Empathy - Internet Software House

Opinie o Empathy - Internet Software House

anonim 2011-03-18 07:54:44
Robinz - 2011-02-06 06:17:14

Podobo to [usunięte przez moderatora]

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapewniali że odpowiedzą, czekałem na odpowiedź i nic... Zgadzam się z powyższym twierdzeniem!
Żal 2011-12-10 20:51:05
galanonim 2013-01-22 22:32:59
Gdy umawiają się że w konkretnym terminie dadzą znać to nie dają. Chcą wykorzystywać praconików
żenada 2013-01-26 11:16:06
Żenująca firma. nikomu nie polecam ;/
nowiectak 2013-10-04 14:09:27
Osobiście nie byłem na rozmowie ale od dwóch znajomych (jeden był na rozmowie, drugi tam pracował przez pewien czas) dowiedziałem się że mówiąc łagodnie "nie jest ciekawie". Więc darowałem sobie.. do tego jak widze co tutaj ludzie piszą, mysle że podjąłem słuszną decyzję ;)
stary pracownik 2014-12-01 17:04:07
ogólnie nie polecam tej firmy. Praca polega na wykonywaniu roboty, za wyżej postawionych od siebie. Często się zdarza że nie wychodzi się po 8 h pracy. Atmosfera w pracy pomiędzy pracownikami jest ok. Relacja szef pracownik jest jak za czasów wyzysku. Jak nie chcesz się denerwować to radzę sobie odpuścić. pozdro programista
ex pracownik 2015-03-02 12:14:17
Pracowałem jakiś rok w tej firmie. Atmosfera wśród programistów była ok, ale jeśli chodzi o kasę, to już bardzo przeciętnie, a podwyżki (nawet na poziomie 100 zł czy 200 zł) dawane były z wielkim bólem :P Dla kogoś bardzo początkującego na parę miesięcy może być, jeśli jesteś ogarnięty i masz spore doświadczenie to daj sobie spokój. Jeszcze mała wisienka na torcie, to było ciągłe narzekanie, że projekty są nierentowne ...
ex pracownik 2 2016-02-03 10:33:01
Pracowałem tam jakiś czas temu. Faktycznie atmosfera między pracownikami była bardzo dobra - ale z pracodawcą... nic przyjemnego. Nudna praca na przestarzałym kodzie, kiepskie standardy wszystkiego - zarządzanie, podejście do pracownika, warunki pracy, płaca, godziny pracy, wymagane tempo pracy. Nie liczcie na to, że czegokolwiek się tam od kogokolwiek nauczycie. To taki McDonald's krakowskiego IT.
bingo 2016-05-21 12:50:25
wiktor, słyszałem, że u nich można wiele się rozwinąć. Z tego co mi wiadomo to praca u nich raczej tylko przez staż/ praktyki jest możliwa jak ktoś chce dalej się chce rozwinąć.
Zostaw swoją opinię o Empathy - Internet Software House - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empathy - Internet Software House