Design Construction Studio Sp. z o.o.

Grudziądz

Opinie o Design Construction Studio Sp. z o.o.

anonim 2011-07-21 23:47:30
Faktycznie tą opinię musiał pisać ktoś z szefostwa, po stylu wypowiedzi obstawiam Pana [usunięte przez moderatora] DCS to firma która tylko wymaga, nie dając wiele w zamian.Nie wiem czy ciekawa praca siedzenie po 10-11 godzin w pracy na dupie, bo czas nie jest z gumy... no a zobowiązania gonią, roboty tyle ze się przerobić nie da. W końcu trzeba zarobić na szefostwo, a premie to żenada i nieporozumienie. Generalnie jak ktoś liczy na to ze się coś nauczy to niech znajdzie sobie inną firmę, bo tam trzeba usiąść i projektować miliony ton miesięcznie, najlepiej 24h/dobę. Potencjalnie odradzam wszystkim
ktos_byly 2011-09-16 21:12:12
powiem tylko tyle - potwierdzam wszystkie powyższe słowa. Ale jeśli ktoś nie wierzy to niech przekona się sam. Jednak naprawdę szkoda waszego czasu na tą firmę
Zostaw swoją opinię o Design Construction Studio Sp. z o.o. - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Design Construction Studio Sp. z o.o.