Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Skoro multiserwis to firma która szanuje pracowników dlaczego więc ludzie się gniezdza po 8 , 9 osób na mieszkaniu? Zróbcie tak by każdy pracownik na wyjazdach miał swój pokój, odrobinę prywatności i spokoju po pracy. A nie tylko Ci "wazni". Wiele firm wdraza takie rozwiazanie. Chcieliscie propozycji na lepsze to prosze.

@Piotr

Szanowny @PIOTR, dziękujemy za Twoją opinię i propozycję zarazem. Pracujemy nad tym. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o.

Nie, nie pracujecie. Nie oszukujmy się.

Były

Dlaczego pewne opinie zostają usuwane??

@Były

Szanowny @BYŁY, usuwane są opinie niezgodne z regulaminem. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Wkurzony

Pracowałem prawie 3lata w tej firmie, oprócz wypłaty na czas nic się tam nie zgadza odcinaja ci miesięcznie 90ur na kwaterę i śmieszne klimatyczne, choć inne firmy tego nie płacą kierownicy posługują się służba bhp jak służącym prowadzący myślą że są jak prezes w tej firmie. Koordynatorzy maja cię gdzieś jak jest jakaś awaria na kwaterze lub coś się zepsuje. Jak dzwonisz do nich to jeszcze marudza bo niedokładnie im odpisałeś gdzie są drzwi wyjściowe na zewnątrz z kuchni. Młodym radzę złapać doświadczenia i uciekać do ajzenbiur dostaniesz 540eur netto za 40h a nie marne 12brutto w multiserwisie

@Wkurzony

Szanowny @WKURZONY, Przykro nam, że prawie trzech latach pracy jesteś nadal niezadowolony. Każda opinia jest dla nas ważna. Z każdym z naszych pracowników chcemy rozmawiać, gdy tylko zgłosi nam swoje uwagi lub nieprawidłowości. Anonimowe wpisy, bez konkretnych faktów, nie pozwolą na wprowadzenie zmian. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Ktoś

Pracowałem tam kilka lat, takich układów i cwaniactwa jak w tej firmie nigdzie nie widziałem. To prawda że wypłaty są na czas, choć są marne, u mnie na budowie zarabiali po ok 1600 euro (Niemcy) mieszkania przepełnione, w jednym POKOJU znajdowało się nawet po 4 osoby, i mecz się tu z jakimiś zjebami. Ludzie tam sprzedaliby Cię za kilka groszy. Układy kierowników i ich dupolizow odnośnie wszystkiego od zjazdów do domów skończywszy na stawkach za godzinę. Im któryś lepiej (usunięte przez administratora) lizal mógł robić mniej na robocie,zarabiać więcej i częściej jeździć do domu. Jak dobrze kombinowali to i zjazdy mieli służbowe pisane, dopisywane godziny itp. Kierownicy ogólnie (usunięte przez administratora) bez pojęcia o robocie. Jak ktoś był od nich inteligentniejszy to musiał udawać głupa bo inaczej niszczyli taką osobę i odsylali z budowy. Wiele mógłbym tu opisać.

@Ktoś

Szanowny @ KTOŚ, Przykro nam, że po kilku latach pracy jesteś nadal niezadowolony. Każda opinia jest dla nas ważna. Z każdym z naszych pracowników chcemy rozmawiać, gdy tylko zgłosi nam swoje uwagi lub nieprawidłowości. Anonimowe wpisy, bez konkretnych faktów, nie pozwolą na wprowadzenie zmian. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Małgorzata

Na forum można znaleźć różnorodne opinie o firmie. Bardzo dużo z nich jest jednak negatywnych. Zwróćcie proszę uwagę na fakt, iż firma nie pozostaje obojętna na wasze wypowiedzi. Multiserwis Sp. z o.o. Odpowiada na każdy wpis, który został przez was zamieszczony w celu wyjaśnienia sprawy. Wynika z tego, że pracodawca nie pozostaje obojętny na wasze doświadczenia w pracy. To bardzo ważne, ponieważ firma prowadzi obecnie bardzo dużo rekrutacji. Aplikować możecie również przez stronę GoWork.pl w zakładce „oferty pracy”. Dajcie znać jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna.

Thomas

Jedynym plusem tej firmy jest to ze wypłaca wynagrodzenie na czas poza tym to nie ma w niej nic co mogło by się pochwalić. W biurze banda znajomych nie miłych ludzi, na budowach prowadzący to cioty od pisania godzin w niczym ci nie pomogą jak będzie trzeba... płacą tyle ile musza.Dla porównania napisze ile zarabiają Austriacy czy Niemcy w tunelu ok 4500€ I zazwyczaj piją piwo i pilnują żeby Polacy pracowali a Polacy z multiserwisu zarabiają 1900€-2400€ zależy jaka budowa, to jest wynagrodzenie za prace w zapyleniu często w wodzie i wilgoci, ciemnicy, hałasie itd. Brak szacunku dla rodaków!! Wyzysk, (usunięte przez administratora) alkoholizm!!! Trzy słowa które kojarzą mi się z multiserwisem po 4 latach pracy u niech . Nie traćcie czasu na prace w tej firmie chyba ze nie macie godności do samego siebie i lubicie chodzić pod batem... 2 tys euro już teraz można wszędzie zarobić za 8h pracy żadna łaska...

antek
@Thomas

Prawda, prawda, prawda !!! prawda też o prowadzących, ale ci co przepracowali wczesniej w multiserwis chociaż 5lat w na budowie i poźniej awansowali na prowadzących mają jakieś ludzkie podejscie i zawsze można się dogadać, bo wiedzą jak jest. Reszta (usunięte przez administratora) magisterke zrobi z budownictwa, 2 razy w czasie wakacji byl gdziez w DE zobaczyć z tatusiem co to budowa, coś niemieckiego podszkoli bialy kask dostaje i sie w glowie poprzewraca.

@Thomas

Szanowny@THOMAS Bardzo nam przykro , że po 4 latach przepracowanych w Multiserwis okazało się , że jest Pan nie zadowolony z warunków zatrudnienia. Jesteśmy firmą otwartą na dialog dlatego każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Pracownik Austria, Niemcy

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Kierownicy są wulgarni ci w biurze jak i na budowach (śląskie wiesniaki) znający jedynie język niemiecki w jakimś tam powiedzmy stopniu jedyna rzecz która potrafią to właśnie rozmawiać po niemiecku . Na budowach ludzie z multiserwisu są traktowani jak coś gorszego zarówno kierownicy jak i pracownicy każdy ma ich gdzieś ludzie od brudnej roboty i tyle???? Pracując w tej firmie jesteś jak niewolnik idąc do pracy ciagle coś od ciebie chcą po pracy będą dzwonić przychodzić na mieszkanie z byle głupim papierkiem do podpisania będąc na urlopie dzwonią wysyłają na jakieś śmieszne kursy, szkolenia itd. Mieszkania zazwyczaj kontenery albo stare domy tzw. Szczurownie po jakiś uchodźcach Jeden wielki cyrk, to tez widać jacy ludzie tam pracują z reguły margines społeczny w 90% alkoholicy, degeneraci... z daleka od takich firm nie polecam!!! I jeszcze ta ich śmieszna składka społecznościowa która rozwala na łopatki kiedy z wypłaty zabierane jest coś ok 400€ na imprezy i wyjazdy z których korzystają ludzie z biura i ich ,,familia” ????

@Pracownik Austria, Niemcy

Szanowny@ PRACOWNIK AUSTRIA, NIEMCY Jezeli nie wie Pan czego dotyczy składka społecznościowa, którą ma Pan opisana w pasku z wynagrodzenia każdego danego miesiąca, to bardzo prosze o kontakt z Działem Płac w celu wyjaśnienia sprawy. Pana wypowiedz jest bardzo obszerna i dotyczy wielu rzeczy, jeżeli jest Pan naszym pracownikiem zachęcam Pana do wyjasnienia sprawy z przełożonym. Wiem że gowork jest dobrym miejscem na anonimowe wypowiadanie sie, lecz bez osobistej rozmowy sprawy nie wyjaśnimy. Więc zachecamy do kontaktu bespośredniego. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

rtvagd
@Multiserwis Sp. z o.o.

to są pracownicy multiserwis, składke ZUS traktuja jako spolecznosciową :) sami widzicie jakich ludzi macie w firmie

Majster

Ludzie pamiętajcie że jak jedziecie z multiservisem na Belgie to bierzcie ze sobą garnki internet i palnik z gazem. Potrafią spędzić 23 chłopa na jeden hotel jedna kuchnie a (usunięte przez administratora) i brud niesamowity takie oto kwatery są tylko pieniądz się liczy i nic więcej nie polecam

Ernest
@Majster

Ja osobiście zabieram ze soba leżak bo nie ma na czym spać. ????

@Majster

Szanowny @MAJSTER Dziękujemy za Pana czujność. Dołożyliśmy wszelkich starań aby kuchnia została doposażona tak by poprawić komfort naszych pracowników. Jeśli w najbliższym czasie zauważysz jakieś nieprawidłowości proszę skontaktuj się bezpośrednio ze swoim przełożonym. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Sonic
@Multiserwis Sp. z o.o.

Ta odpowiedź to żart. To co się teraz dzieje, to totalne lekceważenie pracowników. Niekompetencja ludzi na stanowiskach, którzy nie potrafią załatwić mieszkań tak, aby ludzie mieszkali podczas pracy przez kilka miesiecy w jednym mieszkaniu. Tylko są przerzucani z mieszkania na mieszkanie, robią spęd, bo nie ma gdzie ulokowac pracowników. Kończy sie umowa na mieszkanie i ludzie z dnia na dzień musza się pakować , jechac na budowę z całym majdanem i z jedzeniem, które trzymane w busach przez 10 godzin nadaje się do wyrzucenia. Ale co to kogo obchodzi, ważne jest aby sztuka była na budowie, zrobiła swoje i żeby firma zarabiała. Czasami to wszystko nadaje sie do zgłoszenia odpowiednim instytucjom.

@Sonic

Szanowny @SONIC Dziękujemy za Pana wpis. Celem wyjaśnienia sprawy prosimy o kontakt bezpośredni z Dyrektorem Pionu Izolacji. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Sonic

A za co pobierane jest tzw. "klimatyczne" ?? Proszę o wyjaśnienie, bo jak tak dalej pójdzie, to za chwilę będzie trzeba płacić "oddechowe" !

Digi

Witam czy są tu osoby pracujące lub pracowały przy budowie tunelu. Ciekaw jestem jakie warunki i jaką kasę można zarobić.

@Digi

Szanowny @DIGI Warunki płacowe zawsze są ustalane indywidualnie z każdym kandydatem do pracy. Więcej informacji może Pan uzyskać bezpośrednio w rekrutacji zapraszamy do kontaktu 77 40 09 192/193 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Moralez
@Multiserwis Sp. z o.o.

Noooo wystarczy ze jestes kolega kierownika albo rodzina i juz masz na umowie o 2-3€ wiecej...

Grandeker
@Moralez

Albo umiesz dobrze kapować, na KAT 2 w AT ponoć bardzo cenią takie osoby, zawsze jakis profit albo lepsza fucha.

Czesław
@Grandeker

Są to Wasze przypuszczenia, czy rzeczywiście macie dowody na to, że te osoby otrzymują wyższe wynagrodzenie? Pamiętajcie, aby na forum podawać tylko i wyłącznie potwierdzone informacje. Wszelkie spekulacje i domysły nie powinny stanowić podstawy w wyrażaniu opinii o danym pracodawcy. Jeżeli jesteście pewni tego, co napisaliście, to proszę o odpowiednie uzasadnienie.

gość
@Czesław

Nie chodzi tu o wyższe wynagrodzenie, tylko stanowisko. Znane są przykłady kolegów i szwagrów prowadzących, co dekadę wysyłani do innej pracy przez Austriaków, bo po prostu się nie nadawali. Na sprzęcie pracować odpowiedzialnie nie potrafili, przy zwykłej pracy się obijali i stwarzali zagrożenie nie tylko dla siebie. Tacy ludzie mają cały czas stawkę operatora choć pracują jako ludzie "przynieś, podaj, pozamiataj". Gdy już było tak daleko, że Bauleiter zdecydował że konkretny pracownik ma nie pokazywać się więcej na budowie, to prowadzący potrafili taka osobę przysłać na nocną zmianę żeby go "schować". Nie udało się i po dwóch dniach wyleciał z jeszcze większym hukiem. Teraz ma więcej czasu żeby prywatnie pomagać jednemu z prowadzących. Ludzie tam, za możliwość siedzenia przy stoliku z prowadzącym na śniadaniu czy obiedzie "sprzedaliby" własnego brata, żeby tylko się podlizać i kapować. Następnie taka informacja odpowiednio opowiedziana dociera do biura w Krapkowicach, tam kierownik kontraktu dodaje coś od siebie i jak trzeba to przekazuje dalej. Prowadzący to już w ogóle są legendą nie tylko wśród polaków. Historia jak jeden z nich został wysłany przez Austriaków do tunelu żeby w końcu po 5 latach coś się nauczył praktycznego zawsze śmieszy. W pierwszym dniu przyszedł z kanistrem i elektryczna pilarką do drzewa i pyta - gdzie się ją tankuje ? :)) Inny znowu jak źle ludzi porozdziela to trzęsie się w Bauleitungu z mokrymi oczami jak opiernicz zbiera od Austriaka. Kolejny twierdzi, że multiserwis ludziom życie uratował.

bastek
@Czesław

Nie chodzi tu o wyższe wynagrodzenie, tylko stanowisko. Znane są przykłady kolegów i szwagrów prowadzących, co dekadę wysyłani do innej pracy przez Austriaków, bo po prostu się nie nadawali. Na sprzęcie pracować odpowiedzialnie nie potrafili, przy zwykłej pracy się obijali i stwarzali zagrożenie nie tylko dla siebie. Tacy ludzie mają cały czas stawkę operatora. Gdy już było tak daleko, że Bauleiter zdecydował że konkretny pracownik ma nie pokazywać się więcej na budowie, to prowadzący potrafili taka osobę przysłać na nocną zmianę żeby go "schować". Nie udało się i po dwóch dniach wyleciał z jeszcze większym hukiem. Teraz ma więcej czasu żeby prywatnie pomagać jednemu z prowadzących. Ludzie tam, za możliwość siedzenia przy stoliku z prowadzącym na śniadaniu czy obiedzie "sprzedaliby" własnego brata, żeby tylko się podlizać. Następnie taka informacja odpowiednio opowiedziana dociera do biura w Krapkowicach, tam kierownik kontraktu dodaje coś od siebie i jak trzeba to przekazuje dalej. Prowadzący to już w ogóle są legendą nie tylko wśród polaków. Historia jak jeden z nich został wysłany przez Austriaków do tunelu żeby w końcu po 5 latach coś się nauczył praktycznego zawsze śmieszy: W pierwszym dniu przyszedł z kanistrem i elektryczna pilarką do drzewa i pyta - gdzie się ją tankuje ? :)) Inny prowadzący znowu jak źle ludzi porozdziela to trzęsie się w Bauleitungu z mokrymi oczami jak opiernicz zbiera od Austriaka. Jeszcze inny to wszystkim wypomina, że multiserwis im życie uratował, żeby robote szanować, setki osób chcą cię dostać.

Dawido
@Digi

Pracuje na tunnelu wyzysk ludzi nic wiecej a z kasa tez nie jest super (usunięte przez administratora) i nic wiecej zadnych dodatkow za zanieczyszczenie nic... tragediaa...za zjazdy wyjazdy wszystko kasuje poprostu zarobek na ludziach ale ostatni miesiac i zamierzam zmienic ta firme....

Digi
@Dawido

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Demian

Witam czy ktoś z was pracuje na tunelach w Austrii bende bardzo wdzięczny o pomoc sprawie omówienia o zakwaterowaniu itp pozd

Lola
@Demian

Za wyjazd do Austrii płaci miatiserwis, ale za zjazdy płacisz sam, bo to "zjazd prywatny". Najlepiej jakbyś wcale nie wracał do Polski, bo Ci się to nie opłaca. Na kwaterach jest zwykle za dużo osób, a za mało miejsca. Przykład - na 8 osób będących na hotelu jest 1 prysznic i 2palnikowa kuchenka. Wracasz zmęczony z budowy, Marzysz o prysznicu i czymś ciepłym do jedzenia, ale twoi koledzy z budowy byli sprawniejsi, więc zjesz za jakieś 3 godziny i może w tym samym czasie znajdziesz luke żeby się wykąpać.

Mikołaj
@Lola

Wiesz może, czy możliwe jest, aby załatwiać sobie kwatery na własną rękę? Załóżmy, że pracownik nie chciałby dzielić pokoju w tyle osób, to ciekawi mnie, czy firma Multiserwis za dodatkową opłatą daje taką możliwość?

Harry Potter

Multiserwis to jest wspaniała firma życzliwi ludzie spali się pracowało jak przyjechałem do Polski to wylądowałem psychiatryku bardzo polecam pozdrawiam Niemcy na budowie i pracowałem z takim jednym brygadzistą a ksywę miał arbuz bo wyglądam jak arbuz i chodziły Garbus był małym kurduplem ale był człowiekiem na tępienia tyle dziękuję

Koksu

jak dla mnie to koszmar , na jednej z budów w Niemczech wschodnich byłem tam ponad pol roku ..... wyzysk ludzi , zapierd ol taki ze nawet iść do toalety to już jakieś problemy , jeszcze takiej rotacji ludzi nie widziałem nigdzie a byłem na różnych budowach , nawet niektorzy brygadzisci z wieloletnim stażem w tej firmie nie wytrzymują i się zwalniają , istna tragedia a kierownik .... najlepiej robić codziennie po 10 godzin do domu nie jedz bo po co .... a wypłaty nieadekwatne do tej ciężkiej pracy i tego zapier.... co tam jest , roboty dużo a ludzi coraz mniej bo każdy ma dość ,

Prezes
@Koksu

Niech zgadne... Bohlen ?

Arnold B

Firma działa głównie za granicą, jednak nie szanuje ludzi pracujących w Krapkowicach, atmosfera jest bardzo gęsta, działy np. zamównienia z BHP czy zagranica z księgowością walczą ze sobą, szefostwo nie przekazuje informacji w dół. Na potwierdzenie opinii warto spojrzeć na dużą rotację pracowników.

Majster

I jeśli mi któryś napisze z tych co tu odpisują w imieniu multiserwis to zapraszam do terneuzen zobaczy jaki (usunięte przez administratora) i brud w kuchni przyjechaliśmy w niedzielę to cały zlew zjebany garkami i patelniami właściciela hotelu brak i aż szkoda słów

@Majster

Szanowny @MAJSTER Dziękujemy za Pana wpis. Celem wyjaśnienia sprawy prosimy o kontakt bezpośredni pod numerem 77 40 09 190 lub na adres email: aleksandra.kowalska@bilfinger.com.

Czy oferują Państwo benefity?

@Marek

Nasi pracownicy otrzymują dofinansowanie do wakacji, kolonii dzieci, jak również na cele kulturalno-rekreacyjne. W trudnych sytuacjach mogą zwrócić się do nas o pomoc w formie zapomogi bądź pożyczki mieszkaniowej. Istnieje również możliwość skorzystania z kompleksowej opieki medycznej w ramach pakietu medycznego z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce – Enel-Med. Więcej szczegółów na temat benefitów znajdzie Pan na naszej stronie www.multiserwis.com.pl zakładka DLA PRACOWNIKÓW.

Zbyszek

Dzień dobry, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację?

@Zbyszek

Szanowny @Zbyszek Zachęcamy do obserwowania naszej strony, wszystkie aktualne oferty znajdują się w linku poniżej. http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Witam Jak dla mnie firma ma swoje minusy ale i plusy kolorowo nie jest ale ogólnie ok

@Adam

Szanowny @ADAM dziękujemy za podzielenie się opinią. pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Szczery

Wszystko to co tutaj piszą to niestety prawda!! Robotnicy to banda (usunięte przez administratora)!!!! Chleją tylko ile wlezie a na robocie wyzywają się! Zero szacunku. Kierownik taki sam (usunięte przez administratora) jak ci robotnicy wiec nie ma co liczyć na sprawiedliwość. Nie polecam szczególnie osobom które są dobrze wychowane a nie daj Boże jeszcze wykształcone bo będziecie tak obiektem drwin i wyśmiewan. Jedna wielka zazdrość i zawiść!!! Pracowałem tam kilka miesięcy i dziwie się ze wytrzymałem z taka patologia. Nigdy więcej.

@Szczery

Dzień dobry@Szczery Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości proszę skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 77 40 09 109 lub 192

Majster24
@Multiserwis Sp. z o.o.

Tak to proszę mi powiedzieć czy jak zerwie namiot jak do miało miejsce na rafinerii moerdaik to przydało by się pracownikm zapłacić za dzień a nie przyjeżdżają przenoszą ich w przeciągu dwóch dni dwa razy a za dzień nie zapłacone no niech mi ten multiserwis odpowie? jestm waszym pracownikiem i będę komentował pracę które będę prowadzone na stopie w moerdaik

@Majster24

Dzień dobry@MAJSTER24 Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości proszę skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 77 40 09 109 lub 192/193

Rafa
@Majster24

W styczniu śnieg przerwał prace w połowie dnia i Shell normalnie zaplacił, być może i tym razem będzie podobnie. Do do Multiserwisu to byłem bliski przejścia tam ale serio zwłaszcza 1 monterzy myślą że są naj we wszystkim a przychodzi co do czego to angielskiego nie zna. Zero szacunku do innych ludzi i do siebie. Dziś pracujesz a jutro zdrowie starcisz i już nie będziesz taki szczęśliwy ale wiekszość robi dla siebie autopresje, taka mentalność. I proponuje Wam pracownikom w końcu obudzić się bo dlaczego firma bierze kase za zjazdy, jakieś grosze za zakwaterowanie i opłata klimatyczna? Delegacja z złodziejstwem. To litewskie firmy płacą za wszystko, opłacają przejazdy z kraju do kraju a polskie idą niestety coraz niżej. Na plus to chyba tylko umowa i socjal o ile przepracujesz jakoś dłużej.

@Rafa

Dzień dobry@RAFA Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości albo masz jakieś pytania proszę skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 77 40 09 190 lub 192/193

Ony
@Multiserwis Sp. z o.o.

Widzę że teraz z firmy nikt już nie jest na forum tzn nikt z góry bo odpowiada automat no qrde kiedyś to nawet chciało się jakiejś babce odpisać, no trudno co zrobisz jak firmy pną się w elektronikę. Pytanie czy tylko poszkodowani,skrzywdzeni itp. piszą na forum?

@Multiserwis Sp. z o.o.

Dobrze wiecie co dzieje się na budowach! Wyzwiska , przeklinanie ludzi , ublizanie itd itd i nie piszcie o nieprawidłowościach bo Wszyscy wiedzą jak wygląda to na codzień. Ile było skarg na brygadzistow którzy nawet nie pozwalają skorzystać z toalety w czasie pracy bo metry muszą się zgadzać, szkoda pisać cokolwiek . Pozdrawiam

Szanowny@PRACOWNIK Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli widzisz nieprawidłowości lub coś nie jest dla Ciebie jasne, ponownie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 77 40 09 190 lub 192/193

Jan
@Szczery

Pracuje w firmie wiele lat. Znam ludzi. Ale nie narzekam jak kolega. Prima byłoby pracować 2-3 m-ce i super zarobki i awans. Trochę pokory nie zaszkodzi.

@Jan

Szanowny@Jan Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Z niemiec
@Szczery

Zgadzam się z przedmówcą w stu procentach. Jak coś umiesz więcej, wiesz więcej to lepiej siedź cicho i przytakuj lepiej na tym wyjdziesz. Jak masz wyższe wykształcenie nie chwal się tym bo będziesz obiektem drwin i zawiści. Niestety tak jest prawda. Praca jest dla każdego nie zabierzemy wam etatu. Nie martwcie się.

linkoping

Witam dzis rano 14 05 2019 w linkoping zastalismy na budowie niespodziankę otóż drzwi od budowy były otwarte panowie rusztowaniowcy po zabraniu lasera firmy bosch cęg do płytek wiaderka głosnika blutut z rozwaloną ładowarka i kilkoma innymi duperelami jak nóż szpachelka zapomnieli w pospiechu je zamknąć rozmawialismy ze szwedami im nic nie zgineło dziwnym trafem tylko nasze żeczy poza laserem i głośnikiem to zwykłe śmieci tak jak ci panowie i opinie o tej firmie oraz jej ludziach to szczera prawda mam nadzieje ze firma wyciagnie konsekwencje wzgledem tych panów którzy dzis zjechali do Polski z naszymi narzędziami pózniej sie dziwicie ze macie takie opinie jakie macie ze polacy kradną itp

Slawek
@linkoping

Witam Nazywam się (usunięte przez administratora) I jestem odpowiedzialny za rejon Norrkoping. Proszę o niezwłoczny kontakt w sprawie oskarżeń pod numer 0048 662 152 678.

@linkoping

Szanowny LINKOPING Sprawy o których piszesz powyżej nie są zgodne z zasadami naszego przedsiębiorstwa. Każde zgłoszenie jest dla nas sygnałem do dalszych działań, które podejmowane są w Multiserwis. Ponownie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy,Zespół Multiserwis

linkoping
@Slawek

Sprawa jest nie zamknięta nikt nie będzie nikogo pomawiał nie ma żadnych dowodów i nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.