Jakie znacie najlepsze agencje pracy do Anglii, Walii, Szkocji

Toruń

Opinie o Jakie znacie najlepsze agencje pracy do Anglii, Walii, Szkocji

Steven 2011-07-22 12:26:10
Witam ! Jakie znacie najlepsze, sprawdzone agencje pracy do Anglii, Walii, Szkocji ? Chciałbym poznać opinie osób, które już korzystały z tej formy zatrudnienia i były ( lub są ) zadowolone. Odbiegając od tematu, wysyłałem wcześniej swoje aplikacje do agencji pracy rekrutujące do Holandii i dostawałem propozycje m.in. od Axidusa, Polluxa, Exotic Green, ale gdy zobaczyłem o nich prawie same negatywne opinie, normalnie linczowali opiniami ( w przenośni ) koordynatorów i pracowników i odpuściłem xD. Do tego mialem kilka propozycji pracy po wpłaceniu na dzień dobry kasy na konto, niby rata za przejazd, tłumaczenie cv, rezerwacje miejsca, a to wiadomo wyłudzacze, ostatnio o 1 usłyszałem w radiu i poszedł do paki i dobrze xD, będe też próbował rozmawiać ze znajomym, który jest w Szkocji, może mnie przygarnie xD, z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam Steven z okolic Torunia
Zostaw swoją opinię o Jakie znacie najlepsze agencje pracy do Anglii, Walii, Szkocji - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakie znacie najlepsze agencje pracy do Anglii, Walii, Szkocji