Budom Market

Poznań

Opinie o Budom Market

kicker 2011-07-24 07:52:14
czesc [pracowałem w BM - fakt praca moze częsciowo bez stresowa(nie ma pracy bez stresu) ale na pewno nie dobrze płatna, robisz swoje i tak leca lata, nie ma rozwoju i awansu tez nie bedzie, ja nie pracuje juz kilka lat a na wyższych stołkach nic nie zmieniło.... ale dla początkujących bardzo dobra bo może faktycznie bezstresowa:))))
obserwator 2011-10-05 07:40:26
Brak wypłaty na dzień dzisiejszy robiąc za stawkę wyjątkowo niską. W budomie jest to od 7 brutto w górę i nie ... nie żartuję. Odradzam. A! Wspomniano wcześniej w "tajniackich" komentarzach o bezstresowej pracy co jest akurat prawdą z tym, że po prostu w budomie nie ma ruchu ale są za to agenci wywiadu pracowniczego. :D
aaa 2014-03-12 15:10:02
Nie dziwie sie ze za tak male pieniadze kompetencja pracownikow jest zerowa.
Odrzadzam tamn wszelkie zakupy
25 2016-04-20 17:39:47
cześć. Ostatnio widziałam, że Budom Market poszukiwał magazyniera. Powiedzcie prosze ile osób mniej więcej pracuje na magazynie? Mam swiadomość ze to praca fizyczna i ciężka, ale nie lubie tłoku i jak ludzie się obijają o siebie i zawsze takie obawy towarzyszą mi przy tego typu pracach
Zostaw swoją opinię o Budom Market - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budom Market