Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak

Wrocław

Opinie o Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak

klient 2011-07-21 21:13:22
Firma odszkodowawcza godna polecenia. Wspierają poszkodowanych oraz ich rodzinę w całym procesie odszkodowawczym i biorą naprawdę mały procent. Otoczyli mnie i moją rodzinę wsparciem i wyrozumiałością w tym trudnym okresie. Dziękuję im za pomoc.
zadowolona 2011-09-07 14:59:22
Zgadzam się, firma podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta. Nie najeżdza na inne firmy i pozostawia Ci wolny wybór,a nie ciśnie do ściany. Jestem bardzo zadowolona w życiu nie wiedziałabym jakie dokumenty zbierać i gdzie jeszcze mogę uzyskać dodatkowo pieniądze.. No i procent całkiem super!!!!!
dłużnik 2015-08-20 14:34:40
Miałem nabrane kilka kredytów, przez co ledwo wiązałem koniec z końcem. Dzięki Panu Markowi dostałem konsolidacje i teraz płacę prawię 2 razy mniej miesięcznie.
Na prawdę mi pomogli w ciężkich chwilach.
oddłużonA 2015-08-21 16:24:49
Wszystkie banki odmawiały mi kredytów, byłem już bardzo zrezygnowana...aż natrafiłam na firmę Pana Marka Frąckowiaka. Pomogli mi załatwić wszystkie formalności, na decyzję czekałam niecałe 24h i...udało się :) Spłaciłam swoje zadłużenia i teraz mam jedną niższą ratę dzięki czemu mogę spać spokojnie :) Firma w 100% GODNA POLECENIA !!!
nodiso 2016-04-19 19:17:59
Nie jest to duża firma @olol, stąd też nie mają wielkiego zapotrzebowania na nowych, a jest umowa o pracę więc obecni nie odchodzą
Zostaw swoją opinię o Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Prawniczo Finansowe Marek Frąckowiak