logo covebo

covebo

Katowice

Opinie o covebo

lucas 2015-03-02 15:36:13
Tak było kiedyś? Ja nie wiem jestem zadowolony. Dobrze płacom a i nie ciulają nic, sama prawda. Dobra firma to jest bo zamiast wszystkich wysyłać i mieć w du_pie to dobrze wypytają i wiedzom czy sie czlowiek nadaje czy nie
laba 2016-02-26 22:39:42
Jak na razie mam dobre skojarzenie z firmą ale co pokaże czas to się okaże w tzw praniu ,ogólnie oceniam na 4 w skali 5 stopniowej dużo się wypytują i są rzekłbym ostrożni co rzadko się zdarza wśród agencji pozdrawiam.
geronimo 2016-05-17 14:18:32
Czuje rozczarowanie i brak asertywności ze strony firmy swoje widziałem i nie wiem w czym był problem ale na takie zachowanie się nie spodziewałem ,no cóż nauka nie idzie w las pozdrawiam ?
mariuz 2016-05-17 20:24:21
Firma raz coś mówi potem zmienia zadanie ,nie wiem z jakiego powodu skoro nawet nie powiadamiają o zmianach według mnie brak asertywności i szczerego podejścia do pracownika ,trochę już chodzę po tej ziemi ale takiej reakcji firmy bez podania przyczyny jeszcze nie miałem ,może to taka nowa moda -trend wśród agencji pozdrawiam???
Zostaw swoją opinię o covebo - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie covebo