Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jobman Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jobman Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kalisz

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jobman Group Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, typ wynagrodzenia zależny jest od lokalizacji, w której zleceniobiorca wykonuje zlecenie. Może być wypłacane w formie tygodniowej (w każdą środę roboczą) lub miesięcznej (do 15-go). W przypadku gdy dla zlecenia jest ustanowione wynagrodzenie w formie tygodniowej, zleceniobiorca może zgłosić chęć otrzymywania wypłaty w formie miesięcznej. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, Pierwszym etapem są rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane przez naszych Konsultantów, które mają na celu szczegółowe przedstawienie oferty oraz zapoznanie się z oczekiwaniami ze strony potencjalnego pracownika. Na podstawie rozmowy weryfikujemy, czy oferta jest dopasowana do potrzeb kandydata. Nasi Konsultanci starają się w sposób jasny i przystępny odpowiadać na pytania podczas rozmowy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, jeżeli występują. Jeśli chodzi o rekrutację wewnętrzną do firmy, to po dopełnieniu formalności przeprowadzane jest szkolenie kandydata, w tym zapoznanie z zasadami i funkcjonowaniem agencji. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy w Jobman Group Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jobman Group

Dzień dobry, nie zawieramy umów zlecenie na okres próbny, ponieważ zleceniobiorca może w trakcie trwania współpracy rozwiązać lub skrócić umowę. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, szczegóły są uzależnione od danego stanowiska i warunków oferty. Wynagrodzenie może się składać z podstawy oraz dodatków, jeśli takowe są przewidziane w danej sieci. Pozdrawiamy, Jobman Group

Aplikowałeś do firmy Jobman Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Kalisz
DTH Selection
Kalisz

Jakie godziny pracy obowiązują w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, Nasz agencja jest czynna w standardowym czasie pracy, tj. od godziny 9 do godzin 17 we wszystkie dni robocze. Pozdrawiamy, Jobman Group

Co wchodzi w socjal Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, nasi zleceniobiorcy mogą liczyć na możliwość dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego, wypłaty w formie tygodniowej (lub miesięcznej, jeśli wolą taką formę wynagrodzenia) oraz sezonowe premie, które są uzależnione od sieci, w której wykonują zlecenie. Natomiast jeśli chodzi o Konsultantów, to wewnątrz firmy zapewniamy system premiowania uzależniony od wyników oraz Benefit system, w skład którego wchodzi np. Karta Multisport. Pozdrawiamy,

Sławomir
@Jobman Group

Czy od konsultantów wymagacie doświadczenia?

@Sławomir

Dzień dobry, zdajemy sobie sprawę z tego, że Konsultanci zazwyczaj są na początku swojej ścieżki zawodowej, więc nie wymagamy od nich dużego doświadczenia (oczywiście jest mile widziane). Liczą się dla nas przede wszystkim kompetencje miękkie, takie, jak zdolności komunikacyjne czy umiejętność zarządzania czasem. Pozdrawiamy,

@Jobman Group

Jak sprawdzane są te umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej?

@Gabriela

Dzień dobry, przebieg rozmowy zależy od kandydata, z którym jest ona przeprowadzana. Nie mamy jednego, śliśle określonego "szablonu" przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Ale są jakieś zadania, które trzeba wykonać?

@Gabriela

Dzień dobry, jeśli chodzi o stanowiska oferowane potencjalnym zleceniobiorcom, to nie. Wyłącznie pytania podczas rozmowy. Natomiast w przypadku rozmowy na stanowisko wewnątrz struktury naszej agencji, potencjalny kandydat może zostać poproszony o wykonanie zadania. Wszystko zależy od działu/teamu, do którego aplikuje. Pozdrawiamy, Jobman Group

Weronika
@Jobman Group

A często zdarzają się zmiany stanowisk wewnątrz? :) Rozumiem, że firma przystaje na takie zmiany?

@Weronika

Dzień dobry, Oczywiście zmiany wewnątrz stanowisk się zdarzają, jednak trudno określić ich częstotliwość. Jesteśmy otwarci na takie rozwiązania, jeśli uznamy, że przyniosą one pozytywną zmianę w danym Teamie. Wszystko odbywa się po rozmowach między osobami zarządzającymi, a konsultantami. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy w firmie Jobman Group Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jobman Group

Dzień dobry, jako agencja często organizujemy szkolenia wewnętrzne. Staramy się przekazywać swoją wiedzę między teamami, aby usprawnić wzajemnie naszą pracę. Pozdrawiamy, Jobman Group

Weronika
@Jobman Group

A te szkolenia są narzucane z góry? :) Czy pracownicy mają wpływ na to, w jakim szkoleniu będą uczestniczyć?

@Weronika

Dzień dobry, tematy szkoleń oraz ich terminarz są na bieżąco ustalane pomiędzy Team Leaderem, a kadrą menadżerską. W szkoleniach biorą udział wszyscy Konsultanci. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Jobman Group Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Jobman Group

@Pytanie Dzień dobry, Aktualnie z powodu pandemii w trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych Konsultantów, jak i przyszłych Pracowników nasz biuro pozostaje zamknięte, a wszystkie rozmowy przeprowadzamy drogą on-line. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group.

Urszula
@Jobman Group

Czy taki stan długo się będzie utrzymywał czy do "poluzowania się" obostrzeń? Bo wydaje mi się, że chyba już teraz robi się trochę "luźniej" jeśli o to chodzi.

@Urszula

Dzień dobry, aktualnie nie planujemy zmiany formuły funkcjonowania biura. Wszystkie sprawy niemożliwe do załatwienia drogą on-line obsługujemy w biurze. Pozdrawiamy,

@Jobman Group

Czyli praca też jest zdalna?

@Gabriela

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę w Teamie Centralnym naszej agencji, to obecnie pracujemy w systemie hybrydowym. Natomiast nasi zlecebiobiorcy wykonują wyłącznie pracę stacjonarną. Pozdrawiamy, Jobman Group

Julia
@Jobman Group

czy coś się teraz u Was zmieni ze względu na to że niby pandemia zakończona, będzie praca w 100% stacjonarna czy jednak jeśli hybrydowa się sprawdziła to zostanie ?

@Julia

Dzień dobry, na ten moment pracujemy w systemie hybrydowym. Nie wykluczamy jednak powrotu do normalnego funkcjonowania biura, jak to było przed pandemią. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

Jak to wygląda? Ile dni w biurze, a ile w domu?

@Gabriela

Dzień dobry, obecnie każdy z naszych teamów w ciągu miesiąca pracuje 5 dni w biurze. Oczywiście ilość dni w biurze jest również zależna od potrzeby spotkań. Czasami jest ich więcej. Pozdrawiamy,

Ryszard
@Jobman Group

Hej, a powiesz czy do pracy zdalnej udostępniacie laptop plus ewentualnie komórka czy trzeba mieć własny sprzęt. No i jaka umowa. Dostanę w razie co zlecenie czy coś bardziej stabilnego?

@Ryszard

Dzień dobry, część z naszych Konsultantów pracując zdalnie korzysta z własnego sprzętu, a niektórzy pracują na firmowych laptopach od nas. Wszystko zależy od sytuacji danej osoby i tego, czy potrzebuje służbowego laptopa, czy pracuje na własnym. Telefon komórkowy otrzymuje każdy, nowy Konsultant. Jeśli chodzi o umowę, to jest ona zależna od stanowiska. Pozdrawiamy, Jobman Group

big
@Ryszard

Można używać laptopa służbowego

@big

tak. Nasi Konsultanci (w zaleźności od potrzeb) używają laptopów służbowych lub prywatnych. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak jest z pakietem medycznym w Jobman Group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jobman Group

Dzień dobry, czy ma Pan/i na myśli sam pakiet medyczny, czy ubezpieczenie członka rodziny, które uprawnia taką osobę do darmowej wizyty lekarskiej? Pozdrawiamy, Agencja Jobman Group

Jobman Group

Witamy, Pyta Pan o warunki na start - trudno podać konkrety, bo one zależą od stanowiska, lokalizacji, tego, czy jest Pan uczniem, studentem, bezrobotnym, osobą już gdzieś pracującą. Jeżeli jest Pan zainteresowany naszymi ofertami, najlepiej kontaktować się z Biurem Regionalnym i pytać o szczegóły. Te podawane na forum nie zawsze są zgodne z prawdą. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

nowy

tam za przeproszeniem pracują osoby nie odpowiedzialne całkowity brak kultury wprowadzanie w blad masakra oczywiście mówimy o Kaliszu

g67

Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami.

iwonka66
@g67

czym konkretnie zajmuje sie ta Firma?widze ze sa oferty pracy dla kasjera,sprzedawcy,ale czego???

@iwonka66

Witamy, Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej, mamy różne oferty pracy, np. - kasjer / sprzedawca, pracownik hali sprzedaży (czyli obsługa klienta, wykładanie towaru), inwentaryzacje, praca w call center, centrach logistycznych, przy produkcji, w obsłudze klienta czy w biurze. Oferty różnią się szczegółami, dlatego zawsze najlepiej pytać w naszym Biurze Regionalnym (kontakty telefoniczne można znaleźć na naszej stronie www) o konkretne ogłoszenie. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

anonimzzzosrro

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Jobman, zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Wymagania:- Poprawna dykcja- Odpowiedzialność- Pracowitość- Chęć do naukiObowiązki:- Profesjonalna obsługa klien... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5654939?keywords=&region=

agnes

polecam tą firme kożystam jestem bardzo zadowolona

Zastanawiam się czy rzeczywiście chcesz pracować... Zerknij sobie tutaj: http://jobman.pl/strefa/wyspa_nagrod i tutaj: http://jobman.pl/strefa/aktualne_licytacje

Jobman płaci na czas, nie pobiera dziwnych dodatkowych kosztów, obsługa jest miła. Mają nawet nagrody:)

michal

ja bylem zadowolony z tej firmy mozna ich polecic

co sie dziwić ze niski poziom muszą prezentowac-dopasowują się do swoich pracowników

.....

brak kometencji pracujacych, niskie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kalisz

Jobman Group Sp. z o.o.