Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

przedstawiciel

super firma. pozwala swoim przedstawicielom dorabiać u konkurencji. może mnie zatrudnicie? przyjdę za najniższą krajową :) "Apperta" s.c. Arkadiusz Sowa przedstawiciel handlowy na region północny Polski tel.: +48 722 000 133 arek@apperta.pl arek@mdf3d.eu

Marcin-Prasy

Te 3 kafle to ja zarabiam w Gumalicie ( produkcja wyrobów gumowych , ale nie kondonów jakby kto pytał :) ) a nie w Drewpolu .

Marcin-Prasy

Podziękowania dla Kudłatego za wy....nie mnie z pracy w lutym , gdyby nie on , to pewnie dalej bym tam rył za 2,2 tys miesięcznie ( po 9-u latach pracy ) i dawałbym 500 zeta miesięcznie na dojazdy . Teraz mam pracę na miejscu , dojazdy nic mnie nie kosztują , od początku zarabiam po 3 tysie ( starzy wyjadacze mają po 4,5 kafla , z czasem dojdę i do tego ) i w ogóle jest super , jeszcze raz dzięki , pozdrowienia dla W-2 , trzymajcie się .

quest

firma niestabilna. 19sty dyrektor handlowy, któryś tam z kolei prezes, obecnie 7 właścicieli w KRS, 5 członków zarządu. sami dyrektorzy i kierownicy w jednoosobowych działach administracji. bardzo niesłowni w kwestii wysokości wynagrodzenia i warunków współpracy.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

a jak tam nowy dyr handlowy :-)?

kobyłk11

brawo, jaja, w końcu padło coś nornalnego tutaj. Też jestem zdania że lepiej oszczędzać trochę dłużej i kupic trochę droższy produkt, niż kupić na szybko tańszy a za jakiś czas musieć znów wymieniać, bo to generuje powójne koszta. A jak jesteśmy przy jakości, to czy te fronty meblowe produkowane przez drewpol sa warte swojej ceny czy nie

projektant

Co mi po Waszej nowej kolekcji kiedy nie ogarnęliście baz do programów do projektowania? W materiałach do pobrania dostępny jest materiał z przed 100 lat, mógłby się ktoś ruszyć, chyba, że Wam nie zależy. Nie chce mi się znów bawić w wklejanie do PRO100 fot znalezionych na necie. A miałam zrobić projekt na Lutosławskim :/ w dodatku w białej emalii i tu nawet wklejki oliwkowych frontów z netu nie pomogą. Szkoda...

projektant

witkacy !! rzeczywiście stać każdego typowego polaka na kuchnie za min.10 tyś spoko!!

Założyciel

Widzę , że moje forum upada. Założyłem je dawno z myślą że ktoś z firmy się zreflektuje i zastanowi się sytuacją do jakiej doprowadził prezes . Ale cóż przecież to nie moja firma . Jak inni nie chcą brać dywidendy to trudno , dobrze że ja dostaję wypłatę.

Urwis

W związku z naszymi wpisami na tym forum,chcemy przeprosić osoby ,które poczuły się nimi urażone.Wpisów dokonaliśmy w okresie nasilonych plotek o złej kondycji firmy,które nie miały żadnego pokrycia w rzeczywistości.Chcemy podkreślić,że nie było naszym celem obrażanie nikogo i wyrażamy ubolewanie,jeżeli tak się stało. (usunięte przez administratora)

X Factor

Klient - jeśli z Panem Tomaszem to prawda, to tak operatywnych handlowców ze świecą szukać, może na jakąś premię zasłuży od Pana Prezesa :-)

klient

Cieszę się,że tu zajrzałem, gdyż zastanawiało mnie kilka kwestii związanych z firmą Drewpol. Już jestem w stanie zrozumieć skąd biorą się problemy z jakością produktu, terminowością dostaw i obsługą klienta. Ludzie jak domniemam z produkcji, aż huczą o złym zarządzaniu (co można przeczytać we wcześniejszych wpisach). To nie koniec, gdyż handlowiec firmy Drewpol niejaki Pan Tomasz przyjeżdżając na spotkanie firmowym autem promuje fronty lakierowane na wysoki połysk, których w ofercie nie posiada. Nic straconego ma je jego kolega( z rozmowy można wywnioskować, że raczej cichy wspólnik) reprezentujący firmę Artpol czy Artglos. Panowie piękna inicjatywa :) Niestety nie skorzystam!!!

pan

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Wszędzie lepiej niż w Drewpol-u.

jan niezbedny
@pan

jest pan w błędzie mówiąc ze wszędzie indziej jest lepiej niż w drewpolu,tam nie jest żle i żle się nie pracuje mowie o pracy jako samej pracy bo jeśli chodzi o kadre mowa o pojedynczych przypadkach nie wszyscy no to już druga strona medalu i daje wiele do myślenia.nie mówcie ze praca jest zła bo nie jest,tylko niektórych z kadry nie powinno tam wogule być i byłoby ok.

@@@@
@jan niezbedny

hej.tak sie przygladam i slucham tych naszych madrych glow ktorzy probuja kierowac firma drewpol.a co z tego wychodzi to wszyscy widzimy.a kto za to obrywa tez wiemy.i tak sobie mysle ze od momentu kiedy to jeden z wlascicieli pan (usunięte przez administratora)odsunal sie na bok od zarzadzania firma to wszystko sie powalilo bo obecnych rzadzacych nasza firma to zadanie przeroslo i teraz robia jakies dziwne ruchy i sami pewnie nie wiedza co robia.jest to kolejna proba zrobienia czegos tam aby zrobic sztuczne zamieszanie niech sie tam cos dzieje a jak te dotychczasowe zmiany wplynely na nasza pozycje to widac.no tak ale jak zawsze jestesmy my pracownicy produkcji ktorzy jak zwykle poniesiemy tego konsekwencje jak do tej pory.

Jan niezbedny
@@@@@

Tak wszyscy widza tyle ze większość ludzi nie potrafi się odezwac tylko głowę kuli ale w miejscach typu palarnie czy gdzieś miedzy sobą no to hura jeden mądrzejszy od drugiego a zęby się odezwac wytknac błędy prowadzacym bo oni tez mogą się mylić to Zadno się nie odezwie ale delikatnie bardzo mówiąc przpucowac dowodzącym to co niektóre potrafią a miedzy sobą czy na palarni too jakie to fałszywe wszystko czasem jest na stołówce siada przy jednym stole do posiłku a podczas pracy przed dowodzącym haka komuś z kim się chwile wczesniej jadło do czego Daze czasem sami ludzie na tym najniższym pułapie SA winni tego jak maja wprowadzając takie powiedzmy fałszywe podejście do swoich współpracownik wiec dlaczego przełożeni maja być inni skoro ludzie niektórzy sami tak robią i kolo się jakby zamyka

@Jan niezbedny

Masz całkowita racje z tym zwracaniem uwagi na to kto jak pracuje i na kogo polują brygadziści.jest jeszcze pare osób które sa nie wygodne dla brygadzistów a moze nawet dla kierowników. Ale co tu się dziwic takiemu postepowaniu podam przykład.Postanowienia zarzadu i całego kierownictwa odnosnie rozpoczęcia pracy.a no wygłada gdzie niegdzie to tak osoby które tak mocno krzycza ze robia z nami tak czy tak w firmie to jak zaczynają pracę--a tak że o godzinie 7.00 wchodzą na halę z panem brygadzistą i jaki jest on w porzadku dla ludzi bo robi tak samo jak oni a rozpoczecie powinno nastąpic o 6.50 według rozporzadzenia zarządu.ale najwazniejsze że sie pilnuje własnego interesu i zeby nikomu JAJEK nie zabrakło panie brygadzisto.a pojecie o pracy jakie sie posiada to lepiej nie komentowac.najwazniejsze ze wie się do kogo trzeba się uśmiechać.pozdrowienia dla pana brygadzisty z W-3 i OPPD.

słaby

mocne słowa ale prawdziwe!!!

klient

Co ja tu czytam, A już myślałem że ta firma jest wzorem i przykładem dobrej organizacji i produktu nie taniego. Chyba się wycofam z zamówienia w Drewpolu zamówię w innej firmie. Zaliczka przepadnie jak w ruskim banku. Być może KONIEC JEST BLISKI. Lepiej na zimne dmuchać

wwww
@klient

ty klijent możesz jaśniej o co tobie chodzi

lakiernia

i nie ma jak w drewpolu.(usunięte przez administratora) zlecenie i jeszcze do tego dostać nagrodę jak to na lakierni.

X Factor

Witam Wszystkich Pracowników Drewpolu, W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu rozumiem was i współczuję, bo niektórzy związani są z pracą emocjonalnie, a dla niektórych jest to jedyna możliwość zatrudnienia w okolicy. A widząc, jak osuwa się grunt pod nogami i leci się w przepaść, ludzie po prostu krzyczą i ten krzyk wyrażają wszystkie posty. Powodzenia w szukaniu nowej, lepszej i ciekawszej pracy! Nie wiem jak jest, ale po postach wnioskuję, że koniec jest bliski, przynajmniej w formie i wielkości firmy jaką na dziś jest Drewpol, PS. Quiz, A wiecie, kto jest autorem książki Zarządzenie przez Zwalnianie?

mmm
@X Factor

Witamy na pokładzie drwepolu nowego kierownika tj.uklad jest prosty i na dzień dzisiejszy WITAMY.

podsłuch
@mmm

hej.przez przypadek obiłomi sie o uszy rozmowa nowego kierownika o wykorzystaniu możliwości wiedzy pracowników doswiadczonych na produkcji.ja co prawda pracuję juz trochę w tej firmie ale smiech mnie ogarnia jak sluszę takie wypowiedzi ze damy szanse na wykazanie sie kazdemu.to ja powiem jak to wyglądo to teraz jak mam problem z jakims zleceniem i zwracam sie do kierownika to odpowiedz jest ze on nie wie ze musi sie zapytac a jak sie pytam zwykłego pracownika który wie jak ogarnąc temat to w pare chwil dostaję odpowiedz i sprawa jest załatwiona i takich pracowników odsuneło sie na bok i nie korzysta sie za bardzo z ich doswiadczenia a tylko dlatego aby nie okazali sie za bardzo zorientowani w temacie od kierownika bo staje sie niewygodny dla niego.na teraz to właśnie tak wyglada panie kierowniku i długo sie to nie zmieni jak czas pokazuje.

jan niezbedny
@podsłuch

tak właśnie odsuwa się na bok albo po prostu zwalnia bo są nie wygodni wiedza i wykształcenie nie jest istotne już w tym momęcie oraz pracowitiść tylko takzwane kolesiostwo na pewnym pułapie hierarchii produkcji doskonale znane sa takie przypadki,

Witam wszystkich pracowników firmy DREWPOL z siedzibą w Osinie Od jakiegoś czasu czytam te wasze brednie i nie rozumię pewnych opini jeżeli wam nie pasuje zwolnijcie się a jeżeli nie jesteście już pracownikami nie wypowiadajcie się na tematy o których nie macie zielonego pojęcia . Przemawia przez was zazdrość i nic innego. Zazdrościcie innym i nic więcej

a1

czy w tej firmie coś ostatnio się zmieniało?

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042