usunięte przez administratora)

firma dobra, tylko ludzie to (usunięte przez administratora), zalezy gdzie sie trafi ale ja bylem tam kiedys u nie jakiego "AD" ktorego powinni dawno wywalic (usunięte przez administratora)

Mam pytanie gdzie są nasze diety Słowacy na tej samej budowie dostają diety a my.

Polak

Multiserwis nie placi diet. trzeba to zglosic

Murarz

Jaka panuje atmosfera w pracy

nie polecam
@Murarz

Praca w tej firmie niszczy zdrowie i życie. Kierownicy stale stosują (usunięte przez administratora) i zastraszanie. Warunki mieszkalne podobne jak za czasów niewolnictwa. (usunięte przez administratora) stawki i wykorzystywanie pracownika do granic możliwości, na najgorszych możliwych projektach. Stałą metodą w tej firmie jest zastraszanie prawnikami i windykacjami za opłaty za przejazdy i skradzione narzędzia przez innych pracowników. Zdecydowanie NIE POLECAM, jest ogrom innych firm które dają perspektywy. Multiserwis nie daje żadnych perspektyw poza zniszczonym zdrowiem psychicznym i fizycznym.

hurensohn

brak wody w lato, (usunięte przez administratora) z chemii przez prowadzacego, brak psychologa na rekrutacji i pojawila sie (usunięte przez administratora) w pracy zastraszanie itd. dajcie sobie spokoj stip numer 2

Elżbieta
@hurensohn

brak psychologa? Nie wiem czy właściwie zrozumiałam on był na jakiejś rozmowie zapowiadany, że ten brak został podkreślony?

Anus13

Wykorzystywanie to mało powiedziane, wyzywanie plucie na młodych, połowa lata na jakimś _______. 2 połowa alkoholicy, prowadzący o wszystkim wie nic nie robi siedzi na baraku zere tylko kiełbasy, omijajcie z daleka ta firmę szczególnie ludzi z budowy miro

Praca w tej firmie niszczy zdrowie i życie. Kierownicy stale stosują mobbing i zastraszanie. Warunki mieszkalne podobne jak za czasów niewolnictwa. (usunięte przez administratora) stawki i wykorzystywanie pracownika do granic możliwości, na najgorszych możliwych projektach. Stałą metodą w tej firmie jest zastraszanie prawnikami i windykacjami za opłaty za przejazdy i skradzione narzędzia przez innych pracowników. Zdecydowanie NIE POLECAM, jest ogrom innych firm które dają perspektywy. Multiserwis nie daje żadnych perspektyw poza zniszczonym zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Multiserwis Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

m454kr4

Maksymalnie 10 każdego miesiąca czasami wcześniej.

@m454kr4

Tzn., że nie macie określonego terminu wypłaty wynagrodzenia, są opóźnienia czy wypłacane jest np. do 7 dnia roboczego każdego miesiąca? Bo jeśli są opóźnienia, to mogłoby znaczyć, że firma może mieć jakieś problemy finansowe?

Pracownik- Rusztowania
@Adam

do 10 dnia miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.