Bruk Bet Solar (Bruk-Bet Sp. Z O.O.)

Opinie o Bruk-Bet Sp. z o.o.

Olcia Nowy wpis

Hej. :) widzieliśmy z chłopakiem w ogłoszeniu dla automatyka utrzymania ruchu, że wcale nie jest mu potrzebne doświadczenie aby podjąć się zatrudnienia. jeśli nie to jak oceniacie sama rozmowę? i jak on sam zostanie na niej sprawdzony?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dlaczego wpisy z 2024 roku są usuwane? Czyżby układ pracodawca admin?

jasio

stawka godzinowa zazwyczaj 18zl na dzień dzisiejszy , przypominam że najniższa krajowa ponad 23 zł dadzą Ci trochę premii i dorówna się do najniższej krajowej a tobie powiedzą że dostałeś premie , gadka dla kogoś z IQ 15

Piotrek
@jasio

Czy te 18 zl to netto czy brutto?

@Piotrek

w drugiej części zdania podkreślił, że prawie 23 pln, czyli w tej intencji mogło chodzić stale o brutto? mimo wszystko normalnie się wychodzi z tą premią, bo i tak mniej się nie da? co taki schemat w wypłatach ma zmieniać o ile faktycznie występuje? to nie wychodzi mimo wszystko na to samo?

jasio
@Piotrek

brutto nawet są stawki i 16zl brutto

a to w ogóle możliwe? ciekawi mnie doprecyzowanie tego na który rok jest to w zasadzie pisane? A co z innymi lokalizacjami? Widziałem ofertę dla kierownika zakładu do Fugasówki. Tam warunki są porównywalne?

Byly

Wstyd taka wielka firma a nie potrafi nawet złożyć życzeń na święta a co dopiero dać jakąś premie lepiej jest zabierać i traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) brak słów /czekam na komentarz " jak ci nie pasuje to wypad"/ wesołych świąt dla wszystkich robali którzy pracują na dobrobyt innych.

@Byly

Rozumiem że nie dostaliście premii świątecznej w postaci bonów na karty? Widze kondycja firmy jest na bardzo niskim poziomie.

@Ksiek

Ktoś potwierdzi to przypuszczenie? Czy w tamtym roku było podobnie czy coś obecnie względem tego się zmieniło? Dodatkowo macie jakieś zmiany noworoczne wprowadzane czy firma czegoś takiego nie praktykuje?

@Beata

W tamtym roku firma dawała bony na święta, ale w 2022 już było słabo z jakimiś dodatkami, raz lepiej raz gorzej wyglądały wypłaty, więc przypuszczam że nie było bonów na święta w 2022. Trochę przykre jest to że pracownicy nie wiedzą ile dostaną a wypłata to loteria.

@Ksiek

Brać się do roboty. W tych czasach dziękujcie że macie pracę. Jak coś nie pasuje to wyjazd.

@Prezes

Już tam nie robię nieudaczniku, mam lepiej płata pracę i mniej stresu ze pan o. Mi karę da za samo przyjście do pracy

@Ksiek

Nieudacznik to cię zrobil, (usunięte przez administratora) Gdyby nie Pan O. to by ta firma cieniutko funkcjonowała.

Robert
@Prezes

Niby jakie zasługi/osiągnięcia dla firmy posiada pan „O”?? Proszę wymienić choć jedną, (oczywiście poza wymierzaniem kar dla pracowników)

@Robert

Trzymanie dyscypliny. Gdyby nie On nikt by nie przestrzegał zasad panujących w Firmie. Gdyby pracownicy przestrzegali zasad nie musiałby ich karać. PROSTE. A porządek musi być.

Robert
@Prezes

Oczywiście odpowiednia dyscyplina to podstawa! Ale czy dzięki tej ostrej dyscyplinie firma lepiej prosperuje? Czy dzięki temu jest mniejszy odsetek gruzowości, bo z mojej perspektywy jakoś tego nie widać.. Jakie są morale pracowników? - Bo moje nie najlepsze. Powiem jak to wyglada z perspektywy pracownika produkcyjnego: dzięki takim działaniom firma się pogrąża na dno, a szkoda bo jej potencjał jest ogromny, niestety ludzie zarządzający nią, są na nieodpowiednich stanowiskach…

@Prezes

jest tu powiedziane o jakiś zasadach i ich zastosowaniu w firmie... co konkretnie masz przez to na myśli? o dyscyplinie już widziałam wzmiankę

Rudy
@Beata

Niech się lepiej wezmą za zasady dokładania papieru toaletowego i mydła. O ciepłej wodzie nie wspomnę, bo w ostatnich czasach nawet to na szatni to rarytas. Dno.

@Rudy

o podstawowym socjalu teraz piszesz? bo tam paczki itp to jasne nie przysługuje niby ale tutaj chyba były już jakieś zgłoszenia na to? na tę wodę chociażby to co powiedzieli?

Beata

Faktycznie ktoś coś wyniósł? Ciekawa jestem czy gdyby naprawdę tak po prostu to zwrócono to by pozwolili komuś dalej tu pracować. A dyscyplinarki to się tu zdarzały już?

Beata

Dzień kobiet? Swoją drogą jest tu w firmie jakkolwiek obchodzony? Do tego chyba temat tych życzeń i tak ucichł, coś ważniejszego dzieje się teraz w firmie? O czym ludzie rozmawiają obecnie?

UsAtek
@Beata

Kto będzie nowym szefem produkcji. Stary ma dostać nowa posadkę.....

Ciekawski

Niezły żart :D No ale fakt- słyszałem że ostatnio jest bardzo „zapracowany”….

@UsAtek

Piszesz o szefowaniu na produkcji. Ciekawa jestem jakie warunki musiałabym spełnić, żeby wzięli mnie pod uwagę na rekrutacji. Napiszesz? Trudno się dostać?

Abba Nowy wpis

Pełna zgoda, nic dodać nic ująć. Doświadczyłem tego wszystkiego po kolejnej karze za osiągnięty postep , odszedłem bez żalu. Również nie polecam. (usunięte przez administratora)

Nie wiem tak w sumie co konkretnie masz teraz na myśli ale o której lokalizacji jest mowa tak w ogóle? Ofert trochę jest powystawianych i chce sprawdzić czy to o mój rejon chodzi. wpływało to jakoś na warunki pracy pozostałych?

Witam, w zestawieniu działów na stronie firmowej widać krótki opis funkcji pełnionych przez IT, a czy o pracy w nim ktoś mógłby się wypowiedzieć nieco szerzej? Nie widzę chyba odniesienia z ostatniego czasu do tego typu stanowisk. Kiedy ostatnio był ktoś potrzebny? Mam 3-letnie doświadczenie jako admin IT, czy ktoś z takimi kompetencjami będzie potrzebny? Dacie znać jaka jest teraz atmosfera na dziale?

Biały kieł

Jak to możliwe że we wszystkich firmach w okolicy ludzie dostali normalne premie na święta a w firmie bruk bet bony są wysokości tylko 700 złotych ....przecież to jest skandal....ktoś postradał zmysły jak można było tak swoich własnych ludzi niedocenić

krzysiek
@Biały kieł

Ale dlaczego kłamiesz ? kolejne święta pracownicy są bez bonów a bony w wysokosci 700 zl bylo okolo 3 lata temu zarobki po 2600 netto .Extramalnie niestabilna i nierzetelna firma w sotosunku pracownik-pracodawca . wkrótce były pracownik

j.z.c
@Biały kieł

700zl ? No 3 lata temu rzeczywiście tyle było a teraz kolejne święta zostawili pracowników z pustymi rękami

detox

W tym roku nie ma bonów

też pracuję ponad 25 lat
@detox

Co Ty dałeś firmie, cos od siebie obijasz się i kombinujesz jak robić żeby nic nie robić. Przemyśl kilka razy zanim coś napiszesz.. masz odwagę? ujawnij się.

@też pracuję ponad 25 lat

Ciekawi mnie rozwinięcie Twojej opinii. Jako czynny obserwator stwierdzasz, że niektórzy naprawdę nie zasługują na nagrodę za pracę? To co takiego widziałeś?

O-k

"Dziękujemy w imieniu obdarowanych" bo darczyńcy to MY- pracownicy????

Jolka

Poważnie 25 lat w zawodzie? Była opinia dotycząca tego, że nie ma podwyżek, to prawda czy po takim stażu jest to już jakoś uznawane? Albo może inne przywileje z tego tytułu? Jeśli tak to jakie?

Inkognito

Co to za firma ze goście wykfalifikowana na operatorów zarabiają po 4 tys zł za miesiąc a po za sezonem 3500 co to ma być jeżeli tak ludzi szanują to za niedługo sami kierownicy będą pracować czy szanowny pan witkowski nie rozumie ze nie są to czasy niewolnictwa praca przy betonie jest bardzo ciężka ludziom nie dać nowe zakłady nabywać kto wam będzie za te pieniążki pracował jeżeli wy nie zadbacie o ludzi ludzie nie zadbają o was ta forma staje się na skraju upadłości bez ludzi nie bedzie obrotów kasy wszystkiego może ktoś w końcu pomyśli dajcie ludzia kasy to i będą wyniki. I zakład zyska tak to nie będziecie mieli nic bo ludzie robią bo robią ale bez podwyżek i kasy zostaniecie sami … na takich stanowiskach operatorzy powinni w sezonie mieć po 8 tys poza 5 a zwykły pracownik który przebiera patrzy dźwiga co najmniej 6 tys docenicie to bo ludzie którzy są to kwestia czasu nie pozwolą być wykorzystywani .

Otfinovski

Czy jest szansa w tej firmie na "Wczasy pod gruszą"? W innych firmach dostają po kilkaset złotych. Prosimy.

Maciej354

Polecacie pracę w tej firmie? Doświadczeni pracownicy dobrze traktują nowych i pomagają im się wdrożyć? Czy jest miła atmosfera w pracy? Jak ogólnie nowi pracownicy są traktowani w tej firmie?

Żaklina

kiedy ten moment nadgonienia ma nastąpić? teraz w lipcu czy mimo wszystko jednak tej kwocie od niej jest dość daleko? ktoś jeszcze w tym roku pisał o 16 brutto, o co mogło mu wtedy chodzić?

Czy można liczyć w Bruk-Bet Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Czy to prawda Panowie, że przywieźli pracowników z innych zakładów do Tarnowa bo już podobno z Mołdawii nie chcą pracować?

@kierownik

Przywieźli bo maja pełne place, a wiaodmo nie od dziś że przyjmować nie chca tylko będą tak rzucać ludzi tam gdzie akurat będą potrzebni

@@kierownik

jak to może wpłynąć na potencjalną efektywność z pracy? nie jest ona na tyle skomplikowana i każdy może się jej podjąć? chyba, że organizowane są szybkie szkolenia wdrażające? kto je ewentualnie prowadzi i z jakim skutkiem?

Beata

czy to pytanie pada jedynie na forum czy może jest jednak kierowane wprost, do któregoś z przełożonych? ciekawa jestem odpowiedzi oraz sposobu wymiany informacji. czy z osobami z wyższych stanowisk tez morza swobodnie się skonsultować? są wyznaczone do tego terminy?

Martyna

Z tego co wiem , a to pewne źródło to żadnych paczek ani bonów na święta nie będzie ...pozdrawiam serdecznie

@Martyna

Ostatecznie się sprawdziło czy jednak źródło nie było takie pewne? W zasadzie to jakiś firmowy informator? A w ostatnim czasie kiedy i z jakiej okazji coś fajnego jako dodatek pracownikom tu wpadło?

Ryży

Znowu brak kart podarunkowych na święta, wow ale super. Grunt że obywatele miasta niecieca dostają paczki. To się liczy

viper

@Aro Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych muszą utworzyć pracodawcy: zatrudniający co najmniej 50 pracowników zatrudniający co najmniej 20 i mniej niż 50 pracowników, o ile z wnioskiem o utworzenia Funduszu wystąpi zakładowa organizacja związkowa. itd

Normalny

czytam to i się śmieję i śmieję...Czasem wystarczy zatrzymać się, pomyśleć, podjąć decyzję i zmienić np. pracę. Same oskarżenia i wyrzuty. Ludzie. Rozumiem Was. Wiem jak się wkurzacie. Ale po co? Czy to coś zmieni? Na prawdę uważacie że nie można w żuciu robić czegoś innego niż to co robicie teraz? Po co marnować czas i swoje życie dla TYCH którzy was okłamują, nie szanują, nie doceniają i w zasadzie Wykorzystują? Czy nie czas coś postanowić? Odważyć się i zrobić w końcu coś dla siebie! Myślisz że nie dasz rady? że się nie uda? że nowe jest gorsze znanego? Nie. Nie ! I nie chwalę tu firmy BB. Ani Prezesa Ani "Jego" ludzi. Znam to...byłem tam...i żałuję każdej chwili jaką spędziłem w tej pracy. Nie opluwajcie ich...nie warto. Nie bądźcie tacy jak Oni. Żyjemy w 21 wieku, a tam jakby średniowiecze ciągle trwało..."Pruska szkoła" , "Koński bat" i absolutny brak konstruktywnej konwersacji. Uwierzcie mi...można gdzieś indziej, i da się ;-). Na prawdę w życiu liczą się tylko ludzie. Bo w końcu bez nich, nic nie miało by sensu...Ty wybierasz z kim i dla kogo będziesz pracował i żył. "...życie jest trochę jak spływ kajakowy, czasem z nurtem, czasem obok niego. Ale kiedy zapominasz że masz w ręku wiosła, to rzeka albo Cię poniesie jak chce...albo rozbije o skały na brzegu. Używając wioseł dopłyniesz tam, gdzie będziesz chcieć. Próbowałeś kiedyś tak zrobić?..."

Jarek

potencjalni zainteresowani pracą w tej firmie , nie ma żadnych paczek a na zimę was cofną do domu ... tyle w temacie

Profesor Ciekawski

Czy to prawda, że w biurowcu w Niecieczy ma być dobudowane piętro aby pomieścić wszystkich "doradców" ?

Agnes
@Profesor Ciekawski

To nie doradcy, tylko asystenci. A co z głównym asystentem, skończy się zbijanie kokosów jak rzesza nowych przejmie jego obowiązki?

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Bet Sp. z o.o. - Nieciecza

• Jak się pracuje w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 40 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bruk-Bet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bruk-Bet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bruk-Bet Sp. z o.o.