Opinie o Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy firma Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Rico Nowy wpis

Uwaga!!!!Carfour zgorzelec sprzedaje w Outlecie zepsute telefony.sa odnawiane gdzies i skupowane.pozniej pakuja Jak nowe i sprzedaja .wiekszosc telefonow nie dziala.jak poprosicie o zwrot pieniedzy to mowia ze to nie mozliwe.kieruja was do servisu i czekacie czekacie czekacie(usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec na część etatu?

Kasjer Nowy wpis

Ludzie ktorzy tam pracuja na stałe są okropni gdy sie nie zmieni stala kadra to nikt nowy dluzej tam nie zostanie ... obrazają obgadują pilnują w zegarku co do sekundy przerwy gdzie sami znikaja na fajce niewiadomo ile a ty musisz isc na górę pokazac ochronie ze nic nie ukradles dojsc do jadalni zjeść ewentualne siku czy papieros i wrocic na kase i masz na to 15 min ... jedna pani z nadzoru bez jedynki w uzębieniu ubliza kasjerom przy klietach ogolna amtosfera bardzo slaba nie polecam szkoda zdrowia i nerwow na tą calą patologie

Czy po rozmowie w Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Janek

Szkolą te osoby, które maja w swoim zakresie tematy wymagające bieżącej znajomości tego co robią.

Patryk

Nie wszyscy muszą mieć szkolenia i tak pewnie firma działa. Szkolą kogo muszą, to normalne.

klient

zdarza sie tak ,ze nawet na informacjii, tzn poku siedzi kasjerka ktora nic nie wie!!! wydzwania i sie dowiaduje co i jak!!! wielki sklep a na szkolenia ich nie stac!!!

klient

najgorszy sklep w zgorzelecu, kasjerki niektore , wyczulem alkohol, jak by zaraz po imprezie na kase usiadla. wstyd , myslalem ze sie przewroce!!!! ta kasjerka dalej pracuje

Aga

Witam dzis dzien przepadajacych bonow mialo byc 10 procent za zakupy i z karty duzej rodziny a bylo nic niby awaria

pracownik firmy zewnętrznej

Kasjerka Carrefour Zgorzelec 05 06 2116 r popieram pierwszą skargę kasjera Ponieważ miało zajście to 0506 2016 r pracowałam jako kasjerka z firmy BEETSMA WROCŁAW Pracę podjęłam 03022016 r jako kasjer pracowało mi się dobrze ale z takim kierownictwem to już nie było można wytrzymać przepracowałam półtora roku udzielałam się społecznie prowadziłam panel satysfakcja carrefour pochwały otrzymywałam od kierowniczki kas regionalnej a od naszej szefowej Kingi Pękacz nawet nie usłyszałam dziękuję brak kasjerek do pracy ich kasjerzy ciągle na chorobowym my robole z firm zewnętrznych powinnyśmy spać w Carrefourze bo nawet nie umią zrobić grafiku pracy zmieniają grafik to nawet nie powiadomią pracownika że jest zmiana godzin pracy ostatnio sama otwierałam market bo nie było ich żadnej kasjerki nie ma kto zrobić anulacji ochrona podawała karty nie ma kto zrobić rozmianki jeszcze nie pracowałam w takim balaganie 05 06 2016 o godz 21 00 zostałam sama na kasach ich kasjerek nie było gdzie powinnam zejść o godz 21 00 tak miałamgodz pracy w grafiku W niedziele gdzie przebierałam się do pracy w szatni szefowa Kinga Pękacz wpadła do szatni i krzyczała przy koleżankach do mnie że jak mi się nie podoba to się zwolnij zamiast powiedzieć dziękuje po prostu jak nie zmienicie kierownictwo kas nie będziecie meć ludzi do pracy nie ma żadnego szacunku dla pracownika miałam pisać skargę do dyrektora to jest po prostu mobbing w pracy to co się dzieje w Zgorzelcu to się w głowie nie mieści nikt się ty nie interesuje niestety zwolniłam się bo nie można tam pracować ileż można się ciągle bać było tylu mlodych kasjerów nie umi ich zatrzymać w pracy poprostu traktują ludzi jak śmieci za głodowe wynagrodzenie nie będę więcej pisać bo dyrekcja w Warszawie będzie chora pozdrawiam i myślę że otrzymam odpowiedż

Kasjer z przypadku

Pracowałem w placówce w zgorzelcu. Brak jakiego kolwiek porządku. Osoby pracujące na pełny etat zatrudnieni przez carrefour wykorzystują pracowników firm zewnętrznych, pozwalając aby ci wykonywali większość pracy. zapytani o przyczynę takiego stanu rzeczy odmawiają składanie wyjaśnień i twierdzą, że również ciężko pracują jak wszyscy. Tymczasem trzyosobowe wypady do kantyny na kawkę i papieroska co godzinę to norma dzienna. a pracownicy firm zewnętrznych mają szczęście jak dostaną wolne w niedzielę. do południa. Dyrektor o każdy szczegół potrafi się przyczepić, ochrona wypisuje notatki na pracowników, kilka notatek i lecisz na pysk. Oczywiście carrefour'owskich kasjerek nie ruszają. One mogą przecież iść z biura na kasę nr 14 z kartą anulacyjną przez 30 minut przy pełnym markecie i połowie nieobsadzonych kas, prawda? A ty znoś sobie obelgi klientów i narzekania na brak kodów po które trzeba dzwonić i narzekania na jedną kolejkę i narzekania na to, że coś trzeba było na dziale zważyć, chociaż w innych marketach ważą na kasie i narzekania na to, że promocja drugi za 1gr a oni mogą kupić tylko dwa produkty po cenie promocyjnej a każdy następny po normalnej. I przerwa, czas na nią przeznaczony marnuje się na opróżnianie kieszeni na recepcji, bo przecież każdy, komu płacą 5,08zł na godzinę musi coś ukraść, no nie ma siły, żeby było inaczej. Jesteś na upragnionej przerwie. ale nie ma co pić, chyba że kranówkę, bo przecież automaty puste albo nie przyjmują pieniędzy a w baniaku z wodą zdążyły zamieszkać pająki. Tak wygląda praca w Carrefour. no chyba że masz umowę z nimi. I jeszcze to czepianie się w biurze kas, że się przyszło do pracy punktualnie a nie 5 minut przed. godzina rozpoczęcia pracy liczy się od momentu kiedy właściwie zaczniesz pracować a nie od momentu kiedy się do tej pracy przygotowujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec - Warszawa

Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec