Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

A możesz napisać, który to dokładnie kierownik to powiedział? W ogóle w jakiej sytuacji zostały powiedziane te słowa, możesz nakreślić problem? Pracownik co przeskrobał czy się po prostu pokłócili?

Juuunix

Firma powrocila do psychologa przed wyslaniem kogos za granice ? Czy nadal jest przyjmowane bydlo przez ktore musialem sie zwolnic ? LUDZIEEEEEEEEEEE jak macie jakies doswiadczenie i jezyk to Norwegia Belgia i Holandia i na reke dostaniecie wiecej niz w tu brutto. Przez ostatnie 2 lata nie doswiadczylem ani skrawka (usunięte przez administratora) ktory byl stosowany w tej firmie, 0 kontroli no ja nie moge niestety polecic ze swojego doswiadczenia a pracowalem tam 4 lata ponad (usunięte przez administratora) Zmuszanie kogos do pracy w weekend albo grozby ze wyrzuca, madrzejsi juz dawno maja zagrzane korytko w dobrych miejscach za stawke taka jakiej tu nigdy nikt nie zobaczy z roboli (mimo ze slepo wierza w to :D )

Hej, kierownik robót to zarabia tak samo niezależnie od tego, czy się zgłosi z angielskim czy z niemieckim? Bo w ogłoszeniu są dwie opcje podane, ale nie napisali takich szczegółów. Ja niemiecki znam trochę gorzej, nie wiem szczerze, czy się w ogóle przyznawać do niego :D Jakie stawki są ogołem?

Polaczek

Z roku na rok jest coraz gorzej,inne nawet mniejsze firmy potrafią dać swoim pracownikom na święta po 1000zł a tu nawet lepiej nie mówić. Co do paczek dla dzieci na mikołaja to tylko wstyd dla firmy ,po co ten socjal w firmie jak pracownik z niego i tak niema pożytku.

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Kari

To znowu nie będzie paczek dla dzieci??

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko inspektora ds. BHP. Firma wymaga od pracownika prawo jazdy kategorii „B”. Czy to znaczy, że szefostwo zapewnia pracownikowi samochód służbowy? Poza tym, jeśli chodzi o system szkoleń podnoszących kwalifikacje, to czy dzięki nim, można w przyszłości spodziewać się awansu?

Witam, proszę o informację czy ktoś pracuje przy budowie tunelu pod Bałtykiem z Niemiec do Danii jak wygląda sytuacja, co i jak, jakie warunki itd...

@Kandydat

No właśnie, właśnie. Wiecie ile płacą tu taj tygodniowo lub miesięcznie? Płacą w euro, tak? I czy wiecie, czy firma zapewnia jakieś regularne dni wolne, aby np. pojechać do domu w PL, dajmy na to raz na miesiąc, raz na dwa miesiące?

@Kandydat

To żaden tunel a otwarta budowa,warunki fatalne,pracujemy w deszczu wietrze,kierownictwo poganiaczy stoi nad Tobą I pilnuje żebyś nie zszedł. Żadnych dodatków,stawka marna. Firma (usunięte przez administratora) ze tunelu to żaden tunel.

@Kandydat

Lipa jakich mało. To nie jest tunel a otwarta budowa. Nie dajcie się nabrać na to co piszą i Wam mówią. Praca na wietrze i deszczu za marne grosze.

Jak to wpływa na wasza efektywność? Poza tym co do samych warunków pogodowych chyba nie cały czas leje? Ja w takich warunkach to jeszcze nie robiłem nawet. Piszesz, że zejść nie można? A gdy ktoś zasłabnie? Jak macie teraz z ubezpieczeniem?

Czy rotacja pracowników w Multiserwis Sp. z o.o. na elektromonter jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 2 listopada na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Stefan

Czy faktycznie firma potrafi w ostatniej chwili przerzucać z jednej budowy na inną (nawet w innym kraju), jak ktoś wcześniej napisał? A co w takim przypadku z kosztami dojazdu czy zakwaterowania?

Majkel

Jakiej stawki można uzyskać jako monter rur?

@byłypracownik

Nie polecam tej firmy. Kilkanaście lat się tam pracowało i jedyne co można powiedzieć, że pracownik jest dla firm tylko numerem ewidencyjnym. Pomimo starań, podnoszeniu kwalifikacji na podwyżkę nie można liczyć. Gdy (usunięte przez administratora) to było ok a teraz to już żal pisać.

Tak źle jeszcze nie było ludzie odchodzą a oni jeszcze ekoflote wprowadzają zanim się obudzą to będzie za późno.

Grazia

Z jakiego powodu są te odejścia? Ile osób odeszło w ostatnim miesiącu? Czy to znaczy, że będą zatrudniać nowe osoby czy grono pracowników się pomniejsza?

Czy Randstad rekrutuje do tej firmy ?

Szczery

Firma była naprawdę spoko, praca i ludzie. Odkąd rzady po starym przejal krasnal zaczął się robić gnoj, kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Szkoda starego, ze na to patrzy, ze doczekał tych dni. Tyle w temacie, zarządzający nie ogarniają

@Szczery

Czemu właściwie zmienił się zarząd, rozumiem że pracowałeś jeszcze za kadencji byłego szefa? A jak po zmianach wyglądają zarobki, dali jakieś podwyżki, albo może się coś szykuje?

Szczery
@Anna

zadnych podwyżek, jedyne co w biurach dają to wyrównanie do najniższej krajowej dla dziewczyn (faceci na tych samych stanowiskach zarabiają dużo wiecej - szczegolnie jak maja kolesia wyzej)...tak duzo dziewczyn pracuje tu latami za najnizasza krajaowa a taka swiatowa firma. wszystkjo zabieraja nawet juz za wczasy kasy nie wyplacaja.

Ekoflota

Skąd w bierzecie te normy spalania ekofloty porażka 1500zł razy 8 osób w aucie to jest 12tys za auto za miesiąc

@Multiserwis

Firma ,to jedno wielkie oszustko ściągnęli mnie pod pretekstem pracy na tunelu jako operator spąg ładowarki umowę podpisałem 10.08 . Żeby ja podpisać musiałem zwolnić się zwolnić się z przedniej firmy . Musiałem rozwiązać umowę .Rozwizałem umowę po czyn pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia .Grożąc w SMS ,że on mi załatwi że mnie tam też nie zatrudnią . Podpisałem umowę z mutroserwisem 10.08 / a wyjazd na budowę miał być 15:08 . Dzwonię do kierownika a on na takiej bani , i mówi mnie okońca tygodnia nie ma .pojedziesz w nowym tygodniu . Przychodzi Piątek 18.08 i dzwoni do mnie jakiś pasztet ,że pożyczają mnie na jakaś ogolnonbudowlane do Niemiec . Nie ważne ze Mam Umowę Podpisana z Austriia .w taki sposób werbują ludzi mówić im jedziesz pan na tunel a ładujesz gdzie tam gdzie jest największa melina . Za co psie piniądzę . Tak jak ludzie będę pozwalać się na traktowanie jak szmat to będzie w naszym kraju gorzej i jeszcze gorzej . Nie pozdrawiam kierownika sierpnia który w trakcie rozmowy się rozłączył bo było mu komentarzy w stosunku co do moich pytań tak go mama nauczyła w domu , totalny żal i brak poszanowania dla swoich pracowników , jak ktoś się jes zainteresowany to zapraszam na maila wyślę mu umowę z której jasno wynika gdzie mialem jechać oś do pracy . Powatarzam jak chciał bym załatwił bym sobie jako cieśla szalunkowy , jak bym chciał , pojechał bym Na budowlankę do Niemiec a nie podpisywał umowę na austrie na tunele (usunięte przez administratora)

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o.?

Trzyrazytrzy

Nie pozdrawiam Kierownika, bp Horst, który nie szanuje ludzi a jak ktoś nie przyjdzie jeden dzień do pracy bo się źle czuje to, to on im daje 3 dni albo tydzień wolnego mimo to że kodeks pracy mówi jasno.. porażka

@Trzyrazytrzy

Nie rozumiem tego; jeśli zachorujesz to kara jest dłuższe wolne? TO jest przymusowy urlop czy o co chodzi? Ty byłeś w takiej sytuacji, że musiałeś zostać w domu z powodu choroby? Daj znać czy wszyscy pracownicy są tak traktowani.

TakiSeRobol

Takie praktyki się stosuje, jedziesz na export, nie przyjdziesz jeden dzień, to siedzisz na hotelu cały tydzień, tak np. jest na Hescie koło Frankfurtu u p. (usunięte przez administratora)

@TakiSeRobol

Straszne naprawdę straszne .Eksport jest dla pracujących pracowników a nie leni .Popieram takie praktyki a poza tym jak był byś dobry to byś był na drugi dzień w pracy ale jak ściema to tak musi być.

TakiSeRobol

Chodzisz na szkolenia BHP? Jeśli w poniedziałek źle się czuję, nie idę do roboty i z tego powodu mam mieć tydzień wolnego? Czytaj ze zrozumieniem. Wiadomo, że jak wyjeżdżam, to po to aby zarobić.

phil

Przeczytałem ogłoszenie że firma poszukuje ludzi do montażu szaf sterowniczych ale pod ogłoszeniem zaraz jakieś dziwne dopiski typu (praca hybrydowa co to w ogóle jest za bzdura) (podłączanie kabli) czyli kogo tak naprawdę poszukują myślę sobie sprawdzę na forum co pisze się o tej firmie i już wszystko wiem brak dobrej opinii to nie jest przypadek ale co się dziwić jeżeli dział HR nie potrafi podać w ogłoszeniu prawdziwych warunków to co dopiero później

Spawacz

Byłem pracownikiem multiserwisu. Firma katastrofa, latem w upale 38 stopni nie było żadne wody ani przerwy tylko praca na słońncu 11h. Kierownik Michał - wieśniak z okolic Krapkowic - (usunięte przez administratora) i wazeliniarz kierownika o nazwisku zaczynającym się na W. Kwatera w jakimś starym chlewie przerobionym na dom. 3 osoby w pokoju, samochody fatalne, za dojazd do Niemiec odliczają z wypłaty. Współpracownicy to w 90% alkoholicy po robocie od razu wódka na kwaterze w hektolitrach. Nigdy wcześniej nie byłem świadkiem sytuacji, żeby chłop wypił 6 szklanek (200ml) wódki jak wody. Wypłata śmiechu warta, nie mogę zdradzić ile ale naprawdę godna politowania. Nie polecam tej firmy, omijać szerokim łukiem chyba, że jesteś alkoholikiem lub ćpunem i lubisz pracować w bydlęcych warunkach niczym w (usunięte przez administratora) za 3 szekle.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.