Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o.

Pieńsk

Opinie o Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o.

admin 2015-06-18 14:44:20
Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.
XxX 2015-09-10 17:20:15
Zakład całkiem spoko poza małymi wyjątkami:

1. Prezes - można by pisać wiele - ale wystarczy określenie fałszywy
2. BB - fałszywa zimna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze szlifierki na kierownika - wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma niż ... tleniona wieśniara, która szacunek ludzi próbuje wywalczyć darciem ryja
3. RB - głupek po podstawówce - poz. 2 i 3 mówi że nieszczęścia chodzą parami.... przepraszam - mają jeszcze brzydkie, grube rude młode - fuuuuuj.....

Ogólnie nierobów nie brakuje - bo Ci pracowici albo nie wytrzymują i odchodzą albo po czasie odpuszczają bo nierobów w tym zakładzie szanuje się najbardziej.

Ja pracuję - bo gdzieś muszę - innym nie polecam.
ciekawski 2016-06-11 23:11:23
Co sądzicie o tym zakładzie? Pojawiły się oferty pracy na produkcji. Czy warto startować. Jakie są perspektywy rozwoju? jakie płace i jak je wypłacają?
Zostaw swoją opinię o Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o. - Pieńsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pieńskie Huty Szkła „Łużyce” Sp. z o.o.