Delokatesy Mięsne "Prosiaczek"

Poznań

Opinie o Delokatesy Mięsne "Prosiaczek"

gosia 2011-07-21 15:02:31
Kilka dni byłam zarejestrowana w U.P. jako bezrobotna - jakże się ucieszyłam, kiedy po pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym zostałam przyjęta do pracy na stanowisko kasjerki. Następnego dnia miałam odbyć szkolenie na kasie i od 18 lipca miałam oficjalnie pracować w sklepie na Placu Wielkopolskim. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Do czasu, kiedy "wyciągnęłam rękę" po umowę- miałam 7 dni na dostarczenie jej w Urzędzie Pracy. Tak więc wczoraj (20-07-2011r) szczęśliwa, że na krótko, ale mam zapewnioną pracę - podpisałam umowę na czas próbny - na okres 2,5 miesiąca. Tak było do wczoraj, bo dzisiaj odebrałam telefon, że p. O[usunięte przez moderatora] dziękuje mi za współpracę. (???) Podkreślam - wczoraj podpisała ze mną umowę. W ciągu tego tygodnia (jest czwartek) zwolniła TRZY OSOBY. Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Zanim rozpoczęłam współpracę z panią O. - czytałam opinie, ale pomyślałam, że spróbuję. No i przekonałam się na własnej skórze, że wszystko to prawda. Że nie należy się przerwa na posiłek, że przychodząc do pracy, masz zapewnioną dietę przez całe osiem godzin. Że nie wolno odebrać telefonu - niech się pali, niech ci ktoś umiera - nie masz prawa odebrać. Jak można być wydajnym i dobrym pracownikiem nie mając prawa do przerwy śniadaniowej? A czy pani O[usunięte przez moderatora] potrafi nie jeść w godzinach swojej pracy? - raczej nie - to widać po jej gabarytach. Ponadto - komputer, któremu odetnie się prąd, też przestanie pracować. I co wtedy? Pani O[usunięte przez moderatora] zwolni komputer? Czy producenta, bo nie wyprodukował komputera pracującego na bez prądu? A zatem - różnych pracodawców miałam, każdy miał wymagania, ale tutaj to już nie są wymagania - to fanaberie osoby bezwzględnej i despotycznej. Tam każdy się jej boi, każdy drży przed najmniejszym przewinieniem, każdą małą pomyłką. To nie człowiek, to tyran.
Zostaw swoją opinię o Delokatesy Mięsne "Prosiaczek" - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delokatesy Mięsne "Prosiaczek"