Tag Systems sp.z.o.o

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tag Systems sp.z.o.o

Kamil

Po 6 latach ciężkiej pracy, poświęceniu się tylko pracy, robią codziennie wyniki w pracy i po 2 latach na umowie o pracę zostałe zwolniony bez podania mi powodu zwolnienia. Co tak traktuje się ludzi,a potem narzekają pracodawcy że nie mają ludzi do pracy, a sami zwalniają ludzi po tylu latach z pracy. Jedynym powodem jaki przychodzi mi do głowy to powód zwolnienia mógł być taki, że na kleiłem nalepkę na swoją szafkę w firmie mówiąca o tym, że Ukraińcy są winni ludobójstwa na Wołyniu, my Polacy chcemy i będziemy pamiętać o tym.

@Kamil

Szanowny Panie, umowa o której Pan wspomina rozwiązuje się z upływem czasu na który została zawarta. Na brak chęci kontynuowania współpracy miało wpływ wiele czynników m. in. Pana nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy i brak kontaktu z Panem w tym czasie. Po tym zdarzeniu był Pan poinformowany, że taka nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy stanowi naruszenie przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych i może skutkować rozwiązaniem umowy z artykułu 52 K.p. Jeżeli nadal brakuje Panu wystarczającego uzasadnienia lub informacji w tej sprawie, zapraszamy do naszego Zespołu HR.

JA
@Kamil

Kamilu, czy nie uważasz, że praca to nie miejsce na dyskusje o Wołyniu?

Ale jaka opinia zniknęła, bo ta na którą odpowiadasz jest dla mnie nadal widoczna? Możesz doprecyzować co trzeba robić, żeby być spokojnym o pracę? To nie wystarczy być po prostu dobrym pracownikiem? Pracodawca odpowiedział, że pracownik nie pojawiał się w pracy i to było przyczyną zwolnienia a raczej nie przedłużenia umowy. Tutaj w ogóle można mieć umowę o pracę na czas nieokreślony? Bo skoro jemu nie przedłużono a pracował sześć lat to raczej był to czas określony.

Maciek Nowy wpis

Na umowę o pracę jest limit i na razie nie dają już nikomu. Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem

I pracownicy od zawsze są o wszystkim uświadamiani? Z drugiej strony nie ma czegoś w rodzaju sygnału ostrzegawczego? Na podstawie jakich jeszcze innych działań można stracić tu pracę?

Czy w firmie Tag Systems sp.z.o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Zagadka szkoleń dla specjalisty ds. cberbezpieczeństwa nie została rozwiązana? Widzę, że jakiś czas temu ktoś o nie pytał. Oferta jest jeszcze dostępna, ale mimo wszystko był ktoś już teraz może na rozmowie? Co jest weryfikowane? Interesuje mnie głównie część techniczna. Warto jeszcze podesłać cv?

Cześć, jest teraz oferta na takim portalu dla speca od cyberbezpieczeństwa. Nie ma podanych widełek, czy to dlatego, że to nabór na różne poziomy? Widzę, że jest opcja na mida/regulara oraz juniora. Przyznam, że mnie ten ostatni wariant interesuje. Jaka będzie minimalna startowa stawka? I rzecz jasna co później? Ciekawi mnie także zakres szkoleń, który oferuje sama firma, co składa się na to zewnętrzne?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa oferowane przez firmę Tag Systems sp.z.o.o? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Tag Systems sp.z.o.o dla pracy jako Operator Maszyn są dla was satysfakcjonujące?

A co w nich takiego niesatysfakcjonującego, że pada taka dość lakoniczna odpowiedź? Opiszesz przy tym tryb pracy? Jakiś konkretny stan maszyn? Co jaki okres czasu są serwisowane i do kogo można zgłaszać się w razie gdy wystąpi jakiś problem?

zenobiusz

Znikające opinie to też opinie. Dział cenzury HR działa :):)

Tag Systems sp.z.o.o poszukuje kandydatów na stanowiska Administrator IT. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Małgorzata

Była to sugestia, że te rzeczywiste mogą być nieco inne albo na któreś z nich kładzie się większy nacisk? Ja akurat widzę, że jest nabór na młodszego speca do obsługi klienta. :) Jest napisane, że obsługuje się zgłoszenia od klientów. Tak naprawdę to jakie najczęściej występują i jak ewentualnie sobie z nimi radzić? Jak zespół w tym pomaga?

Fajna firma doceniają nierobów i to duży plus.Szwędasz się i płacą????

Małgorzata

haha a coś więcej? :D ja tam bym wolała, żeby partner jednak trochę popracował. Opowiesz coś więcej o tym zakresie obowiązków? Dlaczego miałyby być tego typu stany bezczynności? Pracy nie ma?

Szymon

Dlaczego nie polecasz? Chodzi o to że dają umowy zlecenia czy masz inne zastrzeżenia? Wrzuć konkretne wskazówki czemu miałbym tu nie aplikować.

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Tag Systems sp.z.o.o. Poszukują kogoś na stanowisko Operator Maszyn. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

lala

Nie znajdz cos innego

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Tag Systems sp.z.o.o w przypadku pracy jako Operator Maszyn?

jasiek

Tak , wpadaj :):)

Danuta
@jasiek

to chyba było podchwytliwe pytanie, jak operator maszyn może zdalnie pracowac? nie spotkałam się jeszcze z takim rozwiązaniem ?

Szymek

Polecam to miejsce pracy ponieważ Jezeli chodzi o prace w Tag Systems to moge szczerze powiedzieć że po przepracowniu tam pewnego okresu czasu jest to jedna z lepszych prac jakich miałem okazje doświadczyc, ze wzgeldu chociążby na to jaka tam panuje atmosfera pracy, która wydaje mi się naprawde nie do przebicia a mianowicie ludzie są mili , zawsze chetni do pomocy i jest zabawnie , ale oczywiśćie trzeba też pracować jak w każdej pracy :) jeżeli chodzi o zarządzanie to moim zdaniem jest również naprawde dobre to znaczy wszytsko jest wytłumaczone co należy do naszych obowiązków i jak coś jest nie jasne zawsze można zapytać. Firma oferujue moim zdaniem bardzo atrakcyjne premie. Reasumując moją opinie moge śmiało polecić tą prace dla osoby studiującej niestacjonarnie ( weekedowo) lub osoby która nie studiuje wogle

@Szymek

Od czego te premie są zależne? I jakie to kwoty? Bo piszesz, że to atrakcyjne premie

henryk kwinto
@Szymek

Te zadowolony, W OGÓLE jeśli te premie, pomoc i brak wazelinki są takie jak twoja znajomość ortografii to gratuję . A czemu zmieniłeś pracę skoro jest tak OK ?

Pucio
@Szymek

Większość pracuje na śmieciówkach i nie mają żadnych premii !

Urszula
@Pucio

A od czego jest zależne kto na jakiej umowie pracuje czy to będzie zlecenie czy o prace ?

Karteczka
@Urszula

To zależy gdzie chcesz pracować. W biurze, czy na produkcji. Zresztą pod koniec miesiąca szykują się zwolnienia, więc....

Danuta
@Karteczka

te informacje to są pewne czy tylko takie ploty chodzą po firmie? często po wakacjach są zwolnienia, to jakieś stałe zachowanie?

@Danuta

Dzień dobry. Wszystkie osoby, które mają pytania lub wątpliwości zapraszam serdecznie do działu HR - odpowiem na nurtujące Państwa pytania i wyjaśnię niejasności. Z pozdrowieniami, Tag Systems, Dział HR

Pawełek

Cześć wszystkim! Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Tag Systems sp.z.o.o? Czy dobrze płacą? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Pawełek

Patrycja
@Pawełek

Dzień dobry Pawełku. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę szczęścia w nowej robocie. Patrycja.

Carla

Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca? Czy to jest typ pracy taśmowej, głośnej? Jakie są socjale, profity. I najważniejsze, czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę, czy tylko zlecenie. Bardzo proszę o odpowiedź ????

ziomal
@Carla

masz szacunek do samej siebie , masz niezszargane nerwy , poczytaj komentarze także na innych profilach wyciągnij wnioski .Wesołyćh Swiąt. Może zdążysz przeczytać za czym cenzura zadziała.

Carla
@ziomal

Dzięki, czytam komentarze, ale czasem ludzie wypisują swoje żale a rzeczywistość jest inna. Co dokładnie z tą firmą nie tak? Często pojawia się ogłoszenie. Musi być dobry przemiał. Chyba sobie daruje, bo zależy mi na dobrej atmosferze.

Lala
@Carla

Bedziesz zalowal

Szymon
@Lala

A ty pracujesz w firmie i żałujesz, czy znasz warunki zatrudnienia z opowiadań innych? Bo tez chce wysłać CV i widzę sporo negatywnych opinii. Mało płacą czy co? Napisałabyś ile na początek?

robert

Czemu znikają opinie ?

LALA

Pracownik po 4 latach ma 19 brutto a nowy pracownik 21 brutto to jest sprawiedliwosc. Jest to zle zarzadzana firma

miś
@LALA

Ludzie są sobie sami winni .

Kinga

To prawda ze jest 19 brutto?

bodzio
@Kinga

Tak 19 ale jak jest w miesiacu 22 dni pracujace to nawet 17 na godzine

Robert

Znalazłem ogłoszenie firmy na stanowisko ,,Pracownik do zespołu personalizacji''. Chciałem sie dowiedzieć czy ciężka praca i czy zarobie minimum warszawskie tak ze 4000 do ręki , oczywiście bez weekandów , mniej mnie nie interesuje. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Johnny
@Robert

Jasne 4 tys na okresie próbnym , po okresie 5 tys i premia. Zapraszamy.

Robert
@Johnny

No to taki standard. Tyle co wszędzie. Zarobki u was nie oszałamiają , ale mimo to się zastanowię nad aplikacją , bo mam do was 10 kilometrów , a nie wiesz czy firma zwraca za dojazdy samochodem do pracy , jest pandemia i nikt nie jeżdzi komunikacją miejską. Dzięki za odpowiedz.

zdichu
@Robert

Jak dobrze pogadasz to i furę może dostaniesz .

Johnny
@Robert

Nie zwraca za dojazdy , ale wypożycza długoterminowo auta najczęściej hybrydy , i możesz jeździć do woli. Na koszt Tag'a

bodzio
@zdichu

Tak 1,3,25 z Annopolu i 4 , 41 z Zerania

Aneta

Hej wszystkim! Czy wiecie na co zwracaja rekruterzy w firmie Tag Systems sp.z.o.o podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zastanawiam się, czy bardziej liczy się dla nich doświadczenie na podobnym stanowisku, czy raczej zwracają uwagę na umiejętności i cechy interpersonalne.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tag Systems sp.z.o.o?

Były kandydat

Np : ,,Robisz za najniższą krajową ''? Albo : ,,Czy oprócz nadgodzin w soboty możesz też d y m a ć w niedzielę''? Albo : ,,Czy jeśli zrezygnował już Pan/ Pani z ofert pracy u nas to czy może Pan /Pani wypisać na karteczce telefony do znajomych którzy sa bezrobotni i chca pracować za psie pieniądze najlepiej 7 dni w tygodniu''

Zostaw merytoryczną opinię o Tag Systems sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Tag Systems sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Tag Systems sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tag Systems sp.z.o.o?

Tag Systems sp.z.o.o