logo Carlsberg Polska

Carlsberg Polska

Szczecin

Opinie o Carlsberg Polska

Bosman 2011-07-21 20:40:26
Nie polecam podjęcia pracy w browarze w Szczecinie. Umowy na pół etatu, zero przerwy (operatorzy pakowania), bałagan w firmie. Ogólnie kiepska atmosfera. Umowę na cały etat dostaje się po kilku latach;/
anonim 2011-09-16 17:43:23
Bosman - 2011-07-21 20:40:26

tak to jest jak ktoś nastawi sie na (usunięte przez moderatora) przerwa jest rotacyjna jak nie wiesz co to znaczy zawsze się można zapytać. praca ciężka, na 1/2 etatu poniewaz dużo firm to praktykuje. kolektyw spoko.
skoczek20 2011-09-19 10:07:14
mi akurat na starcie zaproponowano cały etat z umową na rok
carlsberg 2012-03-15 22:37:13
wspaniala firma, poukladana.czysto i schludnie.super zespol.dbaja o czlowieka ale tez wymagaja.przestrzegaja kodeksu pracy i bhp.pensje-moze nie warszawskie ale calkiem niezle. mozna sie wiele nauczyc.pamietajcie-ze doceniaja tam naprawde dobrych ludzi a nie leserow i obibokow.
M.P. 2013-04-29 14:17:16
Co ty wiesz o tej firmie ile pracujesz to zakład do wykorzystywania premia kwartalna wypłacana z miesięcznym opóźnieniem wymogi okropne i praca stresowa
El Concorde 2016-02-19 09:22:53
Nie jest kolorowo, ale mając jakiś przekrój firm na szczecińskim rynku pracy nie jest aż tak źle, jak to niektórzy opisują. Pracuję już rok w firmie i faktycznie, dużo rzeczy mogłoby być lepiej rozplanowane/zorganizowane/zrobione, warunki pracy mogły by trochę ulec poprawie (przerwa rotacyjna przy 5 osobach na zmianę? Bez jaj, nie ma takiej opcji nawet), a i trzeba pilnować swego, bo część Twoich wypracowanych godzin potrafi się zgubić w korpo-burdelu. Tym niemniej po ciężkim dniu schodzę ze zmiany z bananem na ryju, bo umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym to tutaj niezwykła rzadkość bez koneksji i kawałka szczęścia w życiu. No i firma (a raczej ludzie jej podlegli, w tym ja) nie znosi cwaniaczków, którzy kombinują, jak wytłumaczyć kolejnej zmianie to, że coś nie zostało zrobione tylko dlatego, że im się nie chciało tego zrobić oraz osób, które mają nastawienie "nie będę pracować, bo mi się akurat nie chce".

Ocena ogólna - nie jest aż tak źle, ale znam miejsca, gdzie jest o wiele, wiele gorzej.
El Concorde 2016-03-24 07:22:12
Po kolei:

@mirek - nie wiem, jak wygląda sytuacja w Sierpcu - podobno warunki są korzystniejsze niż w Szczecinie, ale ile w tym prawdy? Nie jestem w stanie Ci powiedzieć. Musisz popytać stałych pracowników z działu,do którego aplikujesz - nastroje w drużynie prawdę Ci powiedzą.

@korrek, @kotton, @kokopi - deputat mamy, aczkolwiek tylko na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Co do "wzięcia kilku piw raz na jakiś czas" - jeśli uda Ci się wynieść i nie zostać złapanym na bramce to Twoja broszka, tylko nie mów o tym głośno. Jakiekolwiek zabranie czegokolwiek należącego do firmy (w tym produktu gotowego, jakim jest piwo) jest traktowane jako kradzież i adekwatnie karane (czytaj: wyniesiesz butelkę = wylatujesz z dyscyplinarką).
grot 2016-05-19 12:03:32
Może mają krótszy staż, ale jednocześnie mają największą sprzedaż w Polsce, co widać właśnie po ich ofertach. Potrzebują ciągle masy przedstawicieli handlowych, nie mówiąc już o koordynatorach i magazynierach.
Zostaw swoją opinię o Carlsberg Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlsberg Polska