Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec

Opinie o Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec

Kasjer z przypadku 2014-06-25 16:43:31
Pracowałem w placówce w zgorzelcu. Brak jakiego kolwiek porządku. Osoby pracujące na pełny etat zatrudnieni przez carrefour wykorzystują pracowników firm zewnętrznych, pozwalając aby ci wykonywali większość pracy. zapytani o przyczynę takiego stanu rzeczy odmawiają składanie wyjaśnień i twierdzą, że również ciężko pracują jak wszyscy. Tymczasem trzyosobowe wypady do kantyny na kawkę i papieroska co godzinę to norma dzienna. a pracownicy firm zewnętrznych mają szczęście jak dostaną wolne w niedzielę. do południa. Dyrektor o każdy szczegół potrafi się przyczepić, ochrona wypisuje notatki na pracowników, kilka notatek i lecisz na pysk. Oczywiście carrefour'owskich kasjerek nie ruszają. One mogą przecież iść z biura na kasę nr 14 z kartą anulacyjną przez 30 minut przy pełnym markecie i połowie nieobsadzonych kas, prawda?
A ty znoś sobie obelgi klientów i narzekania na brak kodów po które trzeba dzwonić i narzekania na jedną kolejkę i narzekania na to, że coś trzeba było na dziale zważyć, chociaż w innych marketach ważą na kasie i narzekania na to, że promocja drugi za 1gr a oni mogą kupić tylko dwa produkty po cenie promocyjnej a każdy następny po normalnej. I przerwa, czas na nią przeznaczony marnuje się na opróżnianie kieszeni na recepcji, bo przecież każdy, komu płacą 5,08zł na godzinę musi coś ukraść, no nie ma siły, żeby było inaczej. Jesteś na upragnionej przerwie. ale nie ma co pić, chyba że kranówkę, bo przecież automaty puste albo nie przyjmują pieniędzy a w baniaku z wodą zdążyły zamieszkać pająki.

Tak wygląda praca w Carrefour. no chyba że masz umowę z nimi.

I jeszcze to czepianie się w biurze kas, że się przyszło do pracy punktualnie a nie 5 minut przed. godzina rozpoczęcia pracy liczy się od momentu kiedy właściwie zaczniesz pracować a nie od momentu kiedy się do tej pracy przygotowujesz.
pracownik firmy zewnętrznej 2016-07-03 23:00:40
Kasjerka Carrefour Zgorzelec 05 06 2116 r popieram pierwszą skargę kasjera Ponieważ miało zajście to 0506 2016 r pracowałam jako kasjerka z firmy BEETSMA WROCŁAW Pracę podjęłam 03022016 r jako kasjer pracowało mi się dobrze ale z takim kierownictwem to już nie było można wytrzymać przepracowałam półtora roku udzielałam się społecznie prowadziłam panel satysfakcja carrefour pochwały otrzymywałam od kierowniczki kas regionalnej a od naszej szefowej Kingi Pękacz nawet nie usłyszałam dziękuję brak kasjerek do pracy ich kasjerzy ciągle na chorobowym my robole z firm zewnętrznych powinnyśmy spać w Carrefourze bo nawet nie umią zrobić grafiku pracy zmieniają grafik to nawet nie powiadomią pracownika że jest zmiana godzin pracy ostatnio sama otwierałam market bo nie było ich żadnej kasjerki nie ma kto zrobić anulacji ochrona podawała karty nie ma kto zrobić rozmianki jeszcze nie pracowałam w takim balaganie 05 06 2016 o godz 21 00 zostałam sama na kasach ich kasjerek nie było gdzie powinnam zejść o godz 21 00 tak miałamgodz pracy w grafiku W niedziele gdzie przebierałam się do pracy w szatni szefowa Kinga Pękacz wpadła do szatni i krzyczała przy koleżankach do mnie że jak mi się nie podoba to się zwolnij zamiast powiedzieć dziękuje po prostu jak nie zmienicie kierownictwo kas nie będziecie meć ludzi do pracy nie ma żadnego szacunku dla pracownika miałam pisać skargę do dyrektora to jest po prostu mobbing w pracy to co się dzieje w Zgorzelcu to się w głowie nie mieści nikt się ty nie interesuje niestety zwolniłam się bo nie można tam pracować ileż można się ciągle bać było tylu mlodych kasjerów nie umi ich zatrzymać w pracy poprostu traktują ludzi jak śmieci za głodowe wynagrodzenie nie będę więcej pisać bo dyrekcja w Warszawie będzie chora pozdrawiam i myślę że otrzymam odpowiedż
Zostaw swoją opinię o Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket CARREFOUR Zgorzelec