Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

pytanie

Hej, jakie zarobki oferuje Drewpol? Jakieś dodatki? nagrody? premie? dbaja o pracownikow? duza rotacja ludzi? Miedzynarodowa firma to pewnie jest dobrze. Dajcie znac.

Cześć, tak dla pełnej jasności to te stanowiskowe szkolenia są jakieś bardzo liczne, że tak zostały określone w ofercie? I czy ten dział HR tak z ciekawości jakoś rotuje czy nie bardzo? To akurat nie mój zakres umiejętności ale znam kogoś doświadczonego z okolicy, warto byłoby podesłać firmę w tym zakresie? Biorą do biura?

Czy te znaki zapytania maja być jednoznaczne z tym, że jako pracownicy nie wiecie o jakie szkolenia może tutaj chodzić? :D to jakie są teraz wymogi by się moc do was dostać? nie pokazuje mi aktualnych ofert i nie mam punktu odniesienia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Drewpol s.c.? Dodali nowe ogłoszenia 7 grudnia na Pracuj.pl.

Natrafiłem na ich ofertę pracy dla pracownika produkcji i jestem zainteresowany, bo nie wymagają ani specjalnego wykształcenia ani nawet doświadczenia. W ogłoszeniu za to napisano o licznych szkoleniach. Ktoś mi powie jak będzie wyglądał okres wdrożenia? Jakie szkolenia trzeba przejść aby być całkowicie zdolnym do samodzielnej pracy?

byly

Nie ma żadnych szkoleń tylko stanowiskowe i sama nauka tego co masz robić. Firma nie stawia na rozwój pracownika, masz przyjść i zrobić swoje. Czasem słyszymy że musimy przyjść do pracy w sobotę bo tak i już. Jeśli trafisz na magazyn to poznasz panią kierownik, która wiecznie wrzeszczy na ludzi, część się już zwolniła przez nią, a kolejna część już o tym myśli. Można podpiąć to pod (usunięte przez administratora) w pracy.

Vlad Nowy wpis
@byly

Firma stanęła z rozwojem (dział HR nie robi nic w tym kierunku) i zarządzaniem w latach 80. Zero szkoleń, rozwoju, zero przewidywania, modernizacji. Za to jest rządzenie jak za (usunięte przez administratora)i gonitwa ze nierentownymi kontraktami.

pytanie

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Olga

Na stronie było napisane, że zespół składa się ze 140 pracowników. Czy to wciąż aktualne? zastanawiamy się z partnerem nad perspektywą rozwoju i tego czy nie są zwiększane moce produkcyjne. lata temu był poruszany temat atmosfery czy ktoś odniesie się do bieżącej? jak sama praca przy produkcji wygląda, inwestowano w ostatnim czasie w jakieś konkretne wyposażenie? i oczywiście co z zarobkami?

Jaki jest styl zarządzania w Drewpol s.c.?

Waldemar

Praca jak praca ,wszędzie trzeba robić co każą ale w Drewpolu to koszmar ludzie uciekają poprzez niewłaściwe zarządzanie. Pseudo dyrektorzy nie dają szans wykazania się,rządy dyktatorskie nic więcej. Sama dyrekcja rozwali ten zakład na łopatki.

Agata

Na stronie internetowej Drewpol brak obecnie ofert pracy, może ktoś z pracowników wie coś o prowadzonych rekrutacjach? Może istnieje jakiś system poleceń, gdzie zatrudniona osoba za nowego kandydata uzyskuje profity? @Franek, atmosfera w dużym stopniu zależy od pracowników. Dlaczego tak źle ją oceniasz? Rozumiem, że dyrekcja wiele wymaga od pracowników, a jak sama praca, czy także jest wymagająca?

@Agata

Co do zasady forum gowork.pl służy w 99% do narzekania na złą sytuację w przedsiębiorstwie i niezależnie od wyszukiwanej firmy rzadko ocena przekroczy 3 w skali na 5. Dlatego doszukiwanie się pomocnej opinii nie utworzonej pod wpływem negatywnych emocji graniczy z cudem. Pracownikiem Drewpolu jestem od niedawna i z czystym sumieniem mogę przytoczyć powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Mierzymy się z takimi samymi problemami jak większość średnich zakładów w całej Polsce. Prawdopodobnie w zakładzie nie ma komórki, która nie wymagałaby poprawy funkcjonowania- natomiast zasłanianie niepowodzeń i "tragicznej atmosfery" konkretnymi osobami jest niewłaściwe. Głównie dlatego, że zakład zatrudnia obecnie ok 140 osób z czego ok 100 stanowią pracownicy produkcyjni, a jak świat stary na przełożonego się narzeka bo trzeba wykonywać polecenia, które nie zawsze są wygodne. Zdecydowanie rzadziej zastanawia się nad zasadnością poleceń i tym dlaczego atmosfera jest napięta? Dlaczego zarząd wywiera presje na realizację założonego planu- również w nadgodzinach? Czy szanowni Forumowicze ze stażem pracy odpowiedzą jak często prowadzą kontrolę stanowiskową narzędziami pomiarowymi albo czy potrafią sprawnie przeczytać rysunek techniczny lub kuriozalnie: jak często przeliczą ilość elementów na palecie po zakończeniu procesu? Gro problemów spowodowane jest nieodpowiedzialnym podejściem pracowników do powierzonych obowiązków, którymi następstwem jest ponowne obciążenie procesów produkcyjnych i konieczność zwiększonej ilości sił i godzin pracy. Błąd kilku osób rzutuję na pracę pozostałej część całego zespołu. Za każdą przepracowaną godzinę pracownik otrzymuję wynagrodzenie- natomiast za każdy jego błąd nie otrzyma więcej niż reprymendę słowną. Jeżeli ktoś uważa, że niesprawiedliwością jest zwrócenie uwagi na błędy to uważam, że żaden zakład produkcyjny nie będzie miejscem dla niego. Sam zakład w ogólnej ocenie podnosi się po kilku latach stagnacji i nie do końca właściwie obranej ścieżce rozwoju. Zamówień przybywa, a sytuacja się stabilizuję. Procesy są i będą optymalizowane w celu zapewnienia lepszej kultury pracy oraz rentowności. Wypracowujemy na nowo zasady funkcjonowania i zarządzania firmą. Każda osoba, która wspiera rozwój lub w przyszłości zatrudniając się będzie zaangażowana w jej rozwój na pewno prędzej, czy później zostanie doceniona. Wierze, że osoba chcąca osiągnąć trochę więcej niż "odpękać" swoje 8 godzin robiąc cokolwiek "jakkolwiek" znajdzie w Drewpolu swoje miejsce, które wraz z wdrożeniem będzie mogło przynieść jej satysfakcję zarówno finansową jak i tą poza materialną. Z każdą osoba, która jest jest zatrudniona, a niezadowolona- chętnie przedyskutuję irytujące kwestie. Równie chętnie zaprezentuję dokładniej profil naszej działalności oraz sylwetkę kandydata osobą chcącym dołączyć do naszego zespołu - tel 797050850.

@Adam

Dzięki za tak szczegółowa opinię. Mógłbyś dodać, czy firma wspiera pracowników w rozwoju kariery i proponuje różnego rodzaju kursy branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe?

@Marcin

Cyklicznie organizowane są szkolenia powiązane z rozwijaniem systemów ERP oraz uczęszczamy na warsztaty/ prezentacje dotyczące nowych rozwiązań w firmach produkcyjnych. W indywidualnych przypadkach wspieramy się również zewnętrznymi trenerami personalnymi. Pozostałe szkolenia- głównie stanowiskowe oraz wdrożeniowe w programy komputerowe odbywają się indywidualnie z pracownikami o większym doświadczeniu.

Jednosta Samorzadowa
@Adam

„Co do zasady forum http://gowork.pl służy w 99% do narzekania na złą sytuację w przedsiębiorstwie i niezależnie od wyszukiwanej firmy rzadko ocena przekroczy 3 w skali na 5. Dlatego doszukiwanie się pomocnej opinii nie utworzonej pod wpływem negatywnych emocji graniczy z cudem.” Forum gowork służy do wyrażania prywatnej opinii na temat konkretnego pracodawcy. Pracownicy tych firm to bardzo często to osoby nieposiadające specjalizacji, więc są to wypowiedzi emocjonalne. Radziłbym niewykwalifikowanego pracownika traktować jak klienta w sklepie, tak samo jak traktują Państwo swoich klientów biznesowych, o czym później. Forum gowork przeprowadziło w ostatnim roku kampanię społecznościową przeciw hejtowi, więc z tym „co do zasady” radziłbym uważać Panie prawniku. „Pracownikiem Drewpolu jestem od niedawna i z czystym sumieniem mogę przytoczyć powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Mierzymy się z takimi samymi problemami jak większość średnich zakładów w całej Polsce.” Jak na nowego pracownika przedstawia się Pan na bardzo doświadczonego i posiadającego sporą wiedzę o firmie. „Prawdopodobnie w zakładzie nie ma komórki, która nie wymagałaby poprawy funkcjonowania- natomiast zasłanianie niepowodzeń i "tragicznej atmosfery" konkretnymi osobami jest niewłaściwe.” Oczywiście za te indywidualne jednostki odpowiedzialny jest pracodawca. Ja też jestem zdania, ze ryba psuje się od głowy. „Głównie dlatego, że zakład zatrudnia obecnie ok 140 osób z czego ok 100 stanowią pracownicy produkcyjni, a jak świat stary na przełożonego się narzeka bo trzeba wykonywać polecenia, które nie zawsze są wygodne.” Opis podstawowych norm funkcjonujących w relacjach pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem zapisane są w Kodeksie Pracy oraz Kodeksie Postępowania Cywilnego. Polecam lekturę. „Forumowicze ze stażem pracy odpowiedzą jak często prowadzą kontrolę stanowiskową narzędziami pomiarowymi albo czy potrafią sprawnie przeczytać rysunek techniczny lub kuriozalnie: jak często przeliczą ilość elementów na palecie po zakończeniu procesu?” Ktoś prowadzi rekrutację, ktoś decyduje się na zatrudnienie osoby, ktoś ma sam do siebie pretensje o dokonanie złego wyboru. Ktoś nie jest świadom, że ze kontrolę odpowiedzialny jest pracownik nadrzędny. Ktoś nie wie, że od wielu, wielu lat , w wielu ,wielu firmach powstają takie działy jak Quality Control. Etc. „Gro problemów spowodowane jest nieodpowiedzialnym podejściem pracowników do powierzonych obowiązków, którymi następstwem jest ponowne obciążenie procesów produkcyjnych i konieczność zwiększonej ilości sił i godzin pracy.” Dobrze Pan wie, ze to nie jest główny powód, ale zawsze jest dobrze użyć tego argumenty, po to by szczuć jednych na drugich. Skłócanie pracowników, co by donosili na siebie, to jedna z korpometod. „Błąd kilku osób rzutuję na pracę pozostałej część całego zespołu.” Bravo, i w końcu się Pan do tego przyznał. Błędy w zatrudnieniu, błędy tych kilku kierowników rzutują na całą pracę firmy. „Za każdą przepracowaną godzinę pracownik otrzymuję wynagrodzenie- natomiast za każdy jego błąd nie otrzyma więcej niż reprymendę słowną. Jeżeli ktoś uważa, że niesprawiedliwością jest zwrócenie uwagi na błędy to uważam, że żaden zakład produkcyjny nie będzie miejscem dla niego.” Zwracanie uwagi na błędy nie jest niczym złym, ale wyzywanie i poniżanie pracownika z tego powodu podpada pod odpowiednie paragrafy. „Sam zakład w ogólnej ocenie podnosi się po kilku latach stagnacji i nie do końca właściwie obranej ścieżce rozwoju. Zamówień przybywa, a sytuacja się stabilizuję. Procesy są i będą optymalizowane w celu zapewnienia lepszej kultury pracy oraz rentowności. Wypracowujemy na nowo zasady funkcjonowania i zarządzania firmą.” Jak już wspominałem, jak na świeżaka wie Pan całkiem sporo, nawet o przeszłości firmy. Każda osoba, która wspiera rozwój lub w przyszłości zatrudniając się będzie zaangażowana w jej rozwój na pewno prędzej, czy później zostanie doceniona. Wierze, że osoba chcąca osiągnąć trochę więcej niż "odpękać" swoje 8 godzin robiąc cokolwiek "jakkolwiek" znajdzie w Drewpolu swoje miejsce, które wraz z wdrożeniem będzie mogło przynieść jej satysfakcję zarówno finansową jak i tą poza materialną. Każda osoba to inna sytuacja. Jedni są ambitni, chcą się rozwijać i budować swoje cv, a innym wystarcza to odbębnienie kilku godzin. A teraz trochę prywaty. Slabym jest kiedy pierwszego dnia pracy, zabiera się pracownika na rozmowę w celu omówienia tego z kim ma się zadawać i rozmawiać, a z kim nie. Słabym jest akceptacja poniżania pracownika i wyzywania go. Co by nie było, że jestem hejterem - jeśli posiadają Państwo inne argumenty zapraszam do sądu. Tam w szerokim spektrum można omówić wyżej wymienione problemy. Nie tylko tak sobie psioczyć w internetach.

@Jednosta Samorzadowa

Dzień dobry, Późno... ale lepiej późno niż wcale- kompletnie nie rozumiem wpisu. Podtrzymuje ostatnie zdanie z tego konkretnego wpisu na które Pani/ Panie Jednosta się powołujesz: "Z każdą osoba, która jest jest zatrudniona, a niezadowolona- chętnie przedyskutuję irytujące kwestie. Równie chętnie zaprezentuję dokładniej profil naszej działalności oraz sylwetkę kandydata osobą chcącym dołączyć do naszego zespołu - tel 797050850" Mam 2,5 roku doświadczenia więcej ;)

Powiecie coś o swojej pracy w drewpol? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Franek

Krótko, NIE POLECAM. Atmosfera tragiczna, a dyrektor grzegorz to nawet szkoda gadac. czlowiek ma być jak maszyna i najlepiej nic nie mowic.

Agata

@zniesmaczony, może warto po prostu w takiej sytuacji samemu dopytać o szczegóły? Co masz na myśli pisząc, że w firmie panuje "PRL"? Widzę, że firma drewpol poszukuje aktualnie specjalistów do spraw obsługi klienta. Wśród wymagań znajduje się między innymi doświadczenie na podobnym stanowisku. W zamian pracodawca oferuje na przykład możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienie na umowę o pracę. Czy ktoś jest zainteresowany albo już aplikował? Opis całej oferty tutaj: http://www.drewpol.pl/pl/praca#a

!!!!
@Agata

mam do pani pytanie pani Agato.jest pani pracownikiem firmy drewpol

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie drewpol? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

???

?!?!?!?!?!?!?ZAKAZ!ZAKAZ!!ZAKAZ!!!

zniesmaczony

Nie polecam. Szef mało kontaktowy - nie powie czego chce, nie wytłumaczy a potem Bóg jeden wie czego wymaga. PRL... Polecam prawdziwego menedżera zatrudnić...

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Witam przepracowalem 20 lat w tej firmie od samego początku jak firma powstawała w Osinie. Na początku było ciężko pracowało się po 10,12 godzin 6 dni w tygodniu czasami i w niedzielę żeby firma mogła się rozwijać, zarabialo się grosze, jak była potrzeba to szło się do pracy na 2,3,4 w nocy.Po20 latach zwolnili z przyczyn zdrowotnych to było Grzegorzowi na rękę,dzięki za te 17 lat pracy ostatnie 3 lata z Grzegorzem to porażka. Pozdrawiam też Grzegorz Y

@anonymous

BRAWO DREWPOL!!!!!!!!!!!!!SUPER

odważna

Witam. Ja pracowałam w Drewpol i żałuję każdego dnia pracy.Nikomu nie polecam tam pracy.Jeden wyzysk. A pani kadrowa......brak słów.

Fanka

Grzegorz miał być przyszłością drewpolu i jak mu idzie?

Stolarz

Witam natknąłem się przypadkiem na to formu. Znam firmę DREWPOL lecz od dłuższego czasu nie śledzę tego to się tam dzieje... Z tego forum wyjawia się obraz, że firma jest na skraju upadłości produkując zaledwie 5% wcześniejszego wolumenu trzeba przyznać że mimo spadku produkcji jest nieźle zarządzana skoro nadal produkuje i trwa. Spadek produkcji niesie za sobą spadek zatrudnienia a nie sądzę, żeby proporcjonalnie do wielkości produkcji zredukowano zatrudnienie czyli około 20-30 osób. Jeśli tak jest to przy tak dużym przedsiębiorstwie i tak rozbudowanej administracji życzę powodzenia. Mam nadzieję, że wynagrodzenia pracownicy otrzymują bez problemów. Miło było oglądać rozkwit tej firmy. Co będzie dalej? czas pokaże.....

Były Kierownik

Ludzie co wy się tu wysilacie . Większość opinii pozytywnych jakie się tu ukazuje są redagowane przez informatyka lub przez osobę reprezentującą zarząd. Gdy wszedł do zarządu młody G.... wypowiedzi o umowach o pracę , o pozytywnej firmie itp to ściema aby ratować wizerunek firmy który nigdy już nie wróci taki jaki był przed 2010 r kiedy firma wykonywała produkcje ponad 150.000m2 a teraz 5.000 m2 to marzenie . Co były prezes Andrzej N .... zrobił z tą firmą . Zniszczył ją tak jak próbował poprzednie tylko zdążyli go wyrzucić tak jak z Zakładów Chemicznych Police i jeszcze dostał zarzuty :)

Wandale

Pozwalnial dobrych pracowników a zostawił podpierdalaczy kturzy na niczym się nie znają ale mu w (usunięte przez administratora) wlaza ostatnio nie było burzy to nawet nie miał kto go zastopić A ten ostatni brygadzista totalna porażka A był dobry brygadzista to otrzed bo go Grzegorz nie szanowal. Pan Grzegorz tylko umie ublizac ludziom ze są słabi i nic nie ogarniaja a on najlepszy ale my mamy rodziny i nie żyjemy tylko pracą iak Grześ

Wandale

Grzegorz i tak zruinował tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042